Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj holky ![]()
Tak teď přemýšlím, jestli jsem fakt tak divná, nebo jak
Před devíti dny jsem porodila naší první holčičku a večer mě normálně přepadly chutě. Ale jaký
Myslela jsem, že to nějakou dobu potrvá, než moje tělo přepne z rodicího módu zpět do …ehm… řekněme klasického, no a já měla chuť toho svýho znásilnit
Je tu dost diskuzí o jakémsi poporodním bloku a nechuti k sexu, ale opačný případ jsem nenašla. Holt jsem asi exot
![]()
Jak jste na tom byly vy? Kdy se vám vrátil sexuální apetit?
No ja se priznam,u 1dcery jsme spolu spali 9den po porodu a druhy 12den po porodu,obe jsem rodila normalne no a byla jsem sita,jak bych to rekla ten 1prunik boli pak to hned…
Jetse dodatek,v porodnici jsem na to vubec nemyslela,ale hned ten den co jsem prisla z porodnice jo,vecer jsme se k sobe pritulili a mazlili se,mela jsem na to desnou chut,ale nespali sme ten den spolu,jsme se bali.
kacerval píše:
No ja se priznam,u 1dcery jsme spolu spali 9den po porodu a druhy 12den po porodu,obe jsem rodila normalne no a byla jsem sita,jak bych to rekla ten 1prunik boli pak to hned…
tak já šitá nejsem,ale stejně bych měla strach..kvůli nějakejm infekcím a tak..
A ty očistky - nevim jestli by si chtěl přítel hrát na řezníka
Ale každopádně dík za příapěvek,aspoň vidím, že to bere taky někoho jinýho
A děkuju za gratulaci ![]()
Verca182 píše:kacerval píše:
No ja se priznam,u 1dcery jsme spolu spali 9den po porodu a druhy 12den po porodu,obe jsem rodila normalne no a byla jsem sita,jak bych to rekla ten 1prunik boli pak to hned…tak já šitá nejsem,ale stejně bych měla strach..kvůli nějakejm infekcím a tak..
A ty očistky - nevim jestli by si chtěl přítel hrát na řezníkaAle každopádně dík za příapěvek,aspoň vidím, že to bere taky někoho jinýho
A děkuju za gratulaci
No to jajsem se taky bala,pouzili jsme proto kondom,jinac ja jsem krvacela hodne jen v porodce,prvni 2dny,pak uz moc ne…
Ja rodila teda cisarem,ale chut na sex jsem mela tak 14 dni po porodu
vlastne diky tomu,ze jsem nerodila normalne,tak jsem se nebala,ze by to mohlo nejak bolet a tak se ta chut tak nejak ani nevytratila ![]()
To je dobrý.. nejdřív jsme doma počítali dny do porodu a teď budem počítat dny do kontroly po šestinedělí ![]()
Verca182 píše:
To je dobrý.. nejdřív jsme doma počítali dny do porodu a teď budem počítat dny do kontroly po šestinedělí
Jo to u nas uz jsme se klepali oba dva na to,aby sestinedeli bylo za nama
Oba jsme meli chut,ale hlavne pritel chtel pockat az to sestinedeli skonci ![]()
me asi tak 14 dni po porodu, ale manzel bral cele tehotenstvi az moc zodpovedne a podle nej se musi pockat min. 2 mesice nez bude vse ok
, no driv jsem ho nepresvedcila, i kdyz bylo videt, ze chut ma. No proste nejdriv jsem musela byt 100% v poradku, aby mi nijak neublizil. Hezke, ohleduplne ale… ![]()
Chutě byli veliký. A když jsem začala brát HA, tak najednou jsou pryč. Už se těším až přestanu kojit a budu brát zase normální. Teď to je katasrofa.
Ahoj, já jsem měla chutě asi týden po porodu, ale byla jsem natržená, takže jsem se fakt bála, že bysme roztrhli šití (i teď to trochu bolí) a navíc jsem dost krvácela.. hupsli jsme na to 5 týdnů po porodu, co jsem měla potvrzené od doktorky, že stehy jsou ok.. jenže teďka chuť moc není, páč jsem většinou večer absolutně mrtvá.. a to je malá dost zlatý miminko..
lucie.t píše:
me asi tak 14 dni po porodu, ale manzel bral cele tehotenstvi az moc zodpovedne a podle nej se musi pockat min. 2 mesice nez bude vse ok![]()
, no driv jsem ho nepresvedcila, i kdyz bylo videt, ze chut ma. No proste nejdriv jsem musela byt 100% v poradku, aby mi nijak neublizil. Hezke, ohleduplne ale…
Pořád lepší, než kdyby tě nutil do sexu a ty bys oprávněně v šestinedělí odmítala ![]()