Zánět nebo mimoděložní těhotenství?

Anonymní
17.11.19 10:12

Zánět nebo mimodelozni těhotenství?

Ahoj holky,

ve středu 13.11. jsem byla u dr s bolestí levého podbřišku, převážně při močení a dosednuti. Bolest je tupá, nikoliv bodava nebo stálá, prisuzovala jsem ji MS, protože jsem ji začala pozorovat tak týden před MS, během ni jsem myslela, že se zblaznim, jaké to byly bolesti a po MS zase bolesti mírnější. Dr mi dala ATB amoksiklav s tím, že to vypadá, že jsem nastydla. Jenže já ATB beru již čtvrtý den a bolesti sice trochu ustaly, ale při močení je to furt stejne. Myslíte, že by to mohlo být třeba mimodelozni těhotenství i přes to, že MS proběhla tak jak měla? U Dr jsem byla těsně po MS a na ultrazvuku říkala, že to vypadá vše v pořádku, krom nastydnuti. Tak já nevím, o miminko se snažíme již čtvrtý měsíc a nic. :( :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1590
17.11.19 10:23

Pokud bys byla těhotná (i mimoděložně), tak i teď pár dní po krvácení by se ti ukazoval nejspíš minimálně duch na testu. První, co bych udělala je test, když bude negativní čistě bílý, řekla bych, že těhotná jsi ani nebyla, prostě řádná MS a zlobí tě něco jiného (ten močák, vaječník atd). Pokud by se na něm cokoliv objevilo, bylo by možné, že jsi těhotná byla. MS to mohla odplavit. U mimoděložního by to krvácení přesně v čas MS bylo docela náhoda, ale prostě zkusila bych test. a pak případně šla znovu k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9097
17.11.19 10:24

Jestli je test negativní, není to mimodelozni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
17.11.19 10:42

@Mutlice Jsem z toho blázen, zítra koupím test a uvidím. Každopádně díky za rady holky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1590
17.11.19 10:52
@Drndadvě píše:
@Mutlice Jsem z toho blázen, zítra koupím test a uvidím. Každopádně díky za rady holky.

Takto bych to udělala já, nejdřív test. Protože zbytky HCG bys ještě měla. Když bude negativní, asi to s těhu nebude mít nic společného, protože bude zřejmé, že těhotná nejsi a nejspíš jsi nebyla. Tak jako tak, pokud máš pořád bolesti a zdá se ti, že antibiotika nemají efekt, tak jdi raději znovu k doktorce. Držím palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
17.11.19 19:15

@Mutlice zítra budu moudřejší, spíš stále doufám, že antibiotika ještě zaberou. :? A nic horšího to nebude. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat