Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Holky, jdem si tak nějak pro radu nebo názor. Mám kámošku (svobodná+bezdětná) a v minulosti to táhla se ženáčem (o 35 let starší než ona). Než začnete kámošku odsuzovat, tak: 1. ona byla v tý době bez přítele, 2. dědula jí jasně oznámil, že se rozvádět nebude (jako ani ho k tomu netlačila). Nasliboval jí hory doly jak jí pracovně pomůže. Možnosti má fakt velký. Neudělal nic, jenom jí tahal za nos. Dneska je to v situaci, že ona maká jak šroub a on se dožaduje, aby si udělala aspoň 2× měsíčně volno a ty dny že stráví spolu. Na to neslyší. Jako sex nula, měl rakovinu prostaty, takže když se nenadopuje, tak nic. I tak jí nikdy nedokázal vzrušit, což on považuje za hodně velkou prohru. Ona mu ho celkem pravidelně kou.ila, to byl blahem bez sebe. A asi to doma nemá. Jejich „vztah“ (jo, ta ku.ba) se kapánek oddálil, když ho před dvěma lety naprášila manželce. Jenže pak to stejně zase dokázal ukočírovat, aby se to vrátilo, ale dává si sakra pozor. (Je to hroznej manipulátor). Kdykoliv může, tak jí vlepí, že je schopná všeho. Ale ku.by se pořád dožaduje. Myslíte si, že když mu natvrdo nastíní, že když se ona dostane aspoň na polovinu z toho „pracovního postu“, tak můžou pokračovat, že pro ni něco udělá? Zatím to byly jen kecy v kleci, jak se snaží, ale já osobně vím, že co se snažil, tak jenom hrabat pro sebe… Asi poslední dodatek - jedná se o mýho tchána a zrovna v pátek udělal fakt něco, čím mě nas.al, že bych mu to ráda zavařila. Aby mu kámoška zatopila a vlastně i něčeho dosáhla. Poradíte?
PS. pro někoho banalita, ale je to ho.ado. V pátek šel kluk z jeho auta, bere si batoh z kufru a ten de.il začne couvat. S klukem jsme skončili na pohotovosti. A dozvěděli jsme se, že mu nic není, tak co trojčím. Tohle pochopí asi jen každá máma. Jeho manželka není informovaná, odletěla s kamarádkama na dovču.
No. Někdy jsem si říkala že máme občas složitý vztah s chlapem a komplikované vztahy v širší rodině ale oproti tomuhle je to slabý šálek čaje. Člověče těžko radit, já bych na to neměla žaludek, ani na tvou roli, ani na roli kamarádky. Ale každý se pereme jak umíme, tak nechci soudit. No poradila bych za sebe to okamžitě ukončit ale to asi nechce
Kámoška by se na to měla hlavně vysr… Když jí to nevyhovuje. Mě osobně na nějaký zatápění neužije. Nehledě na to, že mu nejvíc zatopí tím, že už mu nevykouri
![]()
@Hamouzka píše:
Holky, jdem si tak nějak pro radu nebo názor. Mám kámošku (svobodná+bezdětná) a v minulosti to táhla se ženáčem (o 35 let starší než ona). Než začnete kámošku odsuzovat, tak: 1. ona byla v tý době bez přítele, 2. dědula jí jasně oznámil, že se rozvádět nebude (jako ani ho k tomu netlačila). Nasliboval jí hory doly jak jí pracovně pomůže. Možnosti má fakt velký. Neudělal nic, jenom jí tahal za nos. Dneska je to v situaci, že ona maká jak šroub a on se dožaduje, aby si udělala aspoň 2× měsíčně volno a ty dny že stráví spolu. Na to neslyší. Jako sex nula, měl rakovinu prostaty, takže když se nenadopuje, tak nic. I tak jí nikdy nedokázal vzrušit, což on považuje za hodně velkou prohru. Ona mu ho celkem pravidelně kou.ila, to byl blahem bez sebe. A asi to doma nemá. Jejich „vztah“ (jo, ta ku.ba) se kapánek oddálil, když ho před dvěma lety naprášila manželce. Jenže pak to stejně zase dokázal ukočírovat, aby se to vrátilo, ale dává si sakra pozor. (Je to hroznej manipulátor). Kdykoliv může, tak jí vlepí, že je schopná všeho. Ale ku.by se pořád dožaduje. Myslíte si, že když mu natvrdo nastíní, že když se ona dostane aspoň na polovinu z toho „pracovního postu“, tak můžou pokračovat, že pro ni něco udělá? Zatím to byly jen kecy v kleci, jak se snaží, ale já osobně vím, že co se snažil, tak jenom hrabat pro sebe… Asi poslední dodatek - jedná se o mýho tchána a zrovna v pátek udělal fakt něco, čím mě nas.al, že bych mu to ráda zavařila. Aby mu kámoška zatopila a vlastně i něčeho dosáhla. Poradíte?
PS. pro někoho banalita, ale je to ho.ado. V pátek šel kluk z jeho auta, bere si batoh z kufru a ten de.il začne couvat. S klukem jsme skončili na pohotovosti. A dozvěděli jsme se, že mu nic není, tak co trojčím. Tohle pochopí asi jen každá máma. Jeho manželka není informovaná, odletěla s kamarádkama na dovču.
Proč se s ním nerozejde? ![]()
@Čtyřlístek2 jde o to mu to vrátit. Když přijdu za tchýní, která mi už v minulosti řekla, že mu dala nůž na krk - milenka nebo já, tak sekal v jejích očích latinu. Ublížila bych tím jenom jí. Chlap mi sdělil, že jeho táta už jeho mámu informoval, že jsem v pátek měla hysterák. Kvůli čemu, tak to evidentně už neřekl. Jsem fakt brutálně na. raná.
@Hamouzka píše:
@Čtyřlístek2 jde o to mu to vrátit. Když přijdu za tchýní, která mi už v minulosti řekla, že mu dala nůž na krk - milenka nebo já, tak sekal v jejích očích latinu. Ublížila bych tím jenom jí. Chlap mi sdělil, že jeho táta už jeho mámu informoval, že jsem v pátek měla hysterák. Kvůli čemu, tak to evidentně už neřekl. Jsem fakt brutálně na. raná.
Tohle to radost v životě nepřinese. Akorát se vyčerpáváš. Je to jeho a kamarádky věc, že mu chce olizovat starého víš co ![]()
@Mar__tanka1983 To už se nějakej ten pátek neděje a posílá jí sms, aby si aspoň dva dny v měsíci udělala na sebe čas, aby zrelaxovala, že ho stráví s ní. SMS jsem před chvílí viděla.
Jinak řečeno - dva dny v měsíci mi ho budeš kouřit. Nejde tu o tebe, ale o mě. To je vrchol. Kdybych měla volno, tak ho budu chtít strávit podle sebe… A ze mě udělal blbou hysterku, jak jsem to pochopila. Takže osobně bych mu ráda zatopila a prostřednictvím jí by to možná šlo. Sama nemám možnost… ![]()
@Russet ne, my tady kecáme a já jí líčím, co se v pátek stalo a jeho postoj. Kluk otřes mozku, sedřenou hlavu a on, že hysterčím. De.il
A díky tomu jsem se to dozvěděla natvrdo.
@Hamouzka píše:
@Mar__tanka1983 To už se nějakej ten pátek neděje a posílá jí sms, aby si aspoň dva dny v měsíci udělala na sebe čas, aby zrelaxovala, že ho stráví s ní. SMS jsem před chvílí viděla.
Jinak řečeno - dva dny v měsíci mi ho budeš kouřit. Nejde tu o tebe, ale o mě. To je vrchol. Kdybych měla volno, tak ho budu chtít strávit podle sebe… A ze mě udělal blbou hysterku, jak jsem to pochopila. Takže osobně bych mu ráda zatopila a prostřednictvím jí by to možná šlo. Sama nemám možnost…
Já furt nechápu, kdo tady koho miluje? Jako ten kuřbychtivý miluje tvou kámošku? To jako fakt? Spíš mu nemá kdo udělat tu nechutnou službu a tvá kámoška z nepochopitelného důvodu tu pusu otevře ![]()
@Russet hele, tam není o co stát. Znám detaily a fakt si myslím, že jeho manželka mu tyhle služby neposkytuje. Asi to bylo vážnější, protože když se udělá, tak neudrží moč a to je k blití ![]()
@Hamouzka píše:
@Russet ne, my tady kecáme a já jí líčím, co se v pátek stalo a jeho postoj. Kluk otřes mozku, sedřenou hlavu a on, že hysterčím. De.ilA díky tomu jsem se to dozvěděla natvrdo.
Byla bych naštvaná, že důchodce nevrátil řidičák. Ale neřešila bych jeho mimomanželský vztah ![]()
@Hamouzka píše:
@Russet hele, tam není o co stát. Znám detaily a fakt si myslím, že jeho manželka mu tyhle služby neposkytuje. Asi to bylo vážnější, protože když se udělá, tak neudrží moč a to je k blití
Ale proč to dělá ta kámoška? Snad pro prachy nebo pro co?
@Russet to není láska, to je o službě, jak píšeš. K tomu jsem došla taky. Ale jak mu to vrátit. On jí držel v šachu sliby, který se nikdy nestaly. Myslíš, že pomsta bude, když mu řekne, že až docílí (ona) toho, co on jí nakecal, tak můžou pokračovat, že by se chytil? Samo se na něj vy.ere, má ho plný zuby.