Zprávy na tv Nova - samé hrůzy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 23.01.17 21:59
Zprávy na tv Nova - samé hrůzy

Všimly jste si, že televizní noviny na Nově, jsou z 90% negativní? Samá vražda, nehoda a kdoví co. Citlivý člověk by u toho brečel pokaždé, když to zapne. Já teda citlivka jsem. Dneska teda to 8 měsíční mimčo, co zemřelo kvůli tomu zmr…, který vybržďoval auto :zed: :zed: :zed: Chtěla bych ho dostat do rukou :pocitac: Hrůza co se děje :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

Spokojení
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 23.01.17 22:02

Na to je nejlepším lékem se na zprávy nedívat. Nejen na Nově, ale kdekoliv

Akzeretka
Stálice 73 příspěvků 23.01.17 22:07

Zprávy na Nově jsou otřesný! Buď samý katastrofy nebo bulvár. Pořádnou informační hodnotu opravdu nemají.. Když chci informace, kouknu na CT :)

beruska9
Extra třída :D 10710 příspěvků 23.01.17 22:07

Sirit strach, oblibeny zpusob ovladani mas…

mmch
Kelišová 6185 příspěvků 23.01.17 22:08

Oni jsou z toho živý! Skoro nic pozitivního! A když se neumírá, tak o počasí. V zimě nečekaně sněží a mrzne. V létě zase bývá horko! :mrgreen:

Kriss Tina
Kelišová 5490 příspěvků 23.01.17 22:08

Ja uz ty zpravy posledni dobou ani nesleduju, hlavni posledni 2 tydny je to uplne totozny. Snehova kalamita (divny v lednu zejo?) Ztracena Misa, Trump, a chripkova epidemie (at uz nase nebo ptaci) :roll: Hlavne nova vsechno nafoukne aby sme tech katastrof nahodou nemeli malo…

stinga
Závislačka 4176 příspěvků 6 inzerátů 23.01.17 22:09
@mmch píše:
Oni jsou z toho živý! Skoro nic pozitivního! A když se neumírá, tak o počasí. V zimě nečekaně sněží a mrzne. V létě zase bývá horko! :mrgreen:

a v létě buď prší - hrůza, nebo je sucho - hrůza

baracudas
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 23.01.17 22:09

Nova :poblion: Tomu se ani nedá říkat zprávy. Vesměs to jsou překroucene srdceryvne příběhy a ti moderátoři chvílemi vypadají, že budou brecet taky :roll:

Příspěvek upraven 23.01.17 v 22:10

mmch
Kelišová 6185 příspěvků 23.01.17 22:10

@stinga :lol: :lol: jooo, na to jsem zapomněla!!

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 23.01.17 22:11

@LadyBrigit uz tak rok a pul zpravy nesleduju a kdyz tak vyjmecne…informace ziskavam z netu..a mam pocit ze jsem od ty doby spokojenejsi :lol:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 23.01.17 22:12

Dávají tam to, co lidi zajímá… Bohužel ze štěňátek a koťátek si národ na řiť nesedne. Dneska táhnou vraždy no :nevim:

debra.morgan
Závislačka 3733 příspěvků 23.01.17 22:15

Lidi tyto zprávy rádi sledují, radši než novinky ze světa :nevim: je to o sledovanosti :nevim:

macisekk
Kecalka 161 příspěvků 23.01.17 22:15

https://m.youtube.com/watch?…. Ahoj, juknete na tohle, pobavite se a je to hooodne výstižně… Já mimochodem taky na zpravy nekoukam… :srdce:

alisekR
Kelišová 5175 příspěvků 23.01.17 22:17

Na Novu už leta nekoukáme. Na zprávy jen na ČT a internet.
I tak se bavíme, když se řeší mimo všech hrůz, hlavně počasí, že stojí za to udělal reportáž o tom jak mrzne a padá sníh :mrgreen: Jsme z Pošumaví a je to velká prča, my jsme spokojení, teplé zimy pro nás nejsou zimy. Ale mě to přijde, že reportáže o počasí jsou pro Pražáky, aby vůbec viděli čistý sníh, aspoň v telce. :lol: :lol: Počítám, že se tu na mě teď obyvatelky Prahy vrhnou, ale což :mavam:

elle21
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 23.01.17 22:19

Jo nova v tomhle vede, půlka zpráv o mordech, nehodách další o počasí, ještě to tak podají jak kdyby měl být konec světa a ta jejich hudba k tomu :roll: nakonec ještě zmíní, aby všichni čuměli na jejich oblíbené seriály..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >