Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@berusa.m píše:
Mám Siemens a používám na střídačku gelové Jar a Finish. Teď jsem koupila velké balení Miele a ty myjí skvěle.
Siemens by mel byt v pohode. Mne to nejak nenici, nepozoruji to. Zkus se vykaslat na kapsle a davkovat tekuty plus sul. Vyjde to i levneji
Ono to není jen o myčce, když je někdo pako a dává sklo těsně vedle sebe, tak se odře ![]()