Reklama

Zkušenosti s internetovým zlatnictvim

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 12.01.18 10:26
Zkušenosti s internetovým zlatnictvim

Ahoj ženy,

Vím, že bych se mohla podívat na recenze, ale já tomu prostě moc nevěřím. Chci se zeptat, vás, skutečných žen - nakupoval tu někdo z vás na www.i24zlato.cz ? Chtěla bych vědět, jestli za tu cenu je zboží ve 100% stavu… Jestli například zlato není měkké, nebo duté. Jestli má zboží opravdu svou váhu atd.
Mají slušné ceny.

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 12.01.18 10:54

Osobně jsem tam teda nenakupovala, ale podle Heuréky to má dobré hodnocení, tak bych se toho nebála - https://obchody.heureka.cz/…-cz/recenze/

EDIT: aha, tak jestli recenzím nevěříš, tak si můj příspěvek vůbec nečti :)

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 12.01.18 10:58
@Paola21 píše:
Osobně jsem tam teda nenakupovala, ale podle Heuréky to má dobré hodnocení, tak bych se toho nebála - https://obchody.heureka.cz/…-cz/recenze/EDIT: aha, tak jestli recenzím nevěříš, tak si můj příspěvek vůbec nečti :)

Ano, recenze znám. :D chtěla jsem názor člověka, který již nakoupil a řekne ano, všechno je v pořádku. Nebo ne… To a to bylo špatné. Ale děkuji.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >