Zkušenosti s internetovým zlatnictvim

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 12.01.18 10:26
Zkušenosti s internetovým zlatnictvim

Ahoj ženy,

Vím, že bych se mohla podívat na recenze, ale já tomu prostě moc nevěřím. Chci se zeptat, vás, skutečných žen - nakupoval tu někdo z vás na www.i24zlato.cz ? Chtěla bych vědět, jestli za tu cenu je zboží ve 100% stavu… Jestli například zlato není měkké, nebo duté. Jestli má zboží opravdu svou váhu atd.
Mají slušné ceny.

Reakce:

Paola21
Závislačka 3606 příspěvků 12.01.18 10:54

Osobně jsem tam teda nenakupovala, ale podle Heuréky to má dobré hodnocení, tak bych se toho nebála - https://obchody.heureka.cz/…-cz/recenze/

EDIT: aha, tak jestli recenzím nevěříš, tak si můj příspěvek vůbec nečti :)

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 12.01.18 10:58
@Paola21 píše:
Osobně jsem tam teda nenakupovala, ale podle Heuréky to má dobré hodnocení, tak bych se toho nebála - https://obchody.heureka.cz/…-cz/recenze/EDIT: aha, tak jestli recenzím nevěříš, tak si můj příspěvek vůbec nečti :)

Ano, recenze znám. :D chtěla jsem názor člověka, který již nakoupil a řekne ano, všechno je v pořádku. Nebo ne… To a to bylo špatné. Ale děkuji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >