Zamilovaná do staršího muže a nešťastná

Anonymní
24.7.15 23:56

Zalubena a neštastna

Ahojte, ono asi se potrebuji vypovidat, jsem kratce vdana a mam male dite ktere miluji, ale zalubila som sa do ineho chlapa a ted jsem nedtastna a nevim co mam delat :( vdana jsem kratce :( vim ze tim muzu ublizit manzelovi proto jen tise trpim.. vhlap kterej se mi libi je starsi asi o 10 let a slobodnej ale nevi o tom se ee mi libi..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15419
25.7.15 06:28

:mrgreen: neee. A ty se mulibis? nebo o co jde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26152
25.7.15 07:12
@Anonymní píše:
Ahojte, ono asi se potrebuji vypovidat, jsem kratce vdana a mam male dite ktere miluji, ale zalubila som sa do ineho chlapa a ted jsem nedtastna a nevim co mam delat :( vdana jsem kratce :( vim ze tim muzu ublizit manzelovi proto jen tise trpim.. vhlap kterej se mi libi je starsi asi o 10 let a slobodnej ale nevi o tom se ee mi libi..

A čím tě tak uchvátil ten nový objev?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.15 07:45

Chápu to, chemie je mocná. Komu se to v životě nestalo? Prožiješ si srdcervoucí týdny, ale poslouchej rozum, snad to dobře dopadne. Tvoje dítě nebude mít nikdy nikdo tak rád, jako jeho otec. To mi věř…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9477
25.7.15 08:04

Jdu si pro brýle, četla jsem zahubená. No to by vlastně bylo horší :think: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
25.7.15 08:12

At uz skonci prázdniny :D :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47717
25.7.15 08:22
@Anonymní píše:
Ahojte, ono asi se potrebuji vypovidat, jsem kratce vdana a mam male dite ktere miluji, ale zalubila som sa do ineho chlapa a ted jsem nedtastna a nevim co mam delat :( vdana jsem kratce :( vim ze tim muzu ublizit manzelovi proto jen tise trpim.. vhlap kterej se mi libi je starsi asi o 10 let a slobodnej ale nevi o tom se ee mi libi..

Ty jsi se zamilovala do chlapa a on to ani neví? To bych manželovi ani neříkala :lol: Stejně co by jsi chtěla řešit když je to jednostranné nebo to tomu chlapovi co to netuší řekni, ale jak už je v tom dítě :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14654
25.7.15 09:32

To je jenom chemie a hormony. Nenič si manželství kvůli chvilkovému vzplanutí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.16 15:26

Jsem asi mladá a někdy trochu naivní, presto pořád nekde v skrytu duše věřím na to pohádkové,,a žili spolu šťastně až do smrti". Nevěra je podle soukromé peklo a každý nevěrník jim jednou sám projde, krom toho jak píše můj milovaný spisovatel ve své a mojí milované knize,,stáváš se navždy zodpovědný za to co jsi k sobě srdcem pripoutal" a byl li by můj muž mne někdy nevěrný zemře nejen moje láska ale i kus mne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama