Zakomplexovaný muž nebo co je za tím?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.11.21 11:20

Zakomplexovaný muž nebo co je za tím?

Prosím anonym, je to pro mě citlivé téma. V práci jsem poznala jednoho muže, je hezký, chytrý a schopný, ale zvláštní. Vlastně působí na spoustu lidí poměrně arogantně a nepřístupně. Dřív dělal zajímavé zaměstnání, teď v poslední práci už to patrně pro něj není tak extra, ale pořád je to manažer. Před několika měsíci mě začal pracovně kontaktovat, začal mi zadávat lepší práci, evidentně proto, abych si líp vydělala. Vůbec jsem to nechápala, do té doby mě úplně přehlížel. V práci se setkáváme minimálně, kontaktuje mě telefonicky nebo přes zprávy. Když volá, je milý, když se potkáme, klopí zrak a chová se jako stydlivý studentík. Když jsem jen tak zkusila jednou lehce zaflirtovat, nereagoval nijak pozitivně. Ale je na něm vidět, že se snaží navodit co nejlepší dojem, začal se líp oblékat, snaží se být pracovně vstřícný, když to vidím. V podstatě o něj nemám zájem, jsem vdaná, on je patrně taky zadaný, jen mě prostě zajímá důvod jeho chování.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2717
27.11.21 11:24

Je takový plachý, na druhé toto chování může působit arogantně. Proč máš potřebu řešit jaký je? Každý jsme nějaký a neexistuje člověk, který by se zamlouval všem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11934
27.11.21 11:25

A teďka budeš v šoku. Třeba to s tebou nemá absolutně co dělat. 8o A je takto úplně normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10941
27.11.21 11:29

Připouštím, že mě fascinuje, jak jsou některé ženy schopny vyvodit zájem i z obyčejné slušnosti. Předpokládám, že práci ti zadává na základě tvých schopností, z čehož má pravděpodobně i on sám profit. Změnu oblékání může mít na svědomí klidně partnerka. Pokud na tvůj pokus o flirt nereagoval a sám se nikdy o nic nepokusil, nehledala bych v tom nějaké tajemno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34096
27.11.21 11:33
@Anonymní píše:
Prosím anonym, je to pro mě citlivé téma. V práci jsem poznala jednoho muže, je hezký, chytrý a schopný, ale zvláštní. Vlastně působí na spoustu lidí poměrně arogantně a nepřístupně. Dřív dělal zajímavé zaměstnání, teď v poslední práci už to patrně pro něj není tak extra, ale pořád je to manažer. Před několika měsíci mě začal pracovně kontaktovat, začal mi zadávat lepší práci, evidentně proto, abych si líp vydělala. Vůbec jsem to nechápala, do té doby mě úplně přehlížel. V práci se setkáváme minimálně, kontaktuje mě telefonicky nebo přes zprávy. Když volá, je milý, když se potkáme, klopí zrak a chová se jako stydlivý studentík. Když jsem jen tak zkusila jednou lehce zaflirtovat, nereagoval nijak pozitivně. Ale je na něm vidět, že se snaží navodit co nejlepší dojem, začal se líp oblékat, snaží se být pracovně vstřícný, když to vidím. V podstatě o něj nemám zájem, jsem vdaná, on je patrně taky zadaný, jen mě prostě zajímá důvod jeho chování.

Vidím to tak, že se snaží být slušný ke kolegům.

Ten Tvůj pokus o flirt zřejmě vhodný nebyl, když nijak nereagoval, nebylo mu to příjemné.
Už bych to neopakovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10996
27.11.21 11:44

Asi má malýho ptáčka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.21 11:47

Asi máte pravdu, nejspíš přání otcem myšlenky. Díky, že jste mě vrátili do reality.

• Citovat
  • Nahlásit
2988

Zakomplexovaný určitě není. Žije si svůj život, pracovně se snaží, když s tebou spolupracuje, aby i on byl úspěšný. Dobře se obléká kvůli sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
@Anonymní píše:

Je Ti do toho něco? Jsi zadaná a flirtuješ? Chceš větší odměny? Nebo proč to děláš?
Možná by Tě měl pořádně zaměstnat, abys neměla čas vymýšlet kraviny. :nevim:

Moje křišťálová koule říká, že prochází osobním rozvojem. Na kurzu mu poradili, aby se lépe oblékal, aby lépe komunikoval se svými podřízenými a aby flirtováni zadaných samiček přehlížel. Spokojená? :palec: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
27.11.21 11:51

Aspoň se v práci nenudíš. Flirtuje a dělá nedostupnýho, protože ví, že to na ženské nejvíc zabírá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.21 11:53

Asi jsem špatně pochopila, když za mnou jednou přišel, i když nemusel a normálně za nikým ze stejného důvodu nechodí, pro jedno lejstro a když jsem ho neměla, ptal se, kdy ten den končím. Zarazila jsem se, ale pak jsem mu řekla kdy končím. Ale pak stejně řekl, že má nějaké pochůzky a ať mu to pošlu. Možná nedorozumnění, možná jen taková zkouška z jeho strany jak zareaguju.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.21 11:55
@Veronika1886 píše:
Aspoň se v práci nenudíš. Flirtuje a dělá nedostupnýho, protože ví, že to na ženské nejvíc zabírá.

Jo, to bude ono. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
486
27.11.21 11:59

Tohle se mi z nějakého mně dosud neznámého důvodu stává od žen dost často. Člověk se jen chová přátelsky, mile, korektně, protože chce navodit přátelskou atmosféru, chce udělat radost například úsměvem, protože si myslím, že je dobrá nálada důležitá. V pracovním kolektivu obzvlášť, opravdu mi je cizí chovat se jako morous. Na druhou stranu se necítím komfortně v situacích, kdy jsem pro někoho středem pozornosti, není mi často příjemný přehnaný zájem žen, takové situace mě přivádí do rozpaků. Přesto bych se necharakterizoval jako stydlín, jen prostě nemám zájem a často nevím jak z toho ladně vybruslit, tak aby druhá strana pochopila, přitom jí to neurazilo. Jenže bohužel na některé ženy to působí jako magnet, často přemýšlím, proč to tak je. Přijde mi to moc složité. Žiju v tom, že kdybych zájem měl, tak jako chlap projevím zájem já a ten zájem bych projevil úplně jinak, než tím, že se chovám slušně a přátelsky. Jenže některé ženy si to hned vyloží po svém. K tomu oblékání. Také postupně měním šatník, jenže důvod je pouze ten, že už mi není 25 a řekl jsem si, že je čas pár pubertálních módních výstřelků vyřadit ze šatníku. To je celé a vážně by mě nenapadlo, že to někdo vezme za úplně jiný konec a opět po svém. Mozkové pochody některých lidí jsou na mě bohužel zřejmě moc složité :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.21 11:59
@K2 8611 píše:
Je Ti do toho něco? Jsi zadaná a flirtuješ? Chceš větší odměny? Nebo proč to děláš?
Možná by Tě měl pořádně zaměstnat, abys neměla čas vymýšlet kraviny. :nevim:Moje křišťálová koule říká, že prochází osobním rozvojem. Na kurzu mu poradili, aby se lépe oblékal, aby lépe komunikoval se svými podřízenými a aby flirtováni zadaných samiček přehlížel. Spokojená? :palec: :mrgreen:

Co máš proti flirtu?

• Citovat
  • Nahlásit
2012
27.11.21 12:01
@Anonymní píše:
Co máš proti flirtu?

Mně teda nepřijde normální flirtovat pokud někoho mám 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek