Vycházka/zdravotní procházka při OČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 09:19
Vycházka/zdravotní procházka při OČR

Zdravím ženy, mám dotaz, jsem s dítkem na OČR. Pokud dítě nemá teplotu, může ven na ozdravnou procházku se mnou, nezeptala jsem se bohužel dr, už jsem s ním doma pár dní, ještě má zůstat doma týden? Paragraf mi končí za tři dny-tak v těch třech dnech zda s ním mohu už na procházku třeba nebo prostě musí striktně zůstat doma? Venku se mu totiž lépe dýchá, nemyslím tím bezcílné trajdání někde v zimě samozřejmě, ale půlhodinkovou procházu třeba a ještě druhý dotaz, mohu já jít třeba na vydýchání při OČR ven sama na ty dvě hodinky (př. obchod, zaběhat, posedět s kamarádkou…), když dítě je doma pohlídáno jinou osobou? Děkuji…

Reakce:
matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33589 příspěvků 27.10.14 09:21

Očr není PN. Můžete dělat, co chcete

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 09:27
Zakladatelka

Takže i prcek nemusí být celé dny doma, ale pokud je fajn, mohu s ním i ven? Jsem na „paragrafu“ prvně, nemám zkušenost. Ale když jsem s ním byla na RD tak i když byl nemocný a bez teploty, tak jsem šla ven se projít s ním a ten chladný vzduch mu udělal dobře. Jde mi jen o tu zákonnou část věci no…jestli za to hrozí nějaký postih či ne pro mne.
Já jakožto ošetřovatel, byť zajistím hlídání na dvě hodinky, mohu tedy si udělat „volno“? Aniž bych musela příkladně zaměstnavateli vysvětlovat kdyby mne náhodou někde viděl? Samozřejmě vysvětlení určitě na místě, ale zda mi za to může nějak pohrozit třeba…

Vanilka1
Závislačka 3003 příspěvků 27.10.14 09:34

Pri ocr nechodi kontroly, takze muzete cokoliv.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >