Yes Visage Brno - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hana89
Echt Kelišová 8698 příspěvků 21.01.16 09:58
Yes visage Brno -skušenosti

Ahoj maminky prosím máte někdo skušenosti z yes visage v Brne?
byl tam někdo na plastice prsou?
 Dekuji

Reakce:
zelatina
Povídálka 28 příspěvků 21.01.16 11:55

Ahoj, no nebyla jsem a ani bych nešla… Nemusí se to povést a pak budeš nešťastná. Jaký máš problém?

Martinka2504
Nováček 2 příspěvky 03.03.16 10:58

Ahoj,
kliniku Yes visage nedoporucuji. Navstivila jsem ji, ale uz bych tam nikdy nesla. Aplikovali mi mezonite a botox, ceny dvakrat az trikrat vetsi nez na jinych klinikach a vysledek takovy, ze po botoxu jsem byla plna modrin a mezonite nemely ucinek zadny. K tomu pri aplikaci nejsou dodrzovany zadne hygienicke zasady. Po teto zkusenosti jsem zacala chodit na jinou kliniku a neda se to srovnat a to nejen cenou, ale i pristupem a vysledky. Nehlede na to, ze klinika Yes visage akorat „tezi“ ze znamych tvari, ale pritom nestoji za nic. Na augmentaci prsou doporucuju klasiku - plastickou chirurgii v Brne na Berkove. Moje kamaradka podstoupila cca pred mesicem a velika spokojenost.

Drupina4
Stálice 56 příspěvků 04.10.17 15:58

Ahoj, já jsem porovnávala víc klinik, než jsem si nechala udělat abdominoplastiku, a nakonec jsem se rozhodla pro Yes Visage a nelituju toho. Přístup doktorů i sestřiček byl profesionální a všichni byli příjemní. Dnes jsem 3 roky po zákroku a jsem spokojená, bříško mám hezké a jizvu mám dost dole, takže i když si vezmu nižší kalhotky tak nejde vidět.

PeťulinkaSJ
Kecalka 119 příspěvků 13.02.18 14:26

@Drupina4 A u jakého doktora si byla?:) to si asi už nepamatuješ což, když je to tak dlouho..

Thea21
Kecalka 157 příspěvků 16.02.18 18:20

Ahoj holky, do Yes Visage v Brně jdu příští týden na výplň rtů. Nemáte zkušenost?

Šarlina
Stálice 79 příspěvků 02.03.18 12:37

Přímo se rty zkušenost nemám. Chodím tam jen na botox k paní doktorce Gabryšové, ale myslím že dělá i výplně. Jako uvažovala jsem párkrát nad tím, že bych si tam nechala udělat i rty, ale nevím no..jestli by to už nebylo moc mít napíchané čelo i rty.

JoJoLi
Stálice 87 příspěvků 28.10.18 19:44
Oživení

Holky našla jsem tady tuhle diskuzi na kliniku yes visage v brně, tak než bych zakládala novou chci se zeptat. Hooodně přemýšlím o plastice nosu, pořád mám nějaké pro a proti ale teď už převažují ty pro. Já se strašně bojím bolesti odjakživa, ale už ten můj frnák pocituji jako hodně velký komplex. Nemáte s tím někdo zkušenost? A konkrétně tady? Díky moc

DaničkaVach
Povídálka 43 příspěvků 22.11.18 11:11

@JoJoLi Ahojky, nebojte se. On je to zákrok jako každý jiný, ale určitě se není čeho bát. Já jsem v Brně v yes visage byla na abdominoplastice, poměrně nedávno. Upřímně jsem se taky bála, ale vše proběhlo tak jak mělo i ta rekonvalescence. Na těch konzultacích váš na vše připraví :)

Váš příspěvek
Reklama