Změna pohlavních orgánů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenusek11111
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 21.10.14 18:24
Změna pohlavních orgánů

Ahoj. Dnes mi můj muž řekl, že mám „jinou pitulu“. Lépe řečeno, že mám jakoby oteklé vnější pysky a vnitřní pysky. :oops: Já jak se na sebe dívám, tak nepozoruju nějaké změny. Snažíme se o miminko a dnes je to druhý den, co mám zpoždění. Ještě netestuju, abych nebyla zklamaná. Chci počkat do pátku a pak tkusit testnout.
Stalo se Vám to taky někdy, že jste u těhu měly „jiné“ vnější pohlavní orgány? Díky za každý názor. :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9334 příspěvků 33 inzerátů 21.10.14 18:35

Ano, u prvniho i u druheho.

Pipet
Generální žvanilka 24214 příspěvků 21.10.14 18:47

Jo, ale spíš až ke konci…
Taky můžeš mít nějaký zánět :nevim:

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 21.10.14 18:52

@Pipet Já taky až ke konci. A fuuuuj, zánět jsem jednou měla, a taky to bylo všechno nateklý… ale svědělo to a bolelo, to by nepřehlídla.
Doktorka mi říkala, že je to ještě dobrý, že tam jednou měla pacientku a ta to dole měla, jak takový ty opičky prdýlky…brrrr.

andrea.sb
Kelišová 5854 příspěvků 21.10.14 18:53

@avm3 Chudina

ano, mám :lol:

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 21.10.14 18:56

Ale to, co jsem měla nakonci druhého těhotenství, bych nepřála nikomu… i když podle všeho jsem měla ještě to nejmenší, co jsem mohla mít.

Pipet
Generální žvanilka 24214 příspěvků 21.10.14 18:57

Ve skupině tomu předporodnímu stavu jedna říkala „přejetý netopýr“ - no, docela trefné.

Ale hned na začátku to asi nebylo :think: určitě ne tak, že by si toho všiml chlap.

jarynek
Kecalka 314 příspěvků 21.10.14 19:20
@Pipet píše:
Ve skupině tomu předporodnímu stavu jedna říkala „přejetý netopýr“ - no, docela trefné.Ale hned na začátku to asi nebylo :think: určitě ne tak, že by si toho všiml chlap.
:lol: :lol:
Manticora
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 21.10.14 19:23

Měla jsem u obou těhotenství, u druhého poměrně záhy (tak kolem osmého týdne byly dle manžela vidět změny).

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 19:23
@lenusek11111 píše:
Ahoj. Dnes mi můj muž řekl, že mám „jinou pitulu“. Lépe řečeno, že mám jakoby oteklé vnější pysky a vnitřní pysky. :oops: Já jak se na sebe dívám, tak nepozoruju nějaké změny. Snažíme se o miminko a dnes je to druhý den, co mám zpoždění. Ještě netestuju, abych nebyla zklamaná. Chci počkat do pátku a pak tkusit testnout.
Stalo se Vám to taky někdy, že jste u těhu měly „jiné“ vnější pohlavní orgány? Díky za každý názor. :)

no ja ji mela jinou snad jen po porodu :nevim: pac mi pysky visely mezi stehnama, ze jsem se bala jet na kole aby se mi nezamotaly do řetezu od kola, pípu jsem mela jak když tele zívne, ze tam manzel mohl dat obe dve ruce a ještě zatleskat :roll: ale zezačátku tehu byla uplne normalni :pankac:

Zireael
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 21.10.14 19:59

Můžu se zeptat, za jak dlouho po porodu se vám to vrátilo zpátky? A jestli to teď máte „úplně stejné“ jako předtím, nebo jsou pořád vidět změny? Minulý týden jsem si toho totiž všimla u sebe a nejsem z toho moc nadšená, vypadá to divně, tak ať vím, na čem jsem. :-) (vím, že jsou to malé věci, ale stejně)

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 21.10.14 20:15

Měla, ale rozhodně až po polovině těhotenství.

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 21.10.14 20:17

@Zireael Mám za sebou dva porody, u obou dětí mi pipina v těhotenství natekla a „nafoukla se“. :mrgreen: A vypadá dneska naprosto normálně. Nepozoruju absolutně žádnou změnu, manžel taky ne. Vrátilo se to všechny zpátky.

Manticora
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 21.10.14 20:23

Vrátilo se to poměrně rychle, po šestinedělí už jsem vypadala normálně.

Pipet
Generální žvanilka 24214 příspěvků 21.10.14 20:24

Já nevím, jakou jsem ji měla předtím :mrgreen: Ale rozhodně splaskla :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >