Změnil se, obává se, že ho opustím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 19:28
Změnil se, obábá se, že ho opustím

Všechny vás zdravím a děkuji za zachování anonymu, pokud to nejde, tak prosím smažte.
S partnerem jsem 12 roků, máme 9leté dítě. Mně je 42 let, partnerovi také.
Když jsme se seznámili, bylo asi rok vše dobré, potom začaly problémy, přítel se začal nade mnou povyšovat a někdy mi dokonce i sprostě nadával, což trvalo donedávna.
K předchozím partnerkám se choval stejně. Pár měsíců před tím, než jsem otěhotněla mě opilý chytl pod krk a chtěl mě asi zbít, já jsem utekla do jiné místnosti a zamknula se. Od té doby se tohle už nikdy neopakovalo.
Já si vlastně ani na nic nestěžuji, jen konstatuji, bydlíme v mém bytě a já na něm nejsem finančně závislá, nikdy jsem nebyla, což vím, že mi je k dobru, jinak by to bylo ještě vše horší a více by si ke mně dovoloval tak, jako k předchozím partnerkám.
Když jsem otěhotněla, tak chtěl, abych šla na miniinterrupci, on už totiž dítě má z předešlého vztahu, já jsem na interrupci odmítla jít a on to tedy respektoval, ale řekl mi, že vše si budu platit na dítě sama. V tom jsem neviděla zase takový problém, jsem z dobře situované rodiny, peníze u nás nikdy nebyl problém, ale vadilo mi, jak se k tomu staví, ne, že ne.
Syn se narodil a já jsem byla šťastná, přítel nakonec taky, ale on je velice náladový a nešel pro sprosté slovo daleko.
Já jsem si žila svůj život, kde jsem si na MD zvyšovala kvalifikaci, což mě bavilo, starala se o syna a domácnost.
Poté jsem se vrátila do práce, která mě opravdu velice baví a je i dobře placená. Žila jsem vlastně převážně dítětem, prací a zvelebováním svého bytu, kde jsem vše platila já, on do ničeho nedal ani korunu, vždy se ohrazoval tím, že je byt můj, já jsem mu to nikdy nezazlívala a žila si po svém. Byla jsem docela šťastná.
Přítel si našel novou práci a jezdí domů jen na víkendy.
Syn ho má strašně rád, více než mě, což respektuji.
Roky plynuly, já jsem příteli nikdy nebyla nevěrná, ani mě to nenapadlo, zda mi byl nevěrný někdy on, nevím, nic se ke mně nedoneslo.
V říjnu jsem se seznámila přes práci s jedním sympatickým mužem, začali jsme si o Vánocích vyměňovat docela žhavé sms a přítel mi na to přišel.
Od té doby je jako vyměněný, lituje toho, jak se ke mně celé roky choval, kupuje mi dárky, což dříve nebylo, o víkendu vymýšlí výlety, v týdnu, kdy spolu nejsme, mi pořád volá, jak mě miluje.
Já ho vedle sebe respektuji, do toho druhého muže jsem se nezamilovala, ani s ním nespala, bylo to jen takové milé vzplanutí.
Kamarádka říká, ať zapomenu na to, že tak milý bude pořád, druhá kamarádka, když se jí ptám na názor mi říká, že čas ukáže, nechce se do nás vměšovat, že by se vše nakonec prý obrátilo proti ní.
Zažili jste někdo podobnou situaci?
Děkuji, všem, kteří dočetli do konce.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9792 příspěvků 03.02.18 19:33

Já bych tedy ještě ve vztahu přetrvala a čekala jak se bude do budoucna chovat a když uvidíš že se to vrací do stejných kolejí tak bych mu zbalila kufry a řekla čau :mavam:

unuděná
Kelišová 5149 příspěvků 1 inzerát 03.02.18 19:34

A proc s nim vlastne jsi? Pises, ze jsi financne nezavisla, mas byt, praci, kamarady, rodinu. Tahle parodie na chlapa jen vyuziva tveho full servisu, a to si nechas libit jen proto, aby syn vyrustal v „kompletni rodine“??A co vubec nechapu je, proc jsi s nime tehdy otehotnela kratce pote, co se ukazal jako agresor a nasilnik..??Nor­malni zena by odesla.

anonymni_prezdivka
Kecalka 345 příspěvků 03.02.18 19:37

Pane jo. Klobouk dolů před tebou. S někým takovým bych já nebyla ani pár měsíců, natož let… 8o Jinak pochybuju, že syn má raději jeho, než tebe. Je to čistě o tom, že ty jsi s ním pořád, partner jen občas, je mu tedy vzácný.
Podobnou situaci jsem nezažila, jak už jsem napsala, s někým takovým bych nebyla. Ale každý jsme jiný, chápu, že to někomu takto může vyhovovat…

nostress
Extra třída :D 12707 příspěvků 03.02.18 19:42
@Anonymní píše:
Všechny vás zdravím a děkuji za zachování anonymu, pokud to nejde, tak prosím smažte.
Když jsme se seznámili, bylo asi rok vše dobré, potom začaly problémy, přítel se začal nade mnou povyšovat a někdy mi dokonce i sprostě nadával, což trvalo donedávna.
K předchozím partnerkám se choval stejně. Pár měsíců před tím, než jsem otěhotněla mě opilý chytl pod krk a chtěl mě asi zbít, já jsem utekla do jiné místnosti a zamknula se. Od té doby se tohle už nikdy neopakovalo.
Já si vlastně ani na nic nestěžuji, jen konstatuji, bydlíme v mém bytě a já na něm nejsem finančně závislá, nikdy jsem nebyla, což vím, že mi je k dobru, jinak by to bylo ještě vše horší a více by si ke mně dovoloval tak, jako k předchozím partnerkám.
Když jsem otěhotněla, tak chtěl, abych šla na miniinterrupci, on už totiž dítě má z předešlého vztahu, já jsem na interrupci odmítla jít a on to tedy respektoval, ale řekl mi, že vše si budu platit na dítě sama. V tom jsem neviděla zase takový problém, jsem z dobře situované rodiny, peníze u nás nikdy nebyl problém, ale vadilo mi, jak se k tomu staví, ne, že ne.
Syn se narodil a já jsem byla šťastná, přítel nakonec taky, ale on je velice náladový a nešel pro sprosté slovo daleko.
Já jsem si žila svůj život, kde jsem si na MD zvyšovala kvalifikaci, což mě bavilo, starala se o syna a domácnost.
Poté jsem se vrátila do práce, která mě opravdu velice baví a je i dobře placená. Žila jsem vlastně převážně dítětem, prací a zvelebováním svého bytu, kde jsem vše platila já, on do ničeho nedal ani korunu, vždy se ohrazoval tím, že je byt můj, já jsem mu to nikdy nezazlívala a žila si po svém. Byla jsem docela šťastná.
Roky plynuly, já jsem příteli nikdy nebyla nevěrná, ani mě to nenapadlo, zda mi byl nevěrný někdy on, nevím, nic se ke mně nedoneslo.
V říjnu jsem se seznámila přes práci s jedním sympatickým mužem, začali jsme si o Vánocích vyměňovat docela žhavé sms a přítel mi na to přišel.
Od té doby je jako vyměněný, lituje toho, jak se ke mně celé roky choval, kupuje mi dárky, což dříve nebylo, o víkendu vymýšlí výlety, v týdnu, kdy spolu nejsme, mi pořád volá, jak mě miluje.
Já ho vedle sebe respektuji, do toho druhého muže jsem se nezamilovala, ani s ním nespala, bylo to jen takové milé vzplanutí.
Kamarádka říká, ať zapomenu na to, že tak milý bude pořád, druhá kamarádka, když se jí ptám na názor mi říká, že čas ukáže, nechce se do nás vměšovat, že by se vše nakonec prý obrátilo proti ní.
Děkuji, všem, kteří dočetli do konce.

Pár měsíců předtím, než jsi otěhotněla, tě chytil pod krkem, a chtěl tě „asi“ zbít, ale ty si s ním pořídíš dítě. Choval se tak ke všem svým partnerkám, ale ty si ho napáskuješ do bytu, a necháš se urážet a ponižovat od d. ebila, kterému tam nepatří ani klika u dveří. :roll: Ty musíš být troll, jinak to nevidím.

Příspěvek upraven 03.02.18 v 19:47

Obeli
Kecalka 117 příspěvků 03.02.18 19:46
@Anonymní píše:
Děkuji, všem, kteří dočetli do konce.

No, co dodat, vidím v tom jen manipulaci, aby neztratil full servis.
Já bych ho hned vystěhovala, už jen proto, že jednou se bude chovat tvůj syn stejně k přítelkyním, jako tvůj muž k tobě…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 19:47
@nostress píše:
Pár měsíců předtím, než jsi otěhotněla, tě chytil pod krkem, a chtěl tě „asi“ zbít, ale ty si s ním pořídíš dítě. Choval se tak ke šem svým partnerkám, ale ty si si ho napáskuješ do bytu, a necháš se urážet a ponižovat od d. ebila, kterému tam nepatří ani klika u dveří. :roll: Ty musíš být troll, jinak to nevidím.

Nejsem troll, já jsem už měla nějaký věk, chtěla jsem se usadit, předtím jsem pracovala roky v zahraničí, když se to stalo, byli jsme spolu asi 2 roky,
nějak jsem z toho neuměla vystoupit, ani snad nechtěla.
Já nejsem nijak nešťastná, jen se ptám zde na názor, zda mu takové milé chování může vydržet.
Každý snad děláme v životě chyby.

Petra Z
Hvězda diskuse 51682 příspěvků 03.02.18 19:50

Nemůže. Jen cítí, že mu teče do bot a mohla bys ho vyrazit.
A až se tvůj syn bude ke své partnerce jednou takhle chovat, tak se nediv.

Obeli
Kecalka 117 příspěvků 03.02.18 19:52
@Anonymní píše:
Nejsem troll, já jsem už měla nějaký věk, chtěla jsem se usadit, předtím jsem pracovala roky v zahraničí, když se to stalo, byli jsme spolu asi 2 roky,
Já nejsem nijak nešťastná, jen se ptám zde na názor, zda mu takové milé chování může vydržet.
Každý snad děláme v životě chyby.

Ne, ve 42 se člověk jen tak nemění. Obzvlášť s jeho povahou.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16032 příspěvků 03.02.18 19:54
@Anonymní píše:

Když ti jeho chování doposud nevadilo, tak tak žijte dál bez ohledu na to, jestli mu to vydrží a nebo ne. Nebo chceš z toho něco odvozovat? A co? Tak horší už to bylo. Maximálně se vrátí zpátky tam, kde byl. Nebo chceš říct, že jestli on bude teda hodnej, tak na sympatického muže zapomeneš a když dobrotu sekat nebude, tak budeš žít s tím druhým? Doporučuju neskákat z postele do postele, ale upřímně si říct, jestli chceš nadále žít s otcem svého dítěte a nebo žít sama, protože už je to neúnosné. A až pak se rozhlížej po tom dalším chlapovi.

nostress
Extra třída :D 12707 příspěvků 03.02.18 19:54
@Anonymní píše:

Ano, všichni děláme chyby, ale toto už je mimo moje chápání, sorry. Nemohla bych být s chlapem, který si mě neváží, a kterého si nevážím já. A na tvoji otázku, jestli mu toto milé chování vydrží. Vydrží mu to pouze do té doby, než zjistí, že tě má zase jistou a „na
lopatě.“

Příspěvek upraven 03.02.18 v 20:16

lachtanice86
Kelišová 5501 příspěvků 03.02.18 19:57

Vrátí se to zpět. A nechápu proč si s ním zůstala po tom co tě chtěl asi zabít.

mehaaja
Kecalka 261 příspěvků 1 inzerát 03.02.18 20:12

Určitě se nezmění, vydrží to pár týdnů a pak bude zase jako předtím. Klidně si na to počkej, tak dlouho to trvat nebude. A pak bych si sbalila kufřík a šupajdila pryč. A radši možná tajně, nevypadá jako týpek, co bude rozumný… a to myslím vážně.

axelina
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 03.02.18 20:16

Načítám citovaný příspěvek, čekejte prosím…hele já tě docela chápu… zatim bych nedělala žádná rozhodnutí - užívej si že přítel ted trochu víc snaží, pokus se aby se mu již nic dalšího nedoneslo…tamto bych taky nijak neřešila - klidně bych dál flirtovala a uvidíš… pokud by jsi byla svobodná je to neco jineho ale s dítětem přeci je to komplikovanejsi. Pro někoho je možná nepředstavitelne to jak jsi dosud žila alezase jsi svobodná, mužeš se rozhodovat dělat co chceš v bytě..mě tento model nepřijde až tak hrozný :-)

Venetia
Vesmírná mluvilka 33940 příspěvků 03.02.18 20:46
@Anonymní píše:

asi jedine, ze ho budes pored udrzovat v nejistote…a ani to nevydrzi vecne

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama