Zájem starších mužů

Anonymní
24.8.21 16:58

Zájem starších mužů

Ahoj,
fakt nevím co se mi to poslední dobou děje. Od posledního vztahu uplynuly tři roky a já se pomalu poohlížím po nějakém pěkném chlapovi mého věku (čerstvých 29), ale prostě o mě projevují zájem pánové poněkud starší věkové kategorie (cca 60+). Chápala bych, kdybych vypadala starší, ale naopak mi lidé tipují tak o deset let míň. Úplně k zahození snad taky nevypadám :nevim:. Ať se k nim chovám mile, odtažitě nebo rezervovaně, ten jeden typ těch starších pánů prostě vždycky projeví neskrývaný zájem :nevim: na starší nejsem a třicátníci jsou už asi všichni dobří rozebraní, takže nejspíš zůstanu do smrti sama :D
Tímto se omlouvám lidem 60+ pokud je urazilo tvrzení, že jsou starší, ale pro jednoznačnost tohoto příspěvku to bylo potřeba takto specifikovat ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Annnemari
24.8.21 17:07

Tak se neseznamuj v domově seniorů.

• Citovat
  • Nahlásit
94
24.8.21 17:16

A co zkusit seznamku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17869
24.8.21 17:18

Nemáš nadváhu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
24.8.21 17:24

60+ mi přijde dost ujetý, abych ti věřila, ale 45+ bych i věřila, že je reálný, prostě si chtěj dokázat (někteří si to jen myslí, u některých je to pravda) že ještě pořád maj na mladou holku.
Tak prostě hledej jinde, jinak já jedu teorii, že ve 30 když je chlap pořád sám tak už je tam něco špatně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24506
24.8.21 17:26

A kde k těm seniorum přicházíš? Já delala v domově důchodců a žádný mi návrhy nedělal a v osobním životě se scházím s vrstevníky, takže nějak nemám příležitost nechávat se balit dědečkama :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
24.8.21 17:37

Čestný skautský, opravdu důchodový věk. Abych odpověděla - mám „třicet kilo i s postelí“ a pracuji jako asistentka v jedné účetní firmě, takže se setkávám s různými věkovými průměry, ale je možné, že jak k nim jako k zákazníkům, v rámci pracovní interakce, musím být milá, špatně si to vyloží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annnemari
24.8.21 17:45
@Mackia píše: Čestný skautský, opravdu důchodový věk. Abych odpověděla - mám „třicet kilo i s postelí“ a pracuji jako asistentka v jedné účetní firmě, takže se setkávám s různými věkovými průměry, ale je možné, že jak k nim jako k zákazníkům, v rámci pracovní interakce, musím být milá, špatně si to vyloží.

Jako štíhlou asistentku ve firmě te asi balí víc chlapů ne? 60+ je asi jen víc do očí bijící, ale to je něco jako třeba zedníci, kteří potřebuji zahvízdat na každou sukni, která projde.

• Citovat
  • Nahlásit
3726
24.8.21 19:45
@Mackia píše: Čestný skautský, opravdu důchodový věk. Abych odpověděla - mám „třicet kilo i s postelí“ a pracuji jako asistentka v jedné účetní firmě, takže se setkávám s různými věkovými průměry, ale je možné, že jak k nim jako k zákazníkům, v rámci pracovní interakce, musím být milá, špatně si to vyloží.

Nojo, voni se snazej obluzovat, asi se k nim chovas jak k sobe rovnym, tak si cechraj peri :roll: ne, nejsi divna, to oni jsou nesoudny :roll: coby na mladou si na me taky dovolil kazdej vobejda…

Kasli na to, fakt to nehovori nic o tobe. Reseni je vyskytovat se tam, kde je tva cilova skupina ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3904
24.8.21 19:47

Bud klidna po mě slintaj taky dědci, vyrabim zubni protezy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3726
24.8.21 19:48
@Královna Kosmíru píše:
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2297
24.8.21 19:50

Proc jsou tady vsichni vypadajici mladsi o deset let? 8o Proc ne o pet nebo osm :nevim: To uz je snad naky zaklinadlo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3726
24.8.21 20:24
@Mora Čamuška píše:
Proc jsou tady vsichni vypadajici mladsi o deset let? 8o Proc ne o pet nebo osm :nevim: To uz je snad naky zaklinadlo..

Navic, ja to pochopim u petačtyricitky, ale kurnik u tricitky??? :lol: ve triceti jsem chtela vypadat starsi, aby mi furt ko.oti v praci nerikali slečno. Ne, nevypadala jsem mladsi, jim to pripadalo vtipne nebo si tim na nepratelskych jednanich zvysovali testosteron.

Ted jsem spokojena, mluvej o me vsichni jako o pani :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13566
24.8.21 20:30
@Mora Čamuška píše:

Hlavně tady není žádná přes 25, co by vypadala starší, a asi tři, co přiznají, že vypadají na svůj věk :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17869
24.8.21 20:30
@Královna Kosmíru píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat