Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Hanka1 píše:
Na Stvanici jsem nechodila, bydlela jsem na u Pavlaku a Stvanice uz pro mne tahnout nad ranem byla z ruky a segra tam byla jednou a zrovna tam nejaky blbec nastrikal slzny plyn…
To chápu, z Lucerny nebo z Francouzský z Musicparku se táhlo domů na Pavlak líp
@Hanka1 píše:
Jo dve
S kým š. ukaly, s vojákama, ne? Vždyť ty kluky taky mohli zavřít. Ty holky byly normální nebo trochu jednodušší? ![]()
@Kelliee píše:
@dagmarkaa A Dynastie a Covington Cross - milovala jsem Richarda🤭
Ještě Scarlett a Proti větru nebo tak nějak se jmenoval seriál, který jsme pravidelně ve škole rozebíraly s holkama ![]()
@Klopotkova píše:
S kým š. ukaly, s vojákama, ne? Vždyť ty kluky taky mohli zavřít. Ty holky byly normální nebo trochu jednodušší?
U nás ve třídě taky byly holky lehčích mravů.
@Kockazvysocan píše:
Lucerna bez klimatizace, masakr. Těžce retro zanedbaný klub, ale měl své kouzlo.Ve Futuru jsem byla letos v srpnu. Fakt masakr, ale jako vzpominka dobrý. Bylo to tam furt stejný, taky zanedbaný. Ale s „holkama“ jsme si to tam užily, daly 1 drink a šly do Dogs Bollocks( nebo jak se to píše)
Dogs Bollogs jeste existuje? Tam jsme chodivali parit z prace…jo jo v ty Lucerne byl vzdycky vzduch jak v pekle, ono i ve velky Lucerne na koncertech byvalo k padnuti…
@Klopotkova píše:
S kým š. ukaly, s vojákama, ne? Vždyť ty kluky taky mohli zavřít. Ty holky byly normální nebo trochu jednodušší?
Takovy trochu jednodussi…
@Hanka1 píše:
Dogs Bollogs jeste existuje? Tam jsme chodivali parit z prace…jo jo v ty Lucerne byl vzdycky vzduch jak v pekle, ono i ve velky Lucerne na koncertech byvalo k padnuti…
V srpnu jsem tam byla. Poprvé a asi naposled. Bylo to poznamenáno koronou, pusto prázdno.
@Kockazvysocan já chodila ještě na starou Štvanici a pak i novou, ale to už nebylo ono, to radši ten strom.
Každopádně se obávám, že naše děti tohle už nezažijou a je to fakt škoda. Jsem ráda, že jsem život neprožívala online.
Nádherné dětství. Od rána do večera venku kde jsme hrály gumu, cukr káva, honzo vstávej, rodiče nevěděli kde jsme, jen jsme vždy přišli večer, špinavý a s roztrhaným oblečeným, jak jsme lítali po stromech, lezli do bunkru, tanku. Banda děcek všech věku, lítaní po polu a sběr brambor a sklizeň obilí, auto s nanuky milovala jsem nanuk v kostce a praskající nanuky, tamagoči, cečka, kuličky
Po ránu pohádky v televizi hlavně my z kačerova, pět dětí a to.
Žvýkačkové cigarety, hodinky a řetízky z lipo,. Úžasné téma diskuze ![]()
Když jsme v devadesátých jezdili busem či vlakem na střední, to byl takový rachot, že kolikrát i řidič po nás zařval. Drželi jsme si místa taškami pohozenymi na sedadlech. Lidi zuřili😁 🤭 Co jsme se tam nasmáli. Dnes děcka nasadí kapuce, sluchátka, zapnou telefony a v buse je ticho.
@Klopotkova píše:
V r. 93 na základce jsme byli celá třída u zubařky. A v r. 95 nás přijela celou třídu očkovat sestra, myslím, že i s doktorkou na tetanus. S tou gyndou se zbláznili? O tom jsem nikdy neslyšela. V kolikátém to bylo tak asi roce?Příspěvek upraven 30.12.20 v 18:05
My jsme na té gynde byly v sedmičce nebo osmicce už jen na exkurzi a na jedné dobrovolnici nám doktor ukazoval ultrazvuk přes břišní stěnu. Rok 97 nebo 98.
@Kelen píše:
Tak mně v 96 bylo 16 a naši mi dávali dost svobody. Takže já si tu dobu pamatuju takhle: koncert Prodigy, klub Radost FX, film Šeptej. Vzpomínám na to jako na bláznivou, svobodnou dobu. Jsem ráda, že jsem to zažila.
jj, ja rada navstevovala Bunkr… ![]()
@Kockazvysocan píše:
Musicpark a Zlatý strom, to byly moje diskotéky. Za rohem od Musicparku jsem bydlela a kousek od stromu pracovala, takže obojí u nosu a to byl průšvih
a karaoke v Melounu
… jeste se mi vybavuje prvni FebioFest
@markytka3 píše:
a karaoke v Melounu… jeste se mi vybavuje prvni FebioFest
No jooo, Meloun. Tam jsem chodívala ve čtvrtek, na čs diskotéku. Díky za připomenutí.