Vrácení bot po pár dnech - Humanic, Deichmann

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
email.cz
Povídálka 25 příspěvků 12.10.14 15:11
Vraceni botu po par dnech

Dobry den, chtel bych se zeptat:
pokud zakoupim v kamenne prodejne Humanic, nebo Deichmann boty nekolik hodin v nich budu chodit po byte a zjistim ze mi nevyhovuji.Je problem je napr. po nekolika dnech vratit stim ze chci penize nazpatek?
Dekuji za odpoved.

Reakce:
krakatice
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 12.10.14 15:15

Tohle vám nikdo zpět nevezme. Pouze, pokud by se prokázalo, že mají nedstranitelnou­ vadu.

ivašot.
Kelišová 7319 příspěvků 12.10.14 15:16

Myslím, že i nošení po bytě bude poznat a peníze nevrátí.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22713 příspěvků 12.10.14 15:28
@krakatice píše:
Tohle vám nikdo zpět nevezme. Pouze, pokud by se prokázalo, že mají nedstranitelnou vadu.

Souhlasím ;)

Clairisek
Echt Kelišová 8879 příspěvků 12.10.14 15:30

U nas v Nemecku mi boty v Deichmannu vymenili za mensi velikost, i presto, ze jsem v nich byla asi dvakrat venku vencit psa. Mely takovy divny dirky, ktery se.pri delsi. chuzi zalamovaly dovnitr a tlacily do prstu. Ale obavam se, ze v CR se tohle nedela a.uz vubec ne s vracenim penez :nevim:

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 12.10.14 15:50

@email.cz v Humanicu vyměnují do 14 dnů, pokud opravdu vidí, že jsou nenošené. Jsem tam pracovala. V Deichmannu nevim.

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 12.10.14 15:51

@ivašot. po bytě to neva, protože jsou zkoušené jen doma… vadí, když jsou zadělaný z venku.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22713 příspěvků 12.10.14 15:53
@mejdylko píše:
@ivašot. po bytě to neva, protože jsou zkoušené jen doma… vadí, když jsou zadělaný z venku.

Tak mě třeba boty nošené pouze doma stejně nevyměnili ani prachy nevrátili :nevim:

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 12.10.14 16:02

@Jančakecalka asi jak na kterýho dobře naladěnýho člověka narazíte… :D my měnili, pokud bylo fakt vidět, že si to doma člověk jen zkusil a netahal to ven.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22713 příspěvků 12.10.14 16:03
@mejdylko píše:
@Jančakecalka asi jak na kterýho dobře naladěnýho člověka narazíte… :D my měnili, pokud bylo fakt vidět, že si to doma člověk jen zkusil a netahal to ven.

Asi jo no, byla tam tehdy taková příšerně unuděná mladá čůza za pultem :roll:

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 12.10.14 16:11

@Jančakecalka no já se jí nedivim, já už bych tam pracovat nechtěla… rok stačil :D ale k lidem jse vždycky byla slušná, i když jsem někdy měla s to chutí je tam všechny poslat do háje :mrgreen: hlavně když se člověku chtělo čůrat a oni ho nepřišli na kasu vystřídat.

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 13.10.14 06:22
@mejdylko píše:

Mam stejnou zkušenost, několikrát jsem takto v bitech doma chodila a pak šla vyměnit, protoze mi nevyhovovaly.

kaminky
Kelišová 6965 příspěvků 06.05.15 14:55

V Deichmannu vrací peníze - ptala jsem se na to na jejich zákaznické lince, když jsem něco kupovala přes jejich eshop a pak jsme taky ty boty skutečně vrátili. Je třeba přinést nenošené boty a paragon. Na některých pobočkách prý můžou dát místo peněz poukázku, ale ta lze taky proplatit. Lhůta je pro vrácení je prý neomezená, i když jsem měla zafixováno, že je to 30 dní. Samozřejmě je to možné na jakékoliv pobočce.

V Humanicu jsem se ptala dnes a do 14 dní lze nepoužité boty vyměnit anebo vrátit, ale za vrácení nedají zpět peníze, nýbrž poukaz, který platí 3 roky od jeho nabytí.

jummy
Povídálka 15 příspěvků 06.05.15 15:45

Ale né každý zaměstnanec toto dodrží, někde Vám prostě řeknou e Vám to nevezmou a šmitec..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >