Vítání občanků Praha 9

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kolotocka
Nováček 9 příspěvků 08.10.14 13:56
vítani občanků praha 9

Nemáte někdo zkušenosti s fotkami od fotografa z vítání občánků z Prahy 9. Přišla mi teď dobírka na 320kč, což mi přijde moc. Ani nevím, jestli ty fotky jsou kvalitní a kolik stojí jedna. Domlouvali jsme se totiž na 6 fotkách za 20kč a to jaksi neodpovídá!!

Reakce:
tina1979
Závislačka 2762 příspěvků 08.10.14 14:41

@kolotocka muzu se zeptat jake to bylo? Jsme taky z Prahy 9, ale nesli jsme. Dostali jste neco zajimaveho? Cekame ted druhe.

mojara
Kecalka 219 příspěvků 08.10.14 14:47

Nejsem teda z Prahy, ale asi to bude tak, že 120 Kč je za fotky a 100 Kč dobírka :think:

kolotocka
Nováček 9 příspěvků 08.10.14 14:59

@tina1979 Bylo to docela pekne, az me to prekvapilo :-) dostali jsme docela dost veci. A to bryndak, takovou tenci deku do kocarku, chrastitko, plysaka, nejakou knizku (detektivku nebo co to je) a zlaty privesek. Nebylo to dlouhe a na konci jeste kyticku pro maminku a nejake letaky a pametni papir. A fotograf…

kolotocka
Nováček 9 příspěvků 08.10.14 14:59

@mojara to je fakt dobirka me nejak nenapadla.

kolotocka
Nováček 9 příspěvků 09.10.14 20:06

Kdyby se někdo rozhodoval, zda si fotky vzít či ne…Tak jsem si jevyzvedla…bylo tam víc fotek než jsem chtěla, ale jsou docela pěkné (podle diskuzí na emiminu jsem čekala hrůzu :mrgreen: ), tak si je nechám. A dobírka stála 60 kč. Máznutá jen jedna a to v kolíbce, kdy mimino hnulo hlavou :-). Co je blbé asi nejde mít je v elektronocké podobě, přisšl mi s obálkou i papírek, že pokud chci další, tak si je mám doobjednat :?.

cecil7
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 22.11.14 11:05

AHoj, ráda bych se zeptala, co jste byli na vítání na praze 9 - my bydlíme v Letňanech - což je někdy Praha 18 někdy Praha 9, tak bych se jen chtěla zeptat zda už někdo po prázdninách na vítání občánků v Letňanech byl? My jsme narození v březnu, a stále jsme nebyli, ač jsme tam zaregistrovaní od dubna… :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >