Velký bazén a děti

400
11.5.17 08:36

Velký bazén a děti

Zdravím!
Chtěla bych se poptat na zkušenosti s velkým bazénem a dětmi. Máme dvě - skoro 4 a ročního. Koupili jsme na léto velký bazén Azuro - 4,6 a 1,2 hloubka. Pro malého bude ještě vedle dětský cachtáček. Do velkého půjde do kruhu s námi. Starší bude mít vestu, kruh atd.
Chtěla bych se ale zeptat zda tu má někdo zkušenosti jak se dětem líbilo v bazénu když v něm nestačili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24412
11.5.17 08:39

Řádí tam :lol: Pro staršího už bych zvážila plavecký pás nebo rukávky… Kruhy jsou na prd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
11.5.17 08:40

Kruh bude mít jen ke hraní. že se ho bude přidržovat. Základ má rukávky a (nebo) vestu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
11.5.17 08:42

@Pipet Jaký máte prosím zkušenosti s tím plaveckým pásem? Pro jak staré dítě může být?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24412
11.5.17 08:48

@Fantazie Žádné, frčíme jen na rukávkách :lol:, ale často se doporučuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70119
11.5.17 08:52

@Pipet Kruhy jsou fajn na blbnutí nebo na relax… souhlasím, že na plavání to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5732
11.5.17 08:55

Mé děti nikdy neměly problém s jakoukoliv vodou, ve které nestačily. ;) Používali jsme pouze rukávky, plavecký pás jsme zkoušeli jednou na plovárně a dětem se v něm nelíbilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.17 09:02

Můžu doporučit od Sevylor Puddler Jumper, naprosto dokonalá věc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.17 09:06

https://www.sportisimo.cz/…luxe/132751/?…-(CZ)-APR-Sporty&utm_content=Sevylor+puddle+jumper+deluxe&utm_term=sevylor+puddle+jumper

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
11.5.17 09:18

@ančapepča Koukala sem na to a vypadá to výborně. s tím sem se ještě nesetkala. Asi to pořídím. Děkuji za tip.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20853
11.5.17 09:28

Tak u nás i přesto, že v bazénu kluci nestačí, tak tam řádí jak černý ruce :lol:
Začínali rukávky + plavecký pás.. pak jen rukávky :).. mladší vlastně jen rukávky.. každému sedne něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.17 09:33

@Fantazie Je to uplně bomba, děti si s tím plavou v moři, ve vlnách a nemusím mít strach…pro mě teda vynález :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
11.5.17 09:35

Měli jsme velký bazén kde děti nedosáhly, ale znamenalo je to furt hlídat = neodpočinu si.
A tak jsme pořídili tento https://www.marimex.cz/…2-2-x-0-6-m/
A super. Rychle se to vyhřeje, je to pro děti bezpečné a já se do něho vlezu. :palec:
Až se uchlastá soused tak místo jeho domu plánuju velký bazén, polo vnitří, venkovní, ale to už budou kluci velcí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3861
11.5.17 10:07

Mame velky bazen v zemi se zastresenim a dcera v nem radi 8 hodin denne. Nemuzu ji z vody dostat. Pozivame plavaci pas, drive rybicku. Nafukovaci veci jsou na prd, pas dceru nuti plavat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27345
11.5.17 10:08
@ančapepča píše:
https://www.sportisimo.cz/…luxe/132751/?…-(CZ)-APR-Sporty&utm_content=Sevylor+puddle+jumper+deluxe&utm_term=sevylor+puddle+jumper

Měli jsme pro nejmladší dceru něco podobného, stejně spolehlivě bezpečného a nemusela jsem s ní chodit do vody. Mohla jsem se spolehnout na starší děti a jen jsem zvenku dělala „plavčíka“.

Jinak naše děti neměly s hlubokým bazénem problém, jen jsem důsledně požadovala, že do vody sami nesmí bez rukávků nebo něčeho podobného, i když už jinak sami dokázali plavat a byli i starší a i když jsem hlídala.
Ten hluboký a velký bazén má pro děti spoustu výhod. Naše děti si ho nesmírně celé léto užijí. Mělký by je na cachtání bavil jen chvíli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama