Zeleninové vaření

  • Otevřená skupina

Ahoj, mám doma začínajícího jedlíka a skoro 4 letou dcerku. Pro tu starší jsem hodně vyvářela samé mňamky, tak vytvářím tuto skupinku pro maminky, co řeší jak vařit a co vařit těm našim prťouskům. Pojďme si vyměnit recepty.

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
245
12.2.18 18:31

@lucynka25 haha :D odkud jsi ty? Mohla bych ti dat :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22948
12.2.18 18:38

@Kokoska17 Praha..a ty?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
245
12.2.18 19:32

@lucynka25 Pardubice :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22948
12.2.18 19:34

@Kokoska17 trošku z ruky :mrgreen: ale dekuji, jsi hodná :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22948
13.2.18 07:51

@Jahudka82 https://www.emimino.cz/…ova-polevka/
tady je recept na tu polevku, kdyby jsi nekdy chtela delat stromeckovou :mrgreen: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17526
13.2.18 08:58

@browneye V kolika mesicich jsi davala tu kaknu, to jsem ani nevedela ze muzou treba do roka, ze je to tucny, ale z mlade asi ne…?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17526
13.2.18 09:20

@lucynka25 Dik…tak leda pro me a Adelku:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
165
13.2.18 10:02

@Kokoska17 Jablonec

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
165
13.2.18 10:07

@Jahudka82 Kachnu jí dávám jen prsa bez kůže a to fakt tučné není. Takhle to jím i já sama, že ta prsa pro sebe upeču a skoro žádný tuk se nevypeče. Je jí 7 měsící a kachnu jí dávám zhruba už tak měsíc. S příkrmy jsme začali na 4,5m.
@lucynka25 Včera jí bylo 7 měsíců.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17526
13.2.18 10:23

@browneye A kde ji kupujes? Taky z ni jim jen prsa, občas ji delaj tchanojc a posledně se babi omlouvala ze jsou moc suché, ale mne to vubec nevadilo, naopak :lol: Tak by to asi slo, az ji bude delat priste, poprosit aby male dala kousek stranou, asi jen uvarit ne, nebo jak je delas a rozmixovat…celou nekupuju, to bysme nesnedli, ale myslim, ze se daji uz i koupit jen ty prsa, ze jsem je nekde tak videla. Jen by me teda fakt nenapadlo, ze to muzou, dik za tip! ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22948
13.2.18 13:27

@browneye no a mohla by jsi vložit receptík pro maminky, mě by to tak nenapadlo :think:
https://www.emimino.cz/recept/ takový tam ještě není..vlastně asi nic z kachny, nebo jsem si nevšimla :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
165
13.2.18 16:45

@Jahudka82 V Lidlu prodávají jen prsa (s kostí a kůží) anebo sem tam jsem viděla i u řezníka. Z Lidlu je to Vodňanská drůbež. Uvařím to na páře a pak najemno nakrájím a přidám do zeleninového příkrmu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
223
14.2.18 00:46

Koukám že králík je teď v kurzu :lol: my měly taky králíka s těstovinami a omáčkou na způsob svíčkové, a chutnalo :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22948
14.2.18 05:39

Teda vy mě donutíte ho někde sehnat, úplně bych si ho dala, ale pečeného se špekem :lol:
Já dneska dám asi poprvé masicko, skočím pro tu kralikovou skleničku :think: a nebo koupím krůtí..
Holky jedete furt 1prikrm na oběd, nebo už jste přidali i svačí/večeři??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
165
14.2.18 11:48

@lucynka25 dávám už i dopolední sváču. Vařené jablíčko, hrušku nebo švestky nebo různě namíchám. Taky banán dávám. Ale ještě ji pak nechám, aby se dokrmila MM. Dávám tomu ještě tak 14 dní a i dopo sváča bude bez MM.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny