Začínáme se snažit - červenec, srpen

Napsat příspěvek
Velikost písma:
12692
11.7.12 10:51

@Vks Děkuji :) :oops: to je focené na jaře, byly jsme se ségrou nechat mamce fotit obraz k narozeninám, tak to je jedna z nich

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13535
11.7.12 11:39

Holky a co děláte za práci?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4697
11.7.12 12:19

Já kreslím koupelny a prodávám v koupelnovém studiu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Vks
999
11.7.12 12:28
@žampion píše:
Já kreslím koupelny a prodávám v koupelnovém studiu :)

Jééé nebude to dlouho trvat a taky budeme v domku plánovat nové koupelny a WC:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Vks
999
11.7.12 12:29

Já dělám v jedné firmě administrativu. Taková holka pro všechno. Ale chodím i dálkově do školy, tak je mi celkem šumák

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12692
11.7.12 12:35

Já jsem referentka na Magistrátě v ÚStí.. a strááááášně mě to nebaví :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12692
11.7.12 12:37

@žampion jéé,taková kreativní práce. To by mě taky bavilo :) ale je to moje druhá práce po škole, tak jsem si zatím nemohla moc vybírat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4697
11.7.12 13:05

Hm kreativní jenom občas když natrefím na ty správný zákazníky ale jinak bych kolikrát brečela nad nevkusem některých lidí 8o 8o 8o :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Vks
999
11.7.12 13:06
@Tůmička píše:
Já jsem referentka na Magistrátě v ÚStí.. a strááááášně mě to nebaví :D

Taky jsem dělala na magistrátu-odbor dopravy a taky mě to děsně bavilo…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Vks
999
11.7.12 13:07
@žampion píše:
Hm kreativní jenom občas když natrefím na ty správný zákazníky ale jinak bych kolikrát brečela nad nevkusem některých lidí 8o 8o 8o :roll:

Hahaha.. njn :lol: :lol: říct že je to hnusný nemůžeš, tak musís dělat že se ti to taky líbí :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4697
11.7.12 13:07
@Vks píše:
Hahaha.. njn :lol: :lol: říct že je to hnusný nemůžeš, tak musís dělat že se ti to taky líbí :cert:
:palec: :potlesk:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12692
11.7.12 13:29
@Vks píše:
Taky jsem dělala na magistrátu-odbor dopravy a taky mě to děsně bavilo…

Já taky dělám na dopravě :D a dělala jsi silničařinu nebo přestupky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12692
11.7.12 13:31
@žampion píše:
Hm kreativní jenom občas když natrefím na ty správný zákazníky ale jinak bych kolikrát brečela nad nevkusem některých lidí 8o 8o 8o :roll:

No tak to je mi úplně jasný. Pokukuju teď po bytečkách, jak se pohybují, co by se mi líbilo a tak, a některý ty kousky koupelen to je vážně něco :D jako modro oranžovo červená koupelna.. :poblion:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Vks
999
11.7.12 14:20

Dělala jsem řidičáky - odebrání atd..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Vks
999
11.7.12 14:21

Budete kupovat nové hnízdečko lásky?:)

@Tůmička píše:
No tak to je mi úplně jasný. Pokukuju teď po bytečkách, jak se pohybují, co by se mi líbilo a tak, a některý ty kousky koupelen to je vážně něco :D jako modro oranžovo červená koupelna.. :poblion:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová