Vede kamarádství někam?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dement231
Stálice 97 příspěvků 09.01.18 08:58
Vede kamarádství někam?

Zdravím, vídala jsem se s jedním klukem a všechno bylo úžasný, bohužel mi oznámil, že to má se mnou jen o sexu a že je tu nějaká jiná se kterou se viděl jednou, jednou se s ní vyspal :D a že s ní je to lepší než se mnou a že si víc rozumí, poslala jsem ho pryč s tím že si musím rozmyslet jestli se s ním chci dál bavit nebo ne, zjistila jsem si o jakou holku jde a nestačím se divit co se mu na ní líbí ale vzhledem k tomu že se i s ní hned vyspal tak si nemyslím že by z toho v budoucnu mohlo něco být…teď k věci, přemýšlím nad tím že když zůstaneme kamarádi, tak aspoň zůstanu v jeho blízkosti a třeba jednou časem pozná, jaká opravdu jsem a bude možnost to zkusit znovu, nebo já nevím, neprošel si někdo něčím takovým s dobrým koncem? Mám ho ráda a nechci o něho přijít, zároveň vím, že ho nemiluji, na to bych toho času potřebovala mnohem víc :/

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

juliettee
Ukecaná baba ;) 1905 příspěvků 09.01.18 09:02

Nech ho bejt, znám teda případ který je podobný a dopadlo to nakonec dobře, ale to je spíš výjimka :)

pikola
Neúnavná pisatelka 18712 příspěvků 09.01.18 09:02

Opravdu je potřeba ze sebe dělat tu druhou? Řekl ti to jasně, pokud máš nějakou sebeúctu, zapomeň na něj. On tě rád evidentně nemá.

dement231
Stálice 97 příspěvků 09.01.18 09:06
@juliettee píše:
Nech ho bejt, znám teda případ který je podobný a dopadlo to nakonec dobře, ale to je spíš výjimka :)

povídej :)

Detsa
Echt Kelišová 8483 příspěvků 09.01.18 09:06

@dement231 dobrá prezdivka 8o :mrgreen:
Já ti nevím, tímhle si akorát držís druhou naději, ale on te bez problémů poslal pryč kvůli jiný. Myslis, že ti to za to stojí takový? :nevim:
Poohlížel bych se spíš jinde, než čekat takhle ;).

dement231
Stálice 97 příspěvků 09.01.18 09:07
@pikola píše:
Opravdu je potřeba ze sebe dělat tu druhou? Řekl ti to jasně, pokud máš nějakou sebeúctu, zapomeň na něj. On tě rád evidentně nemá.

proč tu druhou? Nechci s ním spát, mám ho ráda a on sám mi řekl, že chce abychom se bavili normálně a že mě má rád

truelly
Závislačka 2605 příspěvků 09.01.18 09:12

Určitě zabrzdi, ať se ozývá on, jestli bude mít chuť tě vidět. Pak ale zjišťuj, jestli a ní nechodí a tebe má jen na sex navíc. Osobně bych hledala spíš jinde, kde máš šanci být první a jediná.

dement231
Stálice 97 příspěvků 09.01.18 09:14
@truelly píše:
Určitě zabrzdi, ať se ozývá on, jestli bude mít chuť tě vidět. Pak ale zjišťuj, jestli a ní nechodí a tebe má jen na sex navíc. Osobně bych hledala spíš jinde, kde máš šanci být první a jediná.

jo tak já nemám v plánu mu napsat :)

juliettee
Ukecaná baba ;) 1905 příspěvků 09.01.18 09:15
@dement231 píše:
povídej :)

On měl přítelkyni, našel si milenku, milenka se zamilovala, on z ní akorat dělal blbku. Využíval ji, ale ona nedokázala utnout kontakt. Po nějaké době se na něho milenka vykašlala, on se chytl za svědomí, uvědomil si že mu dost chybí, začali se hodně scházet a dneska spolu žijí 3 roky. Občas mají doma Itálii, ale klape to :mrgreen: hodně ve zkratce jsem to napsala. Ale říkám, je to asi výjimka :)

pikola
Neúnavná pisatelka 18712 příspěvků 09.01.18 09:16
@dement231 píše:
proč tu druhou? Nechci s ním spát, mám ho ráda a on sám mi řekl, že chce abychom se bavili normálně a že mě má rád

A co to bude mít za cíl? Ty se budeš trápit když ho uvidíš s jinou. On by s tebou akorát dál možná spal, nic víc. To je pořád ten samý o kterém jsi tady už x krát psala, nebo máš těch kamarádů víc?

dement231
Stálice 97 příspěvků 09.01.18 09:17
@pikola píše:
A co to bude mít za cíl? Ty se budeš trápit když ho uvidíš s jinou. On by s tebou akorát dál možná spal, nic víc. To je pořád ten samý o kterém jsi tady už x krát psala, nebo máš těch kamarádů víc?

tohle je úplně někdo jiný :)

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 09.01.18 09:18

Nech ho být…usnadníš to i sobě..v životě bych se ex nevnucovala takhle jako ty..a to spolu čekáme dítě..at si má koho chce..energii už tam nevkládej holka

dement231
Stálice 97 příspěvků 09.01.18 09:20
@Andy27 píše:
Nech ho být…usnadníš to i sobě..v životě bych se ex nevnucovala takhle jako ty..a to spolu čekáme dítě..at si má koho chce..energii už tam nevkládej holka

vždyť to není vnucování, jen nevím jestli ses ním mám dál bavit nebo ne, tak jako tak ho budu potkávat každý den v práci ještě 3 měsíce

pikola
Neúnavná pisatelka 18712 příspěvků 09.01.18 09:20
@dement231 píše:
tohle je úplně někdo jiný :)

To je zajímavý, že průběh je stále stejný. Oni s tebou jen spí, pak si najdou jinou a ty dolejzáš jestli si to náhodou nerozmyslí. Možná by to chtělo zkusit s někým spát až za chvilku, nebo asi nejsi v posteli tak dobrá :nevim: Většina tě má jako nouzovku co tady popisuješ.

jankajj
Závislačka 2786 příspěvků 09.01.18 09:22

A proč přemýšlíš o tom, zda zůstat či nezůstat kamarádi? On po tobě něco takového snad požaduje?
Dle tvého úvodního příspěvku bych tipovala, že už se ti neozývá a ozývat nebude. Neozývej se taky. Co bys z něho asi tak měla? Nic ti nenabízí.
A pochybuju, že mezi vámi dvěma někdy bylo skutečné kamarádství. Pokud ano, tak evidentně už není.

Příspěvek upraven 09.01.18 v 09:25

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama