Vyplacení peněz ze soudní úschovy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Yamaha
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 08.10.18 13:04
Vyplacení peněz ze soudní úschovy

Prosím pracuje tu někdo u soudu? Z dědického řízení mi má být vyplacena určitá částka která se našla u zemřelého, peníze byly uloženy v soudní úschově. Minulé úterý tam notář vezl rozhodnutí, že jsme dědičkou. Tak by mne jen zajímalo jak dlouho to bude soudu trvat. Děkuji za reakce :)

Reakce:

Lucy75
Kecalka 306 příspěvků 2 inzeráty 08.10.18 13:24

to rozhodnutí má poučení o možnosti podání opravného prostředku ? Zřejmě ano, bývá 15 dní, po nabytí PM by Vám peníze měly být zaslány, ale teď nemám čas to dále ověřovat, cinkla bych si na soud na informační oddělení pro obecnou informaci k této lhůtě (konkrétní info ke konkrétnímu řízení Vám po tel. nedají) :mavam:

Yamaha
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 08.10.18 13:34

@Lucy75 rozhodnutí nabylo PM minulé pondělí a v úterý to notář vezl na soud, ten pokyn k vyplacení. Mě spíš zajímalo jestli na to mají třeba měsíc, nebo jak cca dlouho. Děkuji Vám za reakci, i když nemáte čas :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >