Zakázat přátelit se dětem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 20:49
Zakázat přátelit se dětem ?

Mám bohužel špatnou zkušenost.. Seznámila jsem se s jednou maminkou, můžu říct, že mezi náma bylo vše v pořádnu, k rozuměly jsme si, jak v názorech na děti, rodinu, a cokoliv, ale bohužel se na ni provalilo docela vážné obviněné, které je prokázano!!! že prostě krade..
Byla jsem z toho docela v šoku… Že prostě bych to fakt neřekla.. Je pravda, že je takový ten typ hrubší, i nadává a tak, ale nemůžu na nic špatného říct.. Pořád sice řešila takové dramatické problémy- manžel ji tam postrčil někde, a máma ji nadávala do špíny a nevím co.. ale brala jsem to, že každá má nějaké problémy..
Ale prostě se to provalilo, je toho víc, snad 4 místa kde kradla, bohužel jsem se to dozvěděla tak, že nastoupila k nám do firmy, pod mého bratra, kde tam něco vykradla a dokonce pokradla i osobní věci ženským, parfémy a tak.. Bylo to i na kameře a když se to vyšetřovalo, tak to udělala snad na 4 místech, že hned kradla..a prý ji policie dobře zná
Nevím opravdu co s tím.. bojím se přátelství.. já jsem s ní utla, napsala jsem ji, že se s ní nechci stýkat…
Asi jsem byla slepá, bohužel no, stalo, se a můžu být ráda, že mě do něčeho nezatáhla.. Jinak je to maminka od Tří dětí má kluka a dvě holčičky, normální máma od rodiny- na pohled..
A ted co ty děti??? Kluci půjdou do 4 třídy.. kluk se mě už ptá co je.. mám mu říct pravdu a co pak ten druhý, je to docela drsné.. je toho víc, nechci to tu rozepisovat, ale našla jsem i na netu, že někde někoho ošidila při prodeji či co..

Reakce:
Alušáček
Závislačka 3320 příspěvků 08.08.18 20:52

Děti bych do toho nepletla,ať se klidně kamarádí.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17623 příspěvků 18 inzerátů 08.08.18 20:54

Pokud chápu dobře, tak krade ta ženská, ne její dítě. Takže pokud se kluci chtějí kamarádit a matka toho kluka vyloženě děti nevede ke kriminalitě a porušování společenských norem, tak proč ne. Synovi bych vysvětlila, že jem si prostě s jeho maminkou přestala rozumět.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15777 příspěvků 08.08.18 20:55

Ne, v tomto případě bych to nechala na dětech. Její děti budou chudáci bez toho, aby je odstrčila ještě děti na popud rodicu. Naopak bych dětem vysvětlila, že ty s chováním jejich matky nesouhlasís, ale to neznamená, že jsou děti špatné a že se nemají spolu bavit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 20:58

Jenomže ona se snaží pořád nějak vnutit.. já se bojím, když třčeba kluk si dovede k nám což nechci a nebo nechci , aby kluk chodil nim.. Protože už tam byly i několikrát policie asi kvůli tom a prostě se to už ví..
Už jsem se setkala s tím, že mě jednou dali do stjeného pytle- ony dvě.. to jsem z toho byla špatná..
Chlapec je hodný, ale prostě nevadilo by mi venku na hřišti , ale necítím vnitřně ,že bych ho pouštěla k nám a nebo náš nim..
Nevím..
Hlavně začíná takovou hru, že o mě špatně mluví, spíš proto, že je nějak naštvaná, že se nechci stýkat

Lalelale
Závislačka 3112 příspěvků 08.08.18 20:59

Netahala bych je do toho, ale dala bych si zvýšený pozor na jejich chování. Kdyby to kluci začali chytat od matky, tak aby špatné návyky nepřenášeli i na mé děti. Dětem bych prostě řekla, že ta druhá se ke mně zachovala špatně a že se s ní již nechci vídat.

Bubla_Bučková
Závislačka 4490 příspěvků 08.08.18 20:59

kluci v 10 ti ať si dělají, co chtějí, zvlášť pokud chodí do stejné třídy… na návštěvy bych tam nechodila a řekla s tetou jsme se pohádali ,už tam chodit nebudeme.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 21:02

Dobře, tak já to nechám na nich, ale domu prostě chodit nebudou, mezi sebou.. Nejsou nej kamarádi, řekla bych spolužáci, ale i tak..rozumí si
Nebudu zakakovat klukovi, klidně nech si jde zajezdit na kole venku na hřišti..

Bubla_Bučková
Závislačka 4490 příspěvků 08.08.18 21:03

jí? má rovinu… hele to co se stalo u bráchy mě dost naštvalo a nezlob SE na mě, tohle já prostě nedokážu skousnout, byla bych ráda, když mě nebudeš kontaktovat. Kluci se spolu baví, jestli ti to vadí, promluvím s naším Tomášem.
Tome s Dvořákovyma se nebavíme, udělala průšvih u strejdy v práci. Petrova maminka už nechce abys tam chodil, tak si zkus najít jiné kamarády, nebo s ním mluv jen ve škole.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 21:20

@Bubla_Bučková ono je to už tři měsíce… já jak jsem se dozvídala věci okolo.. tak jsem si říkala, že je to kec, ale pak se to opravdu začalo tak nabalovat, že hodně lidi o tom mluvilo.. Ale bylo to jenom, že se říká. Pak nastoupila k nám do práce a už to bylo, bratr je ve vedení, tak mi prostě řekl, i o těch policajtech, že toho je víc, že všude je chvilku a prostě toto udělá.. A svět je malý, byla i v práci s tchýni a tak byly taky problémy, tohoto typu, je to asi měsíc zpět
Ano mělo mě trknout, že když během půl roku má 4 práci, že je to divné, ale neřešila jsem.. Jak jsem psala,nestýkaly jsme se nějak uplně často, tak ted je léto, tak prostě se děti vidí i ostatní málo, ale až začne září, tak možná přijde , že se mě i náš kluk zeptá…

Petullka82
Ukecaná baba ;) 1948 příspěvků 08.08.18 22:34

Hele a co když je nemocná, jakože kleptoman? Normální zloděj by si takhle neškodil a kradl tak, aby se na to nepřišlo…tady to vypadá, že nemůže odolat. Možná by poradil nějaký psycholog či psychiatr.

lepetitprince
Povídálka 35 příspěvků 09.08.18 09:45

Já bych zakázala,ale taky bych řekla důvod proč to tak vidím a cítím.Myslím,že v životě máme dost starostí a ještě se stresovat že nemůžu pozvat „kluky,kámoše“ domů,na oslavu a stále mít v hlavě " !!! „.Jedna věc je když je synům 13+ tak se na kamarády dovolovat nebudou,ale jestli to teď můžu rozhodovat (synové 5 a 1) tak to udělám.Ne nadarmo se říká " jablko nepadá daleko od stromu“

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 17:21

@Petullka82 to nevím, ale je to spíš finance do 5 tis, ne nějaké bokem věci, jak to dělají.. ti nemocní, že se spokojí s maličkostí…
Co bráchovi policajti řekli v kanceláři, tak toho má hodně a všude je to stejný scénař, nastoupí, okrade nepřijde.. Ono je to celkem jedno, protože lidi vidí, že prostě krade..
K nám chodila rok a nic mě nezmizlo :nevim: to jsem si časem pak tak zpětně uvědomovala

nostress
Extra třída :D 13981 příspěvků 09.08.18 18:12

Kleptomanka? :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >