Změna barvy vlasů - máte po ní dobrý pocit?

176
21.2.21 12:02

Změna barvy vlasů - dobrý pocit

Zdravíčko dámy.

Od 15ti let si barvím vlasy. Už jsem měla na hlavě snad všechny barvy kromě modré. Poslední 3 roky jsem měla černou. Vnitřně jsem cítila, že potřebuju nějakou změnu a po dvou dnech nadávání, mám pěknou červenou. ( díky bohu za kadeřnické vzdělání) :D
Pořád se na sebe musím dívat a přijde mi, že se mi zvedlo sebevědomí tou změnou. Mám že sebe dobrý pocit prostě 😂 😂

Co vy a změny vlasů? Má to někdo stejně jako já, že se cítí vždy lépe? 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1219
21.2.21 12:32

10 let jsem měla černou teď mám krvavě červenou a už bych černou nechtěla fajn zmena😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
891
21.2.21 12:46

Mám blond, takže není problém si občas dát pěknou výraznou barvičku…růžovou, tyrkysovou, fialovou, většinou teda jen v melíru…a ano, taky mi to trochu aspoň na chvíli zvedne sebevědomí :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4269
21.2.21 13:04

Já už jsem z toho vyrostla :lol: Roky jsem experimentovala a cca 4 roky už nosím jen prirozene hnědou barvu a cítím se v ni taky krasne :) zvlášť když jsem čerstvě od kadernice…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.2.21 21:18

Zajímavá diskuze. :D Já jsem v tomhle byla vždy konzervativní a asi do 23 let jsem si vlasy nebarvila, pak jsem chvíli zkusila černou, ale vypadalo to dost tvrdě, takže zase jsem nosila tu svou hnědou. Ovšem už tak 2 roky, s přestávkami, cítím, že by to chtělo změnu, oživení. Tak jsem si říkala, že si to nechám zesvetlit. Strašně jsem se na to těšila, že prokouknu a omladnu, objednala jsem se do super salonu, to bylo před Vánocemi. A vláda mi to zhatila! Teď už mě to zase trošku přešlo, ale stále cítím, že to potřebuje oživit, tak kdoví, kdy se k tomu dostanu. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
26.2.21 23:17

Další podprispevek ????

Nooo. Takže abych byla upřímná, ta červená má dost úspěch.
Uz po mě 5× během týdne chtěli někde občanku 😂 😂 😂 prý vypadám na 17 let… A tech 8 let rozdíl mě vážně pohladil po duši 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat