Zapomenutá nabíječka na ubytovně!!! :-(

Zdeněk IV
28.10.22 17:34

Zapomenutá nabíječka na ubytovně!!! :-(

To nasere! A ještě víc mě štve, že mobil Redmi Note 8T vydrží nabitý jen 2 dny, takový mobil bych nejraději vyhodil a koupil si mobil, kde nabíječka vydrží minimálně týden!!! Všude jsem se díval a nemám jí, ještě jsem to zkoušel nabít jinými nabíječkami a nepasuje mi to! :-(

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
42715
28.10.22 17:36

A co, tak si kup ještě jednu. Taky mám dvě, jednu doma a jednu v kabelce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17024
28.10.22 17:37

Zajdi si do Pepca zítra a kup si náhradní za pár korun..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ontarova.stara
28.10.22 17:37

Zdendo, ty ses proste stihanej osudem.

Mimochodem, neuvazujes o ID na hlavu? Za kazdou tvou dementni diskuzi mit bod, mas treti stupen s premii.

Příspěvek upraven 28.10.22 v 17:38

  • Citovat
  • Upravit
24770
28.10.22 17:38
@Zdeněk IV píše:
To nasere! A ještě víc mě štve, že mobil Redmi Note 8T vydrží nabitý jen 2 dny, takový mobil bych nejraději vyhodil a koupil si mobil, kde nabíječka vydrží minimálně týden!!! Všude jsem se díval a nemám jí, ještě jsem to zkoušel nabít jinými nabíječkami a nepasuje mi to! :-(

Tak to si pořiď nějaký nechytrý foun, jinak je týdenní výdrž nabití bez šance. :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42715
28.10.22 17:39

Zdendo, Zdendo, tolik love na účtu a nemůžeš si koupit cestovní nabíječku za 3 kila? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42715
28.10.22 17:40
@ontarova.stara píše:
Zdendo, ty ses proste stihanej osudem.

Mimochodem, neuvazujes o ID na hlavu? Za kazdou tvou dementni diskuzi mit bod, mas treti stupen s premii.

Příspěvek upraven 28.10.22 v 17:38
Že jo, to snad ani není možný. 8o
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janli
28.10.22 17:45

Zdendo, tobě někdo volá? 8o
Není nabíjení toho mobilu naprosto zbytečný plýtvání peněz za elektřinu?

  • Citovat
  • Upravit
77458
28.10.22 17:45
@ontarova.stara píše:
Zdendo, ty ses proste stihanej osudem.

Mimochodem, neuvazujes o ID na hlavu? Za kazdou tvou dementni diskuzi mit bod, mas treti stupen s premii.

Příspěvek upraven 28.10.22 v 17:38
:palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65441
28.10.22 17:49

Nevím, jestli moc šlechtí, že tě poznám už podle názvu :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56505
28.10.22 17:51

Brzo se k té trojce dopracuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ontarova.stara
28.10.22 17:52
@Janli píše:
Zdendo, tobě někdo volá? 8o
Není nabíjení toho mobilu naprosto zbytečný plýtvání peněz za elektřinu?

Tak ja mam neomezenku, ja bych Zdendovi klidne zavola. Zrovna vcera jsme meli s Otarem chut na nejakou komedii, ale v televizi prdlajs.

  • Citovat
  • Upravit
65441
28.10.22 17:56
@ontarova.stara píše:
Tak ja mam neomezenku, ja bych Zdendovi klidne zavola. Zrovna vcera jsme meli s Otarem chut na nejakou komedii, ale v televizi prdlajs.

byla by to spíš tragikomedie

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11110
28.10.22 17:59
@vokishka píše:
Nevím, jestli moc šlechtí, že tě poznám už podle názvu :mrgreen:

Jsem na tom stejně :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17024
28.10.22 18:00

@Janli - asi internet v mobilu.. Nebude nabitý telefon, nebude Zdenda na emiminu, nebudou diskuze..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák