Věrní muži

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5429
15.5.17 08:16

Věrní muži

Ahoj holky. Kdykoliv zabloudím na emimino, najdu zkraje téma ohledně nevěrných mužů. Stejně tak všude na netu, v Tv, i v okolí. Svému muži věřím, že je mi věrný, ale je tomu opravdu tak? Není to jen slepá víra? Je možné, aby byl muž věrný? Já věřím že ano. Ale očividně jich bude jak šafránu.
Muž je v kontaktu s větším množstvím lidí (muži i ženy), nemá úplně pevnou pracovní dobu. Jsme spolu víc jak 10let. Jaká je pravděpodobnost, že mi někdy zahnul, a já nic nepoznala? Nemám pocit že by někdy něco skrýval, mobil, fb atd mám normálně přístup a opačně. Ne že by ve mě něco hlodalo, čistě mě zajímá, jaký názor mají jiné ženy s jinými zkušenostmi. Nechce se mi věřit, že žena nic nepozná, když se chlap tváří a chová věrně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15530
15.5.17 08:19

Ne, podle mne 90% muzu věrných není. Ale pokud mají mozek v hlavě, tak na to nikdy neprijdeme. Mne to neva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5327
15.5.17 08:22

Ale existují, jednoho mám takového doma, prozatím bych dala ruku do ohně za to, že mě nikdy nepodvedl. Jsme spolu 20 let. A moc se milujeme. :srdce: :andel: Ani jeden jsme neměli nikdy nikoho jiného. Ale tak on je fakt vzácný člověk měla jsem velké štěstí na partnera. Samozřejmě má taky své stinné stránky, ale mám je na něm ráda. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.17 08:28

Ahoj,
tak jsem nad tím přemýšlela. A taky si myslím a jsem si 100% jistá že mi chlap co jsme spolu nezahnul. Znám ho.. otevřeně jsme se na toto téma bavili. On by viděl důvod k nevěře jen v tom kdyby už nefungoval náš vztah, kdybych s ním přestala spát a neřešila důvody proč.. Neříkám že se to nemůže stát, ale teď prostě vím že je mi 100% už 9 let věrný a za to dám ruku do ohně. A já jemu taky ;) Sex nás spolu stále baví a je to fajn. Umíme se nažhavit stejně jako před 9ti lety.. A to máme dvě děti.. takže někdy je to sakra těžký :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
9847
15.5.17 08:29

Ja myslim, ze stejne tak, jako jsou nevylecitelni nevernici, tak jsou i chlapi, co zvladnou byt celej zivot verni. Akorat o tech se tolik nemluvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Shaari90
15.5.17 08:31

Mně přijde, že se v médiích řeší hlavně negativní věci. Teď jsem si vzpomněla přímo na pořady na TV Barrandov: Aféry, a taky Nebezpečné vztahy. Tam se řeší samé pozitivní věci, že? Sice nechápu, proč je tolik lidí zaměřených na negativitu, ale je to tak…
Třeba u nějakého výrobku jsou hlavně pozitivní recenze a jedna nebo dvě negativní. Všimla jsem si, že spousta lidí začne řešit hlavně ty negativní recenze a přehlédne, že naprostá většina lidí je s produktem spokojených. Asi si myslí, že pozitivní recenze jsou hlavně reklama? Právě se mě třeba pár lidí ptalo na nějaké zkušenosti s určitými výrobky, které třeba u mě osobně byly pozitivní, tak jsem si prostě všimla, jak začali vytahovat hlavně to špatné, jako by mi pomalu nevěřili, že můžu být spokojená :think: Je to zvláštní…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Aenne
15.5.17 08:33
@Tichošlápek píše:
Ne, podle mne 90% muzu věrných není. Ale pokud mají mozek v hlavě, tak na to nikdy neprijdeme. Mne to neva

podle statistik pruměrne v EU 55 - 60 % mužu je nevěrných.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
15530
15.5.17 08:34

@Aenne vida :) tak jsem je podcenila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7253
15.5.17 08:34

Tezka otazka. myslim ze chlap alfasamec, to ma proste pudove dany nez treba chlap co neni tak narvanej testosteronem. nekdo tu potrebu zahybat ma i v super vztahu se super sexem a nekdo ne. ale ujet muze kazdej. vsichni bez vyjimky. i zensky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Shaari90
15.5.17 08:36

Jinak hlavní problém je dokazování věrnosti. Ta se totiž hodně blbě dokazuje, když dva spolu nejsou non stop :? Takže paranoici a žárlivci ti řeknou, že jistá věrností si být nemůžeš, když nemáš věrohodné důkazy, jenže ty prostě jen tak snadno neseženeš - to bys chlapa musela pořád sledovat. Takže skeptici budou tvoje tvrzení o věrnosti partnera neustále zpochybňovat ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
5429
15.5.17 08:37

Díky za názory, s tím útokem negativních informací je to pravda, bohužel. Člověk se tomu brání, ale jak se říká, stokrát omílaná lež se stává pravdou. Nelze potlačovat neustálé nega info. Časem to člověk vstřebá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1862
15.5.17 08:37

@Borůvka1990 zrovna jsem dočetla knížku Na čem záleží (o manželské nevěře) a hodně jsem nad tim přemýšlela. Já dá se říct žijí v ideálním vztahu (relativně :lol: ) a troufám si říct, že za současného stavu by mě muž nepodvedl. Velmi se milujeme a máme toho hodně za sebou. Jsme spolu také deset let. Ale co bude za rok, za deset, to si odhadnout netroufam. Lidé a vztahy se vyvíjejí. Pevně věřím, že budeme tím pádem, co spolu bez vycitek a hořkosti zestárne :) A určitě je víc než deset procent mužů věrných…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5429
15.5.17 08:38
@Tichošlápek píše:
Ne, podle mne 90% muzu věrných není. Ale pokud mají mozek v hlavě, tak na to nikdy neprijdeme. Mne to neva

Jsem člověk který dokáže vstřebat nevěru, ale nevstřebá lež a přetvářku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5327
15.5.17 08:39
@Shaari90 píše:
Jinak hlavní problém je dokazování věrnosti. Ta se totiž hodně blbě dokazuje, když dva spolu nejsou non stop :? Takže paranoici a žárlivci ti řeknou, že jistá věrností si být nemůžeš, když nemáš věrohodné důkazy, jenže ty prostě jen tak snadno neseženeš - to bys chlapa musela pořád sledovat. Takže skeptici budou tvoje tvrzení o věrnosti partnera neustále zpochybňovat ;)

To určitě. Ale třeba mně je jedno jestli někdo věrnost mého partnera zpochybňuje nebo ne, hlavně že já v tom mám jasno. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
15.5.17 08:39

Já si taky myslím, že mám věrného manžela, a pokud ne, nechci to vědět :)
Pro mě je teda dost zásadní rozdíl mezi úletem a dlouhodobou tajnou milenkou, i když obojí je nevěra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat