Zdravé vlasy - pevné

10314
31.3.17 22:00

Zdravé vlasy - pevný

Zdravím,
potřebuji poradit. Chci konečně dát vlasy dopořádku, jelikož jsem 2 roky měla vlasy barvené (ombré) a konečky až do půlky vlasů byly zcela zničené..Teď jsem šla na mikádo a chci nějaký dobrý start, jak si je zachovat pěkné a hlavně zdravé.. Máte nějaké rady, tipy jak podpořit růst vlasů nebo čemu se vyhýbat, abych je zbytečně nezatěžovala nebo neničila? Navíc mám hodně mastící vlasy a i to časté mytí je pro ně nic moc.. Byla bych ráda, kdybyste mi napsaly, co třeba používáte vy a co vám pomáhá, díky :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2720
31.3.17 22:03

Kup si donna hair a pouzivej sampon bione keratin obilne klicky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22550
31.3.17 22:06

@Ketris Tak v první řadě omezit to časté mytí, protože proto se ti pravděpodobně mastí. A tady jsem četla, že na vlasy dobrá a vyživující henna. No a asi bych se vyhýbala fénu a žehličce.
Našla bych něco přírodního, nevěřím komerčním reklamám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30296
31.3.17 22:11

Ahoj, zacaly mi pred dvema roky padat vlasy a bolet kuze na hlave, i u cesani, myti atd. Nepomahalo nic, ani moc LUSH sampuky, ani setrne sampony…
Az jsem obkevila henovou kosmetiku, 100proc prirodni, Khadi.
Myju se a barvim uz POUZE jejich vyrobky a od doby, co me vlasy ani necichly k chemii, jsou…neprekonatelne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2230
31.3.17 22:19

Take pouzivam Khadi, uz pomerne dlouho, vlasy jsem mela hodne znicene, nerostly, roztrepene na tisic konecku a ted je to lepsi. Kdybych nebyla lina na poradne pouzivani tech bylinek a vlasoveho oleje (nejlepe pres noc zabalit), tak by to bylo jeste lepsi. Vetsinou pouziju jen sampon Amla, jedna 200ml lahvicka mi na polodlouhe vlasy vydrzela skoro dva mesice, myji podle navodu, takze dvakrat za sebou. Bezny sampon uz nechci ani videt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
31.3.17 22:21

Tak já vyhodila vše se silikony - už i kadeřnice nadává, že mám hodně vlasů :mrgreen: Maska z přírodní (nebarvící henny) pomáhá růstu. Když jsem barvila hennou na zrzavo, začaly mi vlasy tmavnout - taková tmavě zrzavá barva. Já mám raději světlou. Teď barvím normálně barvama z drogérky a v pohodě. Ale dávám pozor na silikony a hlavně nic od značky Sayoss (či jak se to píše - to ženy i plešatí).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30296
31.3.17 22:24
Načítám citovaný příspěvek, čekejte prosím…
@ELIbeta píše:
Take pouzivam Khadi, uz pomerne dlouho, vlasy jsem mela hodne znicene, nerostly, roztrepene na tisic konecku a ted je to lepsi. Kdybych nebyla lina na poradne pouzivani tech bylinek a vlasoveho oleje (nejlepe pres noc zabalit), tak by to bylo jeste lepsi. Vetsinou pouziju jen sampon Amla, jedna 200ml lahvicka mi na polodlouhe vlasy vydrzela skoro dva mesice, myji podle navodu, takze dvakrat za sebou. Bezny sampon uz nechci ani videt.

Ja mam Shikaki prasek anebo jakysi prasek kondicioner a pak sampony ten tekuty Ibiskovy a pak jeste fialovy, vsechno je suuuupr:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30296
31.3.17 22:26
@Apaji píše:
Tak já vyhodila vše se silikony - už i kadeřnice nadává, že mám hodně vlasů :mrgreen: Maska z přírodní (nebarvící henny) pomáhá růstu. Když jsem barvila hennou na zrzavo, začaly mi vlasy tmavnout - taková tmavě zrzavá barva. Já mám raději světlou. Teď barvím normálně barvama z drogérky a v pohodě. Ale dávám pozor na silikony a hlavně nic od značky Sayoss (či jak se to píše - to ženy i plešatí).

Jo, jenze ja jsem blond, takze kdyz v Khadi vynalezli i blond hennu, tak pouzivam tu. Jenze, ono se ty nanosy skutecne vrstvi, takze i kdyz barvim jen odrosty, mam takovou jahodove blond barvu, jeste ze ted prej frci :nevim: :mrgreen:
https://www.prozeny.cz/…tmavy-odstin

( jen tedy nechapu, kde prisla ke svemu nazvu, kdyz cerveneho tam neni nic)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2230
31.3.17 22:29

@farska bylinkovy kondicioner? Mela bys odkaz? Jestli ho pak u nas najdu. Kdyz jsem se o Khadi prvne dozvedela, tak byl strasny problem neco sehnat (v UK), ted uz je toho na Amazonu hodne. Mam bylinky jako sampon, olej a takovy ten hnedy sampon, myslim, ze je to Amla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30296
31.3.17 22:32

@ELIbeta
Nechavam si taky Khadi posilat na adresu do CR.
odkaz na veci, co pouzivam:

http://www.khadi.cz/…a-150-g.html

to je kondicioner, a tohle je sampon a pece

http://www.khadi.cz/…e-150-g.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2230
31.3.17 22:34

@farska tak ibiskovy uz jsem nasla, ten vypada dobre, objednam :palec: A ten prasek uz objednany mam, jsem zvedava. Porad se mi vlasy trosku hur po myti cesou, mam hodne jemne a i kdyz uz mam zvladnute setrne myti, tak se mokre cuchaji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2230
31.3.17 22:35

@farska dekuji, ten zeleny mam a na to jsem prave desne lina, musim se dokopat. Ten druhy objednam :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30296
31.3.17 22:38
@ELIbeta píše:
@farska tak ibiskovy uz jsem nasla, ten vypada dobre, objednam :palec: A ten prasek uz objednany mam, jsem zvedava. Porad se mi vlasy trosku hur po myti cesou, mam hodne jemne a i kdyz uz mam zvladnute setrne myti, tak se mokre cuchaji.

Jo, na konecky taky obcas pouziju Yves Rocher kondic, jen kapinku, je prirodni, ale neni jen z bylin. A na rozcesavani jsem konecne, po mnoha letech, nasla hreben, co mne rozcese, je to https://www.notino.cz/…ac-na-vlasy/

Moje vlasy viz voto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10314
1.4.17 07:15

Diky holky :palec: O kosmetice Khadi jsem uz slysela, tak pujdu do toho teda :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
1.4.17 08:07

Ja kupuju šampuky na fler cz. Lush je samá chemie. A olej na konecky si dělám sama jaký chci :) twd momentálně mam bambusove maslo s kokosovym a olivovym olejem a pomerančovou esenci. Je to 100% přírodní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama