Zanechává vám myčka na sklenících rýhy?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6827
14.12.20 16:25
@berusa.m píše:
Mám Siemens a používám na střídačku gelové Jar a Finish. Teď jsem koupila velké balení Miele a ty myjí skvěle.

Siemens by mel byt v pohode. Mne to nejak nenici, nepozoruji to. Zkus se vykaslat na kapsle a davkovat tekuty plus sul. Vyjde to i levneji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Altavista
14.12.20 16:30

Ono to není jen o myčce, když je někdo pako a dává sklo těsně vedle sebe, tak se odře :)

  • Citovat
  • Upravit
14.12.20 18:17

Jojo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová