Reklama

Zimní bunda versus kabát

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

axelina
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 3 inzeráty 04.01.17 21:57
Zimní bunda versus kabát

Češi jsou často kritizováni, že vypadají jakoby právě odjížděli na hory…ano kombinace - lyžařské kostkovane bundy a černých kozaček na podpadku je otřesná… ale já mám 3 kabáty a ani jeden mě tak nějak nezahřeje jako péřová bunda…těch mám asi 6 ve všech možných barvách i střizích…když je pod nulou a vím že budu někde dýl chodit po městě a nechci nastydnout tak pro mě je kabát naprd, mrznu v něm, chytají se na něj ruzné vlasy, když mi ho dítě něčím zamaže tak se blbě čistí…pod bundu stačí jedno triko a je mi teplo. Nosím i kulicha - naštěstí mi sluší. No a ted co k tomuhle za boty takže si vezmu taky naky zimni pohorky no :) Zajímalo by mě jestli někdo z Vás narazil na elegantní kabát, ve kterým se citíte fajn a je Vám teplo když je pod nulou…aniž by jste pod ním museli mít 3 další vrstvy..?? existuje to, nebo ti všichni radcove co chodí elegantně tak akorat vystoupí před restaurací z auta a zase nastoupí a čili nikde v mrazu nechodí? :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 04.01.17 22:05

@axelina já mám perovej kabát ze zary - tmavomodry se zlatými zipy, nosím k němu úzký džíny a kozačky bez podpatku (jezdecký holinky nebo jak se to jmenuje). Střídám černý a hnědý kozačky. Pak mám podobný perovy kabát z manga - světle hnědý, akorát teplejší a nosím k němu totéž.
Jako před odjezdem na hory nevypadám teda.
Kabát flausovy nosím jen do divadla nebo když jsem chodila do práce ke kostýmu.

Janasas
Kelišová 5127 příspěvků 04.01.17 22:09

Já mám vypasovaný flaušový kabátek a když dám teplý svetr, nad to nějaké tričko na tělo, pořádnou šál, tak mi zima neni..

Nabot
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 04.01.17 22:14

Existuje to, ale je potřeba, aby byl vlněnej. Ušila jsem si kabát z lodenu a nemůžu si stěžovat, jelikož ten ani nepromokne (dnes vyzkoušeno; vypadala jsem jako sněhulák:D). Když je to dobrý pro horaly v Alpách, přežiju v tom i v českým městě.

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 04.01.17 22:19

Mám 1 takový kabátek, který má takovou jakoby vycpávku a je v něm doooost teplo a neprofoukne, je krásný… Ale! Zas mám problém, že v zimě nechci chodit v kozačkách apod., prostě chci pořádné teplé boty, které se hodí spíš k té bundě, mám lyžařskou z Lidlu, je super! K tomu zimní boty z hervis sport :-) Ke kabátku vypadají šíleně…

axelina
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 3 inzeráty 04.01.17 22:20

@sisk vidíš na tyhle kabáty jsem zapoměla..ale to proto že mám spíš užší boky ale nahoře jsem mohutnější..takže tyhle vycpaný kabáty mám přes prsa a ramena hrozně vypasovaný - nevypadá to pěkně a když si zas koupim vetší velikost tak pak mi to rozšíří tak boky že vypadám jak matrona :) ale díky za tip ja do té Zary zajdu!:-)

axelina
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 3 inzeráty 04.01.17 22:22

@Sova Klára s těma kozačkama ja to vyřešila tak, že jsem si koupila kožený kozačky o čislo větší a za stovku jsem si do nich dokoupila vložku z ovčí vlny! a mohu to fakt doporučit už je nosím 7.sezonu a teplejší zimní boty jsem ještě neměla :-))

Kriss Tina
Závislačka 4716 příspěvků 04.01.17 22:25

Ja nosim kabatek pod to svetrik a muzu tak chodit v -20 a nemrznu, naopak mi vadi mit na sobe tlustou perovou bundu to se pak nemuzu ani hnout…

kaja00
Extra třída :D 13427 příspěvků 04.01.17 22:33

Nosím zimní bundu, ke kabátu se hodí kozačky a ty mě nejsou pohodlné, nosím botasky i v zimě.
Edit: Lyžařská není, sice má ten pás jak je u lyžařských, ale je teplejší než lyžařské, nejsem schopná ji nosit kolem +5, to už sahám po podzimňo-jarní :mavam:

Příspěvek upraven 04.01.17 v 22:41

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 04.01.17 22:34

@axelina já tam ten koupila kabát Před 4 lety a pořad je super, teď před několika minutami jsem ho vyndala ze susicky (navzdory cedulkam) :lol:

Janli
Kelišová 5398 příspěvků 9 inzerátů 04.01.17 22:35

V zimě nosím pouze kabáty. Bundu mám opravdu jen na sport. Je potřeba si vybrat kvalitní a vlněný. Je v něm teploučko i v 15 pod nulou. I s kočárkem jsem vyrazila vždycky jen v kabátu nebo v kožíšku a to jsem holka z vesnice. Z těch lyžařských bund kolem mě je mi smutno. Kupuju ve výprodejích za stejnou cenu jako bundy a jsem šik.

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 04.01.17 22:35

Mam vlneny kabat a i perovou elegantni bundu s kapucou a kozichem, ve ktere je fakt teplo. Nedelaji se jen tenke kabaty z nekvalitnoho materialu nebo sportovni bundy :roll:

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 04.01.17 22:38

A kozacky mam jedny s koziskem vevnitr kozene a druhe goratexove.

mroe
Extra třída :D 14234 příspěvků 04.01.17 22:42

Rekla bych, ze lepsi bude trenovat otuzovani. Mam tri kabaty, perovej jen jeden a skoro ho nenosim, protoze je v nem vedro. Zimni bundu mam jen na hory, pripadam si v ni jak snehulak. Obcas ziram, co maji lidi na sobe v busu a ze se klidne pari v cepici a sale jak na Sibir celou cestu, klidne i pul hodiny, bundu zapnutou az ke krku. Ja cepici mela jen na horach a dneska, kdyz fucel studenej vitr, normalni, prumerne teplou, salu nevlastnim vubec.
A na co clovek ve meste potrebuje 6 zimnich bund je mi fakt zahadou.

axelina
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 3 inzeráty 04.01.17 22:42

@Janli..já mám jeden kabát za 5 tis značka GURU..ten by tedy asi vlněný být mohl za ty prachy (??) vypadá nadherně luxusně…ale prostě váží snad 2 kila a necítím se v něm tak pohodlně jako v bundě kterou na sobě ani necítím jak je lehounká..výhodou je že mi ten kabát dlouho vydrží pěkný :-D bundy střídám rok co rok

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama