Změna stylu oblečení na mateřské

832
4.5.16 13:30

zmena stylu obleceni na materske

Ahoj maminky, zakladam tohle tema jenom ze zvedavosti. :D Pred tim, nez jsem otehoznela tak jsem se oblekala uplne jinak nez ted na materske. Nosila jsem elegantni saty, sukne, podpatky, lodicky na jehlach, elegantni kabelky na rameno a do ruky. Sportovni obleceni a boty jsem si vzala jen na behani nebo na výlet do prirody. Kolegyně z prace mi rikali, ze za mlada se take tak oblekali a kdyz prisly deti, tak zmenili styl oblekani na pohodlny a prakticky. Ja jsem jim vzdy s usmevem odpovidala ze to me nehrozi. 8) Jak jsem se spletla. Ted mam skorodvouleteho syna a chodim jenom v teniskach, balerinach, sportovni obleceni. Musela jsem si vsechno nakoupit protoze na detskem hristi se v podpadcich chodi opravdu blbe. :lol: Dneska mi prisla kabelka ktera se da nosit i přes telo, abych mela volne ruce pro pripad potreby chytat prcka nebo tahat jeho motorku a kyblik kdyz jdeme z pisku. Je ze me taky ta prakticky oblecena mamka v teniskach, kalhotach a mikině. Nedavno jsem videla v sousedni vesnici maminku ktera sla na prochazku s kocarkem v kozackach na vysoke jehle, takze asi ne vsechny maminky zmeni styl oblekani. Jak to mate vy? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11615
4.5.16 13:33

No, taky jsem se hodně přizúůsobila dětem. Podpatky jsou pasé, děti se v nich fakt hodně blbě honí :lol:. Ale jak mladší roste, už jsem párkrát oblíkla sukni a kabát, kozačky. A vím, že to je to prave pro mě, jen jesště úplně nenastal čas. Ale vím, že to zas přijde. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9642
4.5.16 13:35

Já teda změnu v oblékání nepozoruju, kupuju si dál pěkný věci, preferuju jehly (tedy pokud nejdu na hřiště) a i crossbody kabelky se dají pořídit elegantní abych měla volné ruce.
ale rozhodně jsem se nevzdala kostýmků, sukýnek, podpatků a všech serepetiček okolo. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
4.5.16 13:36

Mám to podobně. Před dětmi jsem nenosila téměř rifle, tenisky. Oblékala jsem se elegantně. Ted - rifle, tenisky, trička. Je to prostě praktické :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302

Já si občas sukni vezmu, ale jen když jde s námi ven přítel nebo na návštěvu je Nak kalhoty, boty na nízkém podpatku apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665

Já styl nezměnila, ale to je tím, že styl oblékání jsem změnila při pořízení psa. Prostě při venčení jsem si na podpatcích připadala jako idiot. Teď mám jedinou změnu a to že staré boty nahrazuji barefoot botami. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5593

Oblekam se naprosto stejne jako pred materskou. Pecuji o sebe take stejne. Na vysokych podpadcich v mini sukni sem nikdy nechodila takze pro me zadna zmena :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11751
4.5.16 13:37

Jé, zrovna předevčírem jsem měla po dlouhé době na nohou boty na podpatku, protože se mi jiné jarně-podzimní boty rozbily a ještě jsem si nekoupila nové, běhací tenisky byly propocené a na zimní bylo vedro a na letní zima. Jeli jsme nakoupit a manžel „Dej mi ten vozík, přeci ho nepotáhneš!“ a já „To je dobrý, já mám po těch letech poprvé na nohou podpatky, tak se radši o ten vozík opřu.“ :-) Kromě pár svateb a Štědrého dne jsem se za poslední tři roky fakt moc nevyfikla. Vrchol mého fintění je plné ramínko různých šátků a šálek, které si oblékám z prostého důvodu, kdybych musela někde na veřejnosti nakojit, tak ať se můžu přikrýt něčím elegantnějším, než je plína.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20129
4.5.16 13:38

@kacikhanz No dobre, ale az zacnes chodit do prace, tak zase prejdes na puvodni styl, ne? A ted jen travis vic casu „sportovnimi aktivitami“, tak nosis vic toto obleceni, ktere, jak pises, jsi nosila i pred md.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9905
4.5.16 13:38

@kacikhanz Já taky nějakou velkou změnu nepozoruju :) Podpatky sice nenosím, ale snažím se i ke kočárku oblékat elegantně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
4.5.16 13:39

Ještě dodám že kalhoty jsem už asi 8 let neoblékla, v sukních zvládám i horské výšlapy i cvičák :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
4.5.16 13:40

Já jsem na tom asi bohužel stejně jako ty… Do práce jsem také nosila kostýmy, šaty, společenské sukně a kalhoty a teď na rodičáku je to děs 8o. Pouzdrové sukně mi visí ve skříni už víc jak dva roky a ještě nějakou dobu asi viset budou, protože na hřiště a písek moc praktické nejsou… I když jdem jen na procházku do města, kam se teda snažím nosit šaty, sukně, tuniky, tak si spíš vyberu placaté boty, protože mi přijde, že kdybych měla ještě vyšší podpadky, musí to být nepohodlné i malýmu, když se mě pak drží za ruce. Já teda tajně doufám, že až nastoupím zpět do práce, což teda bude ještě chvíli trvat, jelikož za dva měsíce rodím, budu se moci oblékat tak, jak jsem byla zvyklá dříve… Ale co mě také hodně mrzí je, že nemám čas na kadeřnici, nehty, solárium, vzhledem k tomu, že jsem na dítě víceméně sama - přítel bývá přes týden a někdy i přes víkendy pryč :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18074

Přiznám se, že nedočítám co kdo psal přede mnnou…ale před mateřskou jsem chodila hodně ve sportovnim. Na mateřský jen tepláky a triko - zůstala jsem s malou sama a peníze nebyly. Teď co chodím znovu do práce, se zase oblíkám jinak. Líbí se mi pohodlná, elegantní moda. Občas něco sportovnějšího…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11694

@kacikhanz
Vysoké podpatky jsem nenosila nikdy, takže nebyl důvod něco měnit, ty vidím opravdu jako nepraktické, ale zbytek? :nevim:
Já upřímně nevidím jako dobrou cestu upnout se jen na tenisky, kalhoty a mikinu, osobně chci vypadat dobře i když mám dítě. Chci zůstat i atraktivní pro mého muže. Crossbody kabelka je přeci úplně normální věc, mám je moc ráda. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15150
4.5.16 13:41

Já styl nezměnila, i před dětmi jsem chodila v pohodlném oblečení. Boty na jehlách a minisukně v mém šatníku nebyly nikdy. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat