Velká potřeba na dovolené

Anonymní
2.6.20 22:45

Velká potřeba na dovolené

Ahoj holky. Předem pardon za anonym, ale stydím se :oops: Chtěla bych radu…
Za 2 týdny jedu s přítelem na dovolenou do jednoho kempu. Byla to taková hurá akce, dostal nabídku v práci na velmi výhodné ubytování u jedné přehrady. Ubytování je v jednoduchých chatičkách bez sociálky. Jednoduché ubytování mi nevadí, počítám s tím, že to nebude žádný Hilton, ale spíš se děsím té chybějící sociálky. Abych to řekla naplno, mám obavy z toho, že si celý týden nebudu schopná dojít na velkou :nevim: Vždycky jsem s tím měla problém. Kdysi když jsem pracovala v jedné továrně a bydlela tam kousek na ubytovně, kde byly dokonce společné záchody pro chlapy i pro ženské, tak jsem chodila na velkou tak jednou za 4 dny a pak jsem si tím způsobila anální fisuru, která se doteď pořádně nezahojila :think: Mám problém si dojít na velkou kdekoli jinde mimo domova. Dívala jsem se na fotky toho kempu a toalety jsou tam takové ty kóje oddělené plastovou přepážkou, kde je nahoře i dole volné místo a všechno je slyšet.

Mám z toho fakt hrůzu… Od doktora mám doporučeno chodit na velkou denně a mít co nejměkčí stolici, aby nedocházelo ke zhoršení té fisury. Přítel o mém problému neví, nejsme spolu zas tak dlouho… Měl z té dovči radost, bylo to od něj pro mě překvapení, tak mu to nechci kazit. Vlastně se tam i těším, jen ty moje fekální problémy :oops: :oops: :oops: :mrgreen: Když nejdu denně, jsem pak jak zabetonovaná, hrozně nafouklá, bolí mě hlava atd. Přemýšlela jsem, že bych si pořídila nějaké projímadlo, ale zas se bojím, abych se nepo… někde na výletě, v restauraci nebo tak.
Já se fakt omlouvám za trapné téma, ale nevím, s kým bych to měla probrat nebo koho se zeptat…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25691
2.6.20 22:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Předem pardon za anonym, ale stydím se :oops: Chtěla bych radu…
Za 2 týdny jedu s přítelem na dovolenou do jednoho kempu. Byla to taková hurá akce, dostal nabídku v práci na velmi výhodné ubytování u jedné přehrady. Ubytování je v jednoduchých chatičkách bez sociálky. Jednoduché ubytování mi nevadí, počítám s tím, že to nebude žádný Hilton, ale spíš se děsím té chybějící sociálky. Abych to řekla naplno, mám obavy z toho, že si celý týden nebudu schopná dojít na velkou :nevim: Vždycky jsem s tím měla problém. Kdysi když jsem pracovala v jedné továrně a bydlela tam kousek na ubytovně, kde byly dokonce společné záchody pro chlapy i pro ženské, tak jsem chodila na velkou tak jednou za 4 dny a pak jsem si tím způsobila anální fisuru, která se doteď pořádně nezahojila :think: Mám problém si dojít na velkou kdekoli jinde mimo domova. Dívala jsem se na fotky toho kempu a toalety jsou tam takové ty kóje oddělené plastovou přepážkou, kde je nahoře i dole volné místo a všechno je slyšet.Mám z toho fakt hrůzu… Od doktora mám doporučeno chodit na velkou denně a mít co nejměkčí stolici, aby nedocházelo ke zhoršení té fisury. Přítel o mém problému neví, nejsme spolu zas tak dlouho… Měl z té dovči radost, bylo to od něj pro mě překvapení, tak mu to nechci kazit. Vlastně se tam i těším, jen ty moje fekální problémy :oops: :oops: :oops: :mrgreen: Když nejdu denně, jsem pak jak zabetonovaná, hrozně nafouklá, bolí mě hlava atd. Přemýšlela jsem, že bych si pořídila nějaké projímadlo, ale zas se bojím, abych se nepo… někde na výletě, v restauraci nebo tak.
Já se fakt omlouvám za trapné téma, ale nevím, s kým bych to měla probrat nebo koho se zeptat…

Vem si na WC sluchátka a pusť si hudbu na plný pecky. Neuslyšíš cizí lidi. Projímadlo může fungovat jinak, než ti bude milo a poděláš se před ním :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1430
2.6.20 22:56

Kdyby to nešlo, tak glycerinove čípky, to zabere rychle a pak můžete na výlet.. Nebo jít na velkou v noci, kdy tam nikdo nebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
2.6.20 23:02

Projímadlo bych taky radši vynechala. Zkusila bych asi chodit brzo ráno nebo pozdě večer, kdy tam nebudou davy ;)

ttt
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3749
2.6.20 23:07

Hele manžel (tehdy pritel) se na dovolené poblil, měl úžeh byli sme spolu asi 3 měsíce a stejně sem si ho vzala. Ale jinak jak píše Becky tak cipky zabírají celkem rychle a najednou. A soucitim s tebou, taky mě to není moc příjemný v cizím prostředí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 23:10

Já ti poradím… Dej si pár toaletami než vykonává potrebuju do WC. „Nežbluňkne to“. Zkus to doma. Tak to dělám když jsem mimo domov.

• Nahlásit
  • Citovat
621
2.6.20 23:11

Co si dávat vlákninu, ta by Ti mohla pomoct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 23:16

Děkuju moc za reakce :srdce: Jít ráno nebo později večer mě napadlo, jenže já to mám tak, že když si nedojdu v tu chvíli, kdy se mi chce, tak pak už to nejde. I když by byla vhodnější příležitost :nevim: Ty čípky si koupím, projímadlo tedy asi raději nee.

zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.6.20 23:16

Jinak vlákninu užívám, ale mám z ní spíš zácpu…

zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
621
2.6.20 23:22
@Anonymní píše:
Jinak vlákninu užívám, ale mám z ní spíš zácpu…zakladatelka

Třeba ji nedostatečně zapijis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
704
2.6.20 23:28

Zkus Lactulosu, bráchovi to pomohlo…začal ji brát pravidelně, chodil tak v určitý čas…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1434
2.6.20 23:36

Zkus ty cipky. Radsi je otestuj jeste doma. Silnejsi je pak cipek Dulcolax, kdyby nezabiraly ty obycejne glycerinove. Na dovolenou a vubec na vicedenni pobyty jezdim jedine s nimi. Na WC si skoc bud pozdeji vecer nebo hodne brzo rano, to tam bude nejmin lidi a cipek zabere do 10 minut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
758
2.6.20 23:43

Vem si sáčky a vy** se třeba ve sprše při pustene vodě, sáček pak vyhodis :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
2.6.20 23:50

Bacha na ty cipky, vznika na nich docela psychicka zavislost a pak pri odvykani jsou dost tezke zacpy…volila bych kapky guralax, das si vecer 30 kapek a rano jak se zacnes hybat tak do pul hodiny jsi vyprazdnena a bez stresu ze to nestihnes, u cipku hrozi kdyz budes dal od wc tak to z tebe proste vylitne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 00:14

Já když vim, že něco takového přijde, beru tohle: https://www.drmax.cz/…tolax-tbl-30 . Lupnu to do sebe večer a zaručeně mě to vzbudí mez 4-6 ranní a můžu si dojít v klidu, když tam nikdo ještě neokouní. ;) Vyzkoušej třeba pár dní doma, jestli by ti to fungovalo. :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama