Zkušenosti s internetovým zlatnictvim

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 12.01.18 10:26
Zkušenosti s internetovým zlatnictvim

Ahoj ženy,

Vím, že bych se mohla podívat na recenze, ale já tomu prostě moc nevěřím. Chci se zeptat, vás, skutečných žen - nakupoval tu někdo z vás na www.i24zlato.cz ? Chtěla bych vědět, jestli za tu cenu je zboží ve 100% stavu… Jestli například zlato není měkké, nebo duté. Jestli má zboží opravdu svou váhu atd.
Mají slušné ceny.

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 12.01.18 10:54

Osobně jsem tam teda nenakupovala, ale podle Heuréky to má dobré hodnocení, tak bych se toho nebála - https://obchody.heureka.cz/…-cz/recenze/

EDIT: aha, tak jestli recenzím nevěříš, tak si můj příspěvek vůbec nečti :)

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 12.01.18 10:58
@Paola21 píše:
Osobně jsem tam teda nenakupovala, ale podle Heuréky to má dobré hodnocení, tak bych se toho nebála - https://obchody.heureka.cz/…-cz/recenze/EDIT: aha, tak jestli recenzím nevěříš, tak si můj příspěvek vůbec nečti :)

Ano, recenze znám. :D chtěla jsem názor člověka, který již nakoupil a řekne ano, všechno je v pořádku. Nebo ne… To a to bylo špatné. Ale děkuji.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama