Porodnice Karlovy Vary

, http://www.nemkv.cz/gynekologicko-porodnick%C3%...

porodní sál - vyšetřovna USG: 354 225 646
nadstandardní pokoj - porodní sál: 354 225 413
porodní sál (nonstop): 354 225 577 šestinedělí: 354 225 235
nonstop linka ohledně kojení a péče: 359 882 238

Primář: MUDr. Tomáš Semerádt

Rozsáhlé porodnické oddělení v nemocnici v Karlových Varech poskytuje péči nejen zdravým, ale i rizikovým rodičkám. Zahrnuje také intermediární centrum perinatologické péče pro předčasné porody v tomto regionu. Jaké je novorozenecké oddělení Karlovy Vary?

Maminky také mohou využít některou z metod alternativního porodu, jako je porod dle Leboyera, nebo epidurální anelgezie a další. Porodnice také poskytuje tzv. rooming-in.

Doporučují maminky porodnici Karlovy Vary?

hodnotilo 51 maminek

Zkušenosti uživatelek s porodnicí Karlovy Vary

Rodila jste v porodnici Karlovy Vary?
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Anonymní 09.11.18 napsala :

Obě děti máme narozené v Karlovarské porodnici, kluk 2006, děvče 2017, poprvé porod císařem ve 34.týdnu, celé šestinědělí strávené v porodnici, malý na jipu. Personál úplně dokonalý, já vytřeštěná prvorodička, nechápu, jak mohli přežít moje neustále se opakující stejné dotazy. Když už jsem konečně jásala, že malý začal přibírat na váze a infekce zmizela, tak jedna jediná sestra(z oddělení na šestinedělí) to hned zarazila, prý ať se neraduji, že ještě malý může klidně zemřít, třeba na zápal plic, mě to položilo do kolen, ale díky bohu to bylo to poslední a jediné co bych vytkla. Malá se narodila ve 37. týdnu, nemohu skoro nic vytknout, jen ať si hlídají více sanitární sestry, které nastupují ihned na porodní sál po porodu, úklid, umývání a desinfekce maminek a používání prostředků v dané situaci. A pak také z pohledu pozorovatelky na oddělení na šestinedělí, je fajn, že každá sestra v porodnici má svoje postupy podle kterých pracuje, ale když se jich během 5dnů vystřídá několik, tak maminka prvorodička bohužel už 3.den neví, co má a co nemá dělat, a když něco dělá, tak jestli je to vůbec správné a pro ni samotnou je to velice stresující. Proto prosím za ostatní maminky o lepší předávání informací při střídání směn a hodně a hodně trpělivosti a pevných nervů s prvorodičkami, určitě to vždycky není jednoduché. Vždy jsem byla velice spokojená, moc velké díky všem i za ty naše zlobidla!

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nebojte se zeptat na vše i 5× dokola, oni to přežijí a vy budete klidnější

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

po porodu nafukovací kruhy na sezení, já si ještě dlouho normálně nesedla

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Anonymní 16.06.18 napsala :

Rada bych se vyjádřila spíše k oddělení šestinedělí, než porodu samotnému, kde jsem byla s péčí 100% spokojena a jsem přesvědčena, že tam pracují opravdu profesionálové.

Byla jsem překvapena vyhořelým personálem, arogantním přístupem, nezájmem, lhostejností, netaktností. Co směna, to jiná lidská perla. Pokud nebudete mít načteno nebo přístup k internetu, tak se nic nedozvíte. Nic vás zde nenaučí, názorně neukážou, nevysvětlí. Musíte se každého stokrát ptát a dostanete stokrát jinou odpověď. Jediné, co bylo opravdu rychlé, jasné a stručné, byl papír k zaplacení nadstandardního pokoje.

Zapomeňte, že jste VY, jako samostatná a svéprávná jednotka. Pokud si to necháte líbit, podají si vás v celé vaší nahotě. Po dobu pobytu není vaše dítě vaším dítětem, nýbrž všech v bílém plášti, včetně zvědavých sester (čarodějnic), co s vámi nemají nic společného.

Nejzajímavější osobou je dětská doktorka Ivana Chlapovičová. Jakýkoliv dotaz bude ještě před vyřčením zamítnut. Ovšem, pokud se nedáte, dosáhnete svého.

Závěrem. Měla jsem poslechnout svého gynekologa, který mě varoval a jít jinam. Bohužel dětský JIP mají pouze v Karlových Varech. Takže za mě hrůza.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - jarunka86 20.01.18 napsala :

Rodila jsem zde 20.10.2017 a můžu jen doporučit. Porodní plán jsem neměla, ale i tak vše proběhlo s mým souhlasem. Porodní asistenka byla naprosto úžasná, krásně mě vedla a zároveň uklidňovala, že jde vše, jak má, a podporovala mě, když už jsem neměla sílu. Dokonce jsme se tam i docela pobavily.

Díky nim se stal můj porod pro mě nezapomenutelným a krásným zážitkem. Miminko ihned položeno na moje břicho, v krátké době první přisátí. Potom jsme byly cca 2 hodiny na pokoji a až potom nás rozdělili. Novorozenecká péče za mě výborná. Jako prvorodička jsem ocenila jejich péči. Tašku jsem téměř nevyužila, pro ženy tam mají vše a pravidelně doplňují. Pro miminko stačí pleny, ostatní je k dispozici.

Personál: Bausová, Lasáková, Švejtilová Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Izie 06.10.17 napsala :

Rozhodně doporučuju nemocnici na 100%. Rodila jsem plánovým císařem, nástup byl den předem. V den D všechno probíhalo naprosto hladce, manžel směl jít se mnou na sál. Malého mi hned přiložili a bonding si užíval tatínek. Personál naprosto luxusní, zejména gynekologický. Dětské sestry nejsou špatné, ale každá říká něco jiného. Nejhorší asi je, že kojit doporučují po 3 hodinách, pokud chcete častěji, tak vás mají za černého Petra! Chce to mít prostě nadhled…

Personál: MUDr. Malimánek, MUDr. Semerádt

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Pití a něco k jídlu (ano, dostane čerstvé rohlíky ke snídani…).

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Nic mě nenapadá. Skoro všechno v nemocnici dostane (košile, vložky…). Hlavně optimismus :-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Anonymní 20.08.17 napsala :

V porodnici jsem rodila dcerušku plánovaným císařem 18.1.2017. Den před plánovaným císařem proběhl příjem a vše úplně úžasné. Sestřičky milé, prostě báječné. V den D proběhlo vše, jak má, bez komplikací. Sestřičky na dětském milé a se vším pořadí a pomůžou. Děkuji všem za péči o mě a moji malou. Pokud budu rodit znovu, jedině u vás. Za mě porodnici doporučuji.

Personál: Mudr. Semeradt, Mudr. Malimanek

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Ničeho se nebát.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Plenky 0, hodně pití, síťované kalhotky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Aneta.B.01 24.03.17 napsala :

V porodnici jsem porodila 6.3. 2017 chlapečka. Můj první porod a hned bohužel plánovaným císařským řezem, jelikož se malej neotočil.

Hned na začátek bych chtěla říct, že za celý pobyt v nemocnici jsem se ani jednou nesetkala s někým, kdo by byl na mě nepříjemný nebo protivný. Naopak, všichni byli neskutečně milí a snažili se mi pobyt co nejvíce zpříjemnit a ve všem pomoci a poradit.

Příjem proběhl rychle, personál velmi ochotný, všechno mi vysvětlili, jelikož šlo o můj první porod. Porod císařským řezem proběhl bez problémů a velmi rychle. Chlapečka mi ihned přiložili na chvíli k obličeji a poté odvezli k tatínkovi, který si ho mohl v klidu pochovat a nafotit.

Bohužel malému ihned po porodu zjistili infekci, takže další dny strávil na novorozeneckém JIP. JIP považuji za největší přednost Varské nemocnice. Neumím si představit rodit jinde a malého by museli poté třeba převážet. Personál JIPu je naprosto skvělý a obdivuji je za jejich práci, o miminka se starají báječně.

Na oddělení šestinedělí naprostá pohoda, sestřičky úžasné, usměvavé, uklízečky milé a ochotné, dětské sestřičky taky super. Vše hezky vysvětlí a ukáží. Co se týká jídla, nemůžu si stěžovat. Za mě porodnici doporučuji na 100%.

Tímto bych chtěla velmi poděkovat celému oddělení Varské porodnice, personálu na porodním oddělení, lékařům, kteří byli u porodu, celému personálu novorozeneckého JIP a všem sestřičkám na oddělení šestinedělí.

Personál: MUDr. Malimánek, MUDr. Poustka

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nebát se, jste v dobrých rukách. Pokud máte možnost, zaplaťte si nadstandart.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Od svého gynekologa jsem dostala seznam, co do porodnice, takže normálně věci ze seznamu. Kromě toho doporučuji hodně neperlivé vody a něco k zakousnutí.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - denisa100 20.02.17 napsala :

Můj druhý porod. První proběhl jinde, v termínu, bez komplikací, dítě zdravé jako řepa. Přesto mi ho ani neukázali, nic neřekli, hned odnesli, jen volali tatínka ať jde fotit..

Tentokrát jsem chtěla rodit úplně jinak.

V jiné porodnici, v doprovodu Duly, pokud možno bez lékařských intervencí, bez medikace. A hlavně až za dva měsíce..

Člověk plánuje, život mění.

V sobotu ráno mi praskla voda a mně se rozklepaly nohy. Na příjmu mě svým velmi empatickým přístupem uklidnila milá paní doktorka. Následovala hospitalizace, injekce kortikoidů na dovývin plic, druhá za 24 hodin. Stálé odběry a sledování zánětlivých parametrů. Jedním slovem perfektní péče a starostlivost jak po stránce zdravotní, tak lidské. Vše vždy vysvětleno, prostor na otázky.

Ležela jsem na porodním. Všechen personál špičkový. V úterý ráno už nebylo zbytí a byl nejvyšší čas porod vyvolat. Bála jsem se. Zbytečně. Po zavedení půlky tabletky se to rozjelo. Bylo to šílené, intenzivní, ale nejkrásnější! Po poledni se prcek narodil. Porodem mě provázela porodní asistentka Pajková a vedla mě naprosto skvěle. Hrozně mi pomohla a já na to nikdy nezapomenu.

Přesto, že je maličký nedonošený, tak mi ho hned dali na břicho, nechali dotepat pupečník a já si ho hladila a koukala na něj. Nádhera! Pak do inkubátoru a teď za ním chodím na JIP kojit, všichni jsou tu naprosto skvělí a Dr. Zajdová je Paní doktorka a Profesionálka s velkým P! Klobouk dolů před všemi sestřičkami, mají náročnou a zodpovědnou práci a přesto jsou stále usměvavé a ochotné kdykoliv pomoci a stále dokola odpovídat na pro ně tak stejné otázky.

Miminko se mi narodilo ve 33. týdnu těhotenství a i díky zdejší péči se mu vede úžasně.

Personál: Dr. Švejstilová, PA Pajková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nebojte se, zvládnete to. A v případě nepředpokládaného jste vy i vaše miminko v dobrých rukou.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Pozitivní přístup a smýšlení. Obavy nechejte doma.
Materiální věci si vyřešíte potom.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - sheldonovka 29.11.16 napsala :

Do Karlovarské porodnice jsem nastoupila na vyvolávaný porod 18.11.2016. Už hned na příjmu jsem byla spokojená, jelikož byli všichni příjemní.

Jelikož jsem chtěla mít soukromí, objednala si nadstandardní pokoje. Pokoj na „porodním“ byl super. Velká vana, sprcha, kuchyňka. Byla jsem nadšená, že se rodí přímo v tomto pokoji.

Na starosti mě měla porodní asistentka Jiřina Macáková, která byla úžasná. Po podání tablety nás neustále kontrolovala. Kontrakce přišly už po hodině a to hned po minutě. Na mojí žádost mi byl aplikován epidurál, který mi do 15 minut otevřel porodní cesty a mohlo se jít rodit. Porodní byla při porodu šetrná a radila, jak mám dýchat a kdy tlačit. Dcera mi byla hned po porodu položena na břicho a nechaly ji dotepat pupečník. Během šití ji šli zvážit, změřit a hned mi byla přiložena k prsu. Na pokoji jsme byli cca 1,5 hodiny, kde jsem dostala ještě večeři.

Na šestinedělí jsme měli opět nadstandardní pokoj, který mohu jen doporučit. Své soukromí, klid, koupelna. Během pobytu byly všechny sestry sympatické a kdykoliv jsem potřebovala, tak mi pomohly. Je pravda, že každá byla jiná a já měla své favoritky. Ale nemohu si na ně stěžovat.

Co se týká paní doktorky Zejdové, neposlouchejte drby. Je to doktorka, která ví, co dělá a při kontrole miminka je velice důsledná. Důkladně ji poslouchejte a bude spokojená jak ona, tak i vy.

Za mě porodnici mohu jen doporučit!

Personál: PA Macáková

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Pro miminko Infacol nebo Espumisan, Bepanthen, jednorázové podložky, vodu.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Strubelinka 10.11.16 napsala :

Do porodnice jsem nastoupila v sobotu v 8 hodin ráno na vyvolávačku, byla jsem na hekárně do pondělí, kdy se to konečně ráno rozjelo, všichni byli ochotní, porodní asistenky byly opravdu fajn a přišly, když jsem měla nějaký problém.

Rodila mě úžasná doktorka (slovenka), která byla milá a trpělivá.

Na šestinedělí byli také všichni v pohodě, prostě musíte poslouchat a kývat. Byla jsem moc spokojená, až mě to překvapilo.
Porodnici doporučuji.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vodu, jelení lůj, pokud budete na hekárně a přes noc se nic nebude s Vámi dít, tak určitě špunty do uší nebo sluchátka s hudbou, jinak se nevyspíte.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Karlovy Vary - dafnegrafin 03.10.16 napsala :

V březnu 2016 jsem zde porodila dcerku. Co se příjmu a hekárny týče - luxus! Porodní asistentky příjemné, usměvavé a ochotné. Doktorky taktéž. Nepamatuji si jméno, ale byla tam mlaďounká doktorka (Slovenka), která byla anděl mého dlouhého čekání na kontrakce. Byla hodná, empatická a jakmile nastaly komplikace, byla jediná, kdo mě dokázal utišit a podpořit mě. Dokonce jsem ji prosila, ať neodchází na konci šichty domů a odrodí mě, jakou důvěru jsem v ní měla!

No ovšem po porodu mě nadšení opustilo rychlostí světla! Sestry nepříjemné, neochotné, s nadřazeným přístupem. Střídaly se tam jedna za druhou, každá tvrdila a radila něco jiného. Přecitlivělou ženskou po porodu akorát zdeptají, že má chuť si vybrečet oči!

Každý den jsem se modlila, ať už jdu domů, kde budu v klidu a budu mít své pohodlí na to, se rozkojit. Byla jsem rozhodnutá podepsat reverz pro mě i svou maličkou dvoukilogramovou dcerku, jak strašné to tam bylo!

Ve Varech Vás sestry na novorozeneckém nenaučí kojit, na nakojení z obou prsou máte pouze 30 minut za 3 hodiny a víc ani ťuk! Pokud Vám dítě u kojení usíná (pochopitelně), budou Vám do dítěte dloubat a štípat ho do uší. Nemluvě o tom, že když Vám dítě odnesou na vážení, zpátky ho nesou na jedné ruce bimbající se sem a tam, jako králíka.

Zkrátím to - Vary jsou výborné na porod, katastrofální na poporodní péči! Ambulantní porod bude pro mě příště tou nejlepší volbou v Karlovarské nemocnici.

Jediná výhoda této porodnice je novorozenecký JIP!

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Mít s sebou tolik štěstí nepotkat MUDr.Zejdovou (nebo jaké má jméno) a nebo mít ještě více štěstí a vůbec nerodit ve Varech.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Antidepresiva.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Mišinn 05.08.16 napsala :

V porodnici v Karlových Varech jsem rodila v květnu 2016. Týden jsem přenášela a hrozilo mi vyvolání, ale naštěstí se malá umoudřila a praskla mi doma voda.

V porodnici na příjmu se mnou sestra sepsala veškeré papíry. Mít ale bolesti, tak jí opravdu v tu chvíli nic neřeknu. Nějak nechápu, proč se to nemůže sepsat, když tam maminka chodí na monitory. Takže si připravte opravdu veškeré info o nemocech rodičů, otce dítěte atd..

Vyšetřil mě myslím primář, a řekl nám, že to jen tak rychle nebude. Partner musel odejít a já se měla jít vyspat. Dali mě na pokoj hned vedle porodního sálu.
Kontrakce mi samozřejmě hned na pokoji začaly, zatnula jsem zuby a celou noc trpěla. Ráno mi udělali monitor, ten se skoro nedal vydržet. Pak udělali klystýr a mohla jsem si zavolat partnera. Ten to ale nestihl, to mě jediné nejvíc mrzí. Měla jsem si ho zavolat už v noci, když jsem měla kontrakce. Příště budu chytřejší.

Rodily mě dvě porodní asistentky, bohužel si už nepamatuji jména. Byly moc hodné, trpělivé a povzbudivé. Hlavně se mi líbilo, jaký byl klid na porodním sále. Jen dvě asistentky, žádný doktor. Ten přišel až na šití.

Na to, jak jsem se porodu bála, tak to nakonec nebylo tak strašné. Porodní asistentka vás opravdu podpoří, řekne, jak máte tlačit.

Maličkou mi dali hned na břicho, dokonce ta mladá porodní asistentka byla tak hodná, že mi došla pro telefon a maličkou mi vyfotila. Pak Vás s miminkem cca dvě hodinky nechají samotné, dají Vám najíst a odvezou Vás na šestinedělí.

Co mi ale tedy vadilo, že nebyl volný nadstandardní pokoj. Toalety jsou na pokoji, ale jsou propojené i s druhým pokojem. Musíte si opravdu počkat než bude volno a můžete se jít vykoupat.

Nejvíc mě dostala drzá krátkovlasá uklízečka, s tou by tam měli něco dělat. Naučit jí, jak se chovat k maminkám, které jsou plné hormonů po porodu.

Celkově jsem ale byla opravdu spokojená, pediatři a sestry opravdu úžasní. Člověk se nebojí na nic zeptat, vše pěkně vysvětlí. Takže se opravdu ničeho nebojte.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Když bude volný nadstandardní pokoj, tak si ho určitě zaplatit. Já bohužel to štěstí neměla.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Hodně ručníků, síťované kalhotky, hodně pití, něco dobrého na zub, pleny Happy 0.
Ze seznamu na internetu pro miminko, jsem skoro nic nevyužila. Teploměr dostanete jejich, krém na zadeček taky.
Jen si vemte overálky,bodýčka, pletené ponožky.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Neli86 25.06.16 napsala :

Rodila jsem v této porodnici v prosinci 2015 a doufám, že nikdy více nebudu muset. Malá se přihlásila nečekaně o 4 týdny dříve, původně byl naplánovaný Sokolov, ale hrozil převoz na JIP do Varů, tudíž jsem se rozhodla jet rovnou tam. Už samotný příchod na příjem po šesté ráno byl katastrofa, vylezla sestra se slovy „Co chcete?“, která si ještě mnula oči… Co asi? Koupit si rohlíky! Jsem měla chuť odpovědět. Po sdělení, že mi odtekla voda před dvěma hodinami a že mám ještě 4 týdny čas, řekla jen hm a naštvaně mě vybídla ať jdu tedy dovnitř.

Další hodina katastrofa dvě protivný sestry ze mě tahaly informace. No jo, přerušený spánek nikoho nepotěší… Rodit jsme šli nakonec císařem, jediné pozitivum z této porodnice byl porod, rodil mě pan primář, super maličké šití a i na sále byli všichni příjemní. Den po porodu však začalo peklo.

Malá sice na JIP nemusela, ale byla maličká. Tudíž musela hodně baštit, ale i spát, unavovalo ji kojení, takže často při něm usínala. Některé sestry ovšem nedokázaly pochopit, že ji taky musím nechat chvíli spát. Neustálý problém, když se sestry vyměnily. Domluvíte si systém a za chvíli na vás ječí jiná, že to děláte špatně. Po dvou dnech jsem byla psychicky na dně, malá pomaleji nabírala, takže buzerace přitvrdila… Asi jsem to do ní měla ládovat trychtýřem. Nakonec vše vyústilo prásknutím dveří sestrou od mého pokoje, že jsem si dovolila malou nakojit o něco dřív, poněvadž plakala hlady. Blázinec, každá tvrdila něco jiného. Vůbec je nezajímalo, že ani nevstanete po operaci z postele, tady máte dítě a starejte se.

Úžasné bylo, když jedna ze sester po pěti dnech objevila, že malá je o 4 týdny dřív narozená, absolutně se nezajímají o karty rodiček, nepředávají si informace. Nazvala jsem tuto porodnici komunistickou fabrikou na děti, moc lidského přístupu jsem nenašla, pár výjimek bylo… asi dvě sestry měly v hlavě mozek a pochopení. Člověk by si i stěžoval, ale prvorodička je vystreslá už tak, nechce si proti sobě veřejně poslat ty potvory, bohužel pro ně od té doby nemám jiný výraz. Karlovy Vary nikdy více, absolutně mi zkazily začátek mateřství!

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Raduska98 18.12.15 napsala :

Rodila jsem 7.12.2015 a ačkoli jsem měla obavy, nakonec jsem byla ráda, že jsem šla rodit do Varů.

Všichni na příjmu byli moc milí. Trpělivě čekali s dalšími kroky, až mi odezní další kontrakce a budeme moci pokračovat s prohlížením a papírováním. Všichni u porodu měli super přístup. Trpělivě vysvětlovali další postup, co se bude dít a jak musím spolupracovat. Nebýt poté pana doktora, tak snad ani neporodím.

Sestřičky na šestinedělí super, taktéž i personál vč. doktorů, co se stará o maminky. Nevím, jak to dělají, ale sestřičky ze šestinedělí mají úžasný dar. Během 5 minut jsou schopné udělat z ubrečeného, hysterického miminka nejspokojenější uzlíček štěstí. Za to velká pochvala, jelikož těch uzlíčků štěstí musí „vytvořit“ za směnu několik.

MUDr. Zejdová - klasika. Jednání s maminkami občas otřesné, jinak je samozřejmě odbornice. Nejlepší je se s ní moc nehádat, v rámci možností jí vše odsouhlasit (doma si stejně najedete na vlastní režim, i když s „nemocničním základem“). Jinak nebát se na cokoli zeptat, sestřičky ochotně poradí, pomůžou.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vemte si sebou určitě pití, kojicí čaj(mají tam hnusný granulovaný), ručníky alespoň 2, poporodní kalhotky, bodíčka s krátkým rukávem pro miminko (je tam fakt vedro a většinou každé miminko má žloutenku, tak stejně bude rozbalené), pletené ponožky pro miminko (ne bačkůrky, ale opravdu ponožky - cca 8 cm dlouhé a 5 cm vysoké s provázkem na zavazování, aby miminko neškrtily, ale zároveň nepadaly). Poporodní vložky jsou tam k dispozici a nejsou špatné. Osobní doklady, těhotenskou průkazku.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - miracle7 15.11.15 napsala :

Prvního syna jsem rodila v r. 2011 v Ostrově. Druhého jsem se i přes rozporuplné ohlasy rozhodla rodit v KV v srpnu 2015. Mohu tedy srovnat obě porodnice. Pokud bych měla doporučit jednu z nich, byla by to porodnice v Karlových Varech, i přes to, že jsem si svůj pobyt v Ostrově chválila. Ono totiž pěkné nové prostředí a pohodlíčko na nadstandardu opravdu není všechno. A když člověk nemá srovnání, přehlíží i nějaké nedostatky. Zpětně vidím,že péče, která mi přišla dostačující, může být poskytnutá daleko lepší.

Můj pohled: Ostrov - ano, pokud porod běží jako po másle, bez komplikací jak u matky tak u dítěte a kojení v pohodě jde. Pak si užijete pěkné prostředí, porod i pobyt bez větších zásahů. S kojením mi laktační poradkyně teda moc nepomohla, příkrm ve flašce.

Karlovy Vary - větší dohled a pomoc v průběhu porodu i na odd. šestinedělí, což třeba některé maminky nechtějí - já ano:-) (a když porod nejde, tak to prostě nejde a ukončíme to dřív, než je matka úplně vyřízená a dítě v tísni), novorozenecká jipka, důsledná pediatrická péče, podpora v kojení, příkrm přes stříkačku.

Stejně jako v předešlých recenzích i já musím znovu zmínit, že v KV až snad na jednu noční směnu byl všechen personál od uklízeček, sester a doktorů ze všech oddělení opravdu usměvavý a ochotný pomoct s čímkoli a kdykoli a to oddělení praskalo maminkami ve švech.

Všichni se mnou jednali mile už od kontrolních monitorů přes příjem, porod i následný pobyt na šestinedělí.

Pediatři byli perfektní a sestry z novorozeneckého oddělení také. O miminko bylo opravdu dobře postaráno.

MUDr. Zejdová - jak už tu bylo zmíněno, můžete mít opravdu klid na duši, když dítě prohlédne ona. A to, že při vysvětlování není samé ťuťu ňuňu. .na to je třeba se povznést, aspoň si její rady člověk rychle zapamatuje. :-) Docházíme k paní doktorce do rizikové poradny a opravdu jí musím jen chválit.

Po propuštění má dítě vždy hotové vyšetření kyčlí, zraku i sluchu. Matce dělán kontrolní ultrazvuk.

Personál: MUDr. Hofmannová, MUDr. Zejdová, PA Hrádková, PA Lasáková, sestřička Hechtová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nebát se na cokoliv zeptat (i několikrát), při příjmu si zažádat o nadstandardní pokoj (pokud máte zájem).

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Dostatek ručníků, jednorázové kalhotky, pití, pleny Happy 0 - sice to nikdo nekontroloval, ale opravdu pěkně sedí i na větší miminka.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - bajushh 04.11.15 napsala :

Porodnici v KKN rozhodně doporučuji! Oddělení novorozeneckého JIPu a šestinedělí je po celkové rekonstrukci, což je další plus. ;)

KKN byla jasnou volbou a nejenom kvůli dětskému JIPu (protože nikdy nevíte, co se může stát a za tu jistotu mi to stojí! -i když jsme JIP nepotřebovali). Pediatři jsou v KKN úžasní a zkušení…i MUDr. Zejdová (to ona je většinou důvod, proč si maminky většinou vyberou Ostrov)! Pokud vaše dítě pustí domů MUDr. Zejdová, máte 100 % jistotu, že je prcek v pořádku, protože je to jeden z nejvíce uznávaných pediatrů (to, že neumí moc jednat s lidmi, ji ale vynahrazuje zkušenost).

Rodila jsem letos na jaře, kdy probíhala rekonstrukce celé budovy a ano, vrtání bylo někdy nepříjemné, ale rozhodně se dalo vydržet. Přístup na porodním sále i na šestinedělí úžasný (a konečně na každém pokoji je sociální vybavení). Počínaje gynekologem (gynekoložkou), přes porodní asistentky, ženské a dětské sestry a pediatry… Všichni milý, ochotní a usměvaví.

Nikdy se mi nestalo, když jsem ve 3 ráno zvonila na dětské (kvůli bolestem bříška u malého), že by se nějaká sestřička mračila nebo by mi dokonce vynadala. Ošetřující gynekoložka MUDr. Švejstilová je mladá a velmi pečlivá doktorka s každodenním úsměvem na rtech, který vám i přes bolesti či stres z kojení navodí úsměv.

Takže za mě jasná volba!

Personál: MUDr. Zejdová, MUDr. Poustka, MUDr. Švejstilová

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Jednorázové kalhotky, plenky Bella Happy 0 (ne 1, vážně 0 - můj syn měl 3,7 kg a 0 seděly perfektně!). Hodně ručníků a vody. ;)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - marvina 24.09.15 napsala :

Já rodila ve Varech kvůli dětskému JIPu, protože děti měli odhad cca 2 kg. Byla jsem naprosto spokojená. Strávila jsem v porodnici 3,5 týdne a na sestřičky a MUDr. Zejdovou si nemůžu stěžovat. Staraly se a pomáhaly s kojením (děti byly malinké a neuměly se přisát k prsu) - hlavně paní doktorka.

Ohledně jídla musím souhlasit s jinými, že čerstvé pečivo a čočka mě dostaly, ale nebylo to nic tak hrozného (já si nechávala pečivo z předchozího dne).

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Jedině doporučuji, všichni byli milí a snažili se pomoci.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Karlovy Vary - nickys1nicky 23.06.15 napsala :

Je tomu již 5 let co jsem zde přivedla na svět jednu naší holčičku a dodnes porodnici v Karlových Varech nedoporučuji. Bohužel si již nepamatuji jména, tak se omlouvám.

Od mé první návštěvy neměly sestřičky čas sepsat porodopis. „Moc práce“, byla vždy odpověď. „Při příští kontrole“. V den porodu dopoledne mne pan doktor prohlédl a s úsměvem a se slovy: „Pěkně se otevíráte, až to přijde, bude to rychlé,“ :) mne odeslal domů. Znovu jsem se pokusila o sepsání porodopisu, když to pak má být rychlé. Opět měly sestřičky moc práce a že až při příjmu k porodu.

Za pár hodin jsem byla zpět a porodopis jsme předem sepsat nestihly, protože od našeho příjezdu byla malá za 8 minut venku. Celých dlouhých 50 minut, co se mnou sestřička poté sepisovala porodopis, mi odmítala dát malou. A dále to pokračovalo…

Po porodu nejspíš malou příliš krátce nahřály, a ta byla celý zbytek dne s teplotou kolem 36 stupňů. Teprve večer nějakou osvícenou sestřičku napadlo dát ji ještě nahřát. Ani jedna sestřička se neshodla s druhou v základních informacích např. kolik má být tělesná teplota dítěte, čím miminko mazat atp. Měla jsem dojem, že každá sestřička absolvovala jiné školení s jinými informacemi.

Dále strava naprosto nevhodná, totožná se stravou ostatních oddělení. Ke snídani jsme dostávali čerstvé pečivo, na svačinu byl běžný pomerančový džus, k obědu nebyla výjimkou čočka a podobné.

Těšila jsem se na každou návštěvu, až mi přinesou něco k jídlo, co by nevadilo malé.
Naštěstí jsem měla při vší té smůle štěstí, že paní MUDr. Zejdová měla dovolenou. Její chování je prý vrcholně nevhodné a její vyjadřování ještě horší.

Dále bych řekla, že pokud miminko nemá projevy žloutenky, je tu za nevídané. Od prvních chvil mne dokonale strašily žloutenkou a prodloužením pobytu. A malou mi neustále rozbalovali. „Žloutenka“ malé od prvních chvil klesala, takže byla stále krásné růžové miminko. Na mé protesty a vysvětlení, že má malá po rozbalení za chvilinku ledové a namodralé ručičky a nožičky se povětšinou dívali a tvářili jako na tu přehnaně starostlivou maminu, která to přehání.

A tak jsem se od prvního dne těšila na propuštění domů… Možná jsme měli smůlu na špatnou shodu náhod, ale bylo toho hodně a varskou porodnici nedoporučuji. Vybrala jsem si ji jen kvůli doporučení dětské JIP, kterou jsme naštěstí nepotřebovaly. Teď čekáme třetí a bude to určitě Ostrov. :D

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Jít jinam. ;)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - dominakopecka 30.05.15 napsala :

Celkově jsem byla s porodnicí spokojená. V den porodu jsem nebyla jediná a na přijmu nás bylo celkem osm, takže blázinec.

Zaplatila jsem si nadstandardní porodní pokoj, který vřele doporučuji každé mamince. ☺ Na pokoji najdete vlastní koupelnu, TV, postel (na které i budete rodit). Porodní asistentka vás chodí kontrolovat podle toho, jak rychle se otevíráte, a měří miminku ozvy (vše vám dělá na pokoji - nemusíte nikam chodit, věřte mi, že to v těch bolestech uvítáte).

Personál: MUDr. Malimánek

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Ručník, poporodní kalhotky, pití, nějaké jídlo máte k dispozici, lednici na chodbě, potřeby pro miminko. ☺

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Anonymní 26.01.15 napsala :

V porodnici jsem rodila v lednu 2015, od začátku do konce (6 dní) jsem nenarazila na nikoho nepříjemného, neprofesionálního.

Porodní asistentky, milé a dokázali skvěle uklidnit, doktorka u porodu za mě v podstatě vytlačila malého, sestřičky na šestinedělí vstřícné, ochotné kdykoliv s čímkoliv poradit.
Obávaná MUDr. Zajdová je naprostá kapacita na svém místě. Opravdu lidský přístup od všech.

Jestli se mi poštěstí další miminko, určitě jdu rodit zase tam.

Personál: MUDr. Zajdová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Ničeho se nebát. Jestli máte možnost a bude volný, vřele doporučuji nadstandardní pokoj, je to opravdu větší klídek.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Pleny Happy 0, hodně vody - je tam vedro, jelení lůj, přebalovací podložky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - wareso 13.01.15 napsala :

Dne 18. 12. 2014 se mi narodil chlapeček v karlovarské porodnici, já byla moc spokojená, sestry na mě byly moc hodné, stejně jako doktoři a doktorka, bohužel nevím jména. :)

Po porodu, kdy měl můj malý omotanou šňůru kolem krku, jsem měla strach, ale než jsem šla domů, měl můj Pepík komplet veškerá vyšetření - mozeček, oči, uši a nožičky. Byla jsem velmi spokojená, že nemusím nikde lítat. O vše se postarali, vše zařídili. Jsem druhorodička a i tak mě sestry na šestinedělí naučily spousty věcí, které jsem ani neznala. Když jsem byla unavená, vzaly si prcka k sobě, ochotně s vami trénovali kojení a byly trpělivé. :)

VELKÉ PLUS sestřičkám na šestinedělí. Moc děkuji hlavně paní Maděrové a celému kolektivu.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Jednorázové stahovací kalhotky - alespoň balík. :)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Anonymní 05.12.14 napsala :

Rodila jsem tady 20. 11. 2014 a byla jsem nadmíru spokojená, absolutně se vším.

Porod vedly dvě porodní asistentky a dr. Kouřil to jistil. Žádné komplikace, sestry byly moc milé, malou mi hned přiložily. Měla jsem ji pak ty dvě hodiny s manželem u sebe, rodila jsem na tom nadstandardním pokoji, který fakt doporučuji.

Na šestinedělí to bylo také super. Nesetkala jsem se s jedinou protivnou sestrou, naopak. Když jsem si potřebovala odpočinout, sestry si malou velmi ochotně vzaly k sobě, což mi moc pomohlo. Kojení nám šlo, sestry mě dost psychicky podporovaly, chválily, opravdu empatické. Takže nechápu ty řeči o karlovarské porodnici. Uklízečky taky moc milé a jídlo super. Čtvrtý den mě propustili, vůbec se mi odtamtud nechtělo. Mám tuto porodnici 250 km od místa bydliště, ale příště jedu určitě zase sem.

Personál: MUDr. Kouřl

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Lůj na rty.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Fipa 04.11.14 napsala :

Pro Karlovy Vary jsem se rozhodla kvůli dětskému oddělení JIP a jsem moc ráda, protože jsme ho opravdu využili.

Musím pochválit veškerý personál nemocnice. Od příjmu až po propuštění se o nás starali hezky. Rodil mně pan doktor Klikar a myslím, že na lepšího lékaře jsem snad ani nemohla narazit. Díky němu a porodním asistentkám jsem prožila krásný porod, na který moc ráda vzpomínám.

Jestli ještě někdy budu rodit, tak jedině tady. :)

Personál: MUDr. Klikar Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Lucinka2603 10.10.14 napsala :

Rodila jsem císařem 9.6. 2014. Skvělá péče jak sestřiček, tak lékařů. Paní primářka Zejdová je profík co se tyče miminek, ale co se týká rodičů, je to hrozný člověk. Při dalším bych šla jedině do Varů.

Personál: MUDr. Zejdová Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Mirisska 14.09.14 napsala :

V porodnici jsem rodila letos v září.

Do nemocnice jsem nastupovala v pondělí 8.9.2014 v půl deváté ráno. Proběhl příjem a byla jsem umístěná na pokoj. V 11 hodin mi pan doktor zavedl tabletku. V 1 mi začali mírné bolesti. Otevřená jsem byla při příjmu na 1 prst. Ve 3 hodiny ráno mi porodní asistentka řekla, že jestli chci mít někoho u porodu, tak mu mám zavolat, že jsem už na 5 prstů. Přijel přítel, který mi byl obrovskou oporou. Byl naprosto perfektní a občas trošku vzteklý, ale zvládl to na jedničku.

Na porodní sál jsem šla před sedmou a malá přišla na svět v 7:56. Musím říct, že doktoři i asistentky se mnou museli mít hodně trpělivosti. Nešlo mi pořádně tlačit, takže později přišel doktor, aby mi pomohl. Byl to pro mne strašný zážitek, druhý den jsem měla vykřičené hlasivky. Obdivuji veškerý personál v na porodnici, já bych na to neměla. Bohužel si nepamatuji jména sester ani doktorů ani porodních asistentek, ale všichni se chovali perfektně. Moc děkuji. Jinak propuštěná jsem byla v pátek 12.9.2014.

Co se týká paní Zejdové - myslím, že ví, co dělá a o čem mluví, ale její přístup k pacientkám je katastrofální. Nepříjemná, protivná a hlavně přesvědčená o tom, že ona má vždycky a ve všem pravdu a že maminky musí dělat všechno přesně tak, jak ona jim řekne. Hádat se s ní nemá absolutně cenu.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Hadí ocásek 13.07.14 napsala :

V karlovarské porodnici jsem rodila letos 20. května.

Porod byl vyvolávaný (11 dní po termínu). Ráno v osm nástup, putovala jsem na předporodní-nadstandardní pokoj (nechtěla jsem poslouchat rozbíhající se porod jiné paní). Byla jsem tam sama, vybavení perfektní. Jelikož jsem i přes vyvolání byla až do večera v pohodě, mohla jsem sledovat i MS v hokeji.

Personál na porodním skvělý, sestřičky milé, ochotné, neustále chodily kontrolovat a napojovat na monitor. Na porodním sále tlačily pomalu se mnou. U porodu byl pan MUDr. Duda a pak i MUDr. Berger (pomáhal tlačit). Vše probíhalo bez nejmenšího zaváhání doktorů i sestřiček.

Na šestinedělí jsem měla také nadstandard. Personál se dost střídal, jména si bohužel nepamatuji, ale uvízla mi v paměti velice příjemná sestra z novorozeneckého, starší paní z Chodova a obávaná MUDr. Zejdová, o které nemohu říct nic negativního, protože se chovala velice profesionálně. Byla ochotná vše vysvětlit a odpovědět na všechny dotazy. Takže vy, kdo se jí bojíte, protože „jedna paní povídala…“, nebojte se. :-) Jen tam byla jedna paní nebo slečna uklízečka (menší, mladá, asi romka), která se neustále tvářila otráveně, že musí něco udělat, a neuměla ani slušně odpovědět na pozdrav.

Personál: MUDr. Duda, MUDr. Berger, MUDr.Zejdová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nebát se MUDr.Zejdové, připravit se na to, že budete muset každé 3 hodiny budit miminko a krmit (malý moc nepřibíral, a když jsme přijeli domů a udělali si vlastní režim - miminko si řekne samo - přibral i 400 g za týden, je mnohem spokojenější a já také). Doporučuji nadstandard (kdo na to máte)!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Pleny Happy 0, pár kousků oblečení na miminko, zásobu ručníků, síťované kalhotky, (nafukovací kruh - kdybyste si nemohly normálně sednout). Celkem podrobný seznam věcí má KV porodnice na svých webovkách, ale polovinu věcí jsem nevyužila.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Anonymní 12.05.14 napsala :

Poslední zkušenost byla před 5 lety a byla velice pozitivní. Jelikož to byl můj druhý pobyt v této nemocnici, většinu věcí jsem si dělala sama. Když jsem potřebovala pomoci, nebyl nikdy problém.

Nevýhodou je staré sociální zařízení (3 sprchy, 2 toalety), ale kvůli těm drobečkům se to dá přežít. S péčí o děti jsem byla spokojená.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Plenky Happy 0, jsou hodně vyžadované vzhledem k výřezu na pupík.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Není potřeba mít vlastní košile, dostává se erár, což je výhoda v případě ušpinění od krve, či úniku mléka. Vybavení pro miminko je potřeba mít své, ale je tam teplo, tak není potřeba velké množství, jen při odjezdu domů.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Anonymní 22.04.14 napsala :

Zajdovka je nejlepší pediatr, co znám. Věčně měla se vším nějaký problém, ale velmi, velmi pečlivá. Nic jí neuteče a díky Bohu za to. A sestry na dětské JIPce? Neustále v jednom kole, pomohly a vždycky poradily.

Važme si toho, jakou zdravotní péči tu máme, někde bychom umírali a ani by si toho nikdo nevšiml.

Personál: MUDr. Zajdová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Odvahu.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Drobné na kávu.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Anonymní 03.04.14 napsala :

Absolutní spokojenost, velmi ochotně sestřičky i lékařky a lékaři. Dobré jídlo a péče - hlavně o miminko na jedničku.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Oproti Ostrovu mají JIP.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

VZP kartičku, plenky Happy bella 0, pak jednorázové kalhotky a ponožky, ručník, mýdlo, jinak vše dají.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - mau-mau 20.03.14 napsala :

Rodila jsem v této porodnici poprvé, celkové můj druhý porod, druhý císař. Dcerce nařízli hlavu, prý se jim tam připletla. Jinak lékařský personál dobrý, gynekologické sestry také. Zejména super sestra Kempfová, „megasluníčko“. A mladá slovenská lékařka, nevím jméno, také miloučká.

Personál dětského střídavě oblačno, některé sestry super (Evženie, nevím příjmení, starší, anglický přízvuk), některé nepříjemné a asi minoucí se povoláním (Marcela -blond), lékař Vaněk dobrý, obávaná doktorka Zejdová na mě žádné nepřiměřené řeči neměla. Kdybych nevěděla, jaká pověst ji provází, nestálo by to za řeč. Ale na jiné maminky hustá byla. Měla jsem asi výhodu jako druhorodička a navíc jsem s ní nediskutovala. Navíc, co říkala, dávalo i většinou smysl. :-) Některým sestrám hrozně páchlo z pusy a bylo to vážně nepříjemné. A obézní, hodně se potící by se mohly více mýt a vonět.

Celkový dojem ale dobrý, gynekologická péče v pořádku, dětská více méně taky, chce to být jako ostříž a nedat se! :-)

Personál: MUDr. Nesyba, MUDr. Poustka, MUDr. Semeradt, sestra Kempfová, MUDr. Zejdová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Zamluvit si včas nadstandard, obrnit se trpělivosti, nebát se se zeptat, pokud v něčem budou tápat. Hlídat si záležitosti kolem dítěte a případně se ozvat!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Síťované kalhotky - zejména při císaři. Hodně pití, raději nějaké jídlo i navíc, při kojení je hlad. Věci na mimi ani nepotřebujete, je dost erárních. Jo a kupte si líh na pupíček.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Hori 13.02.14 napsala :

Rodila jsem v KV už podruhé a tak jako poprvé, i teď jsem byla moc spokojená.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Anonymní 13.12.13 napsala :

Rodila jsem v karlovarské nemocnici plánovaným císařským řezem. Při přijetí byly sestry moc milé, hodné, ochotné. Personál u operace také super, anestezioložka moc příjemná a můj MUDr. Filip Berger byl nejlepší! Operace super, rychlá.

Co se ale týče šestinedělí, tak to je teda katastrofa sama o sobě. Sestry hrozné, každá říkala něco jiného, pak vypadáte jak i*ioti. Vše hrozně rychle vysvětlují, jako kdyby je to obtěžovalo. Jsou hnusné, nepříjemné, nervózní, všechno ví, všude byly - asi tak. Nekojila jsem, chodila jsem si k nim pro jídlo a i to je obtěžovalo. Dokonce se mi stalo, že mi ani jídlo nedali, že je ještě brzy nebo že mu to stačí, atd. Chudák malý jen brečel. No ještě teď jsem z nich na nervy a jen mě mrzí, že jsem si neotevřela hubu. Z toho budu mít ještě dlouho noční můru. Nikdy víc šestinedělí ve Varech!

Personál: MUDr. Filip Berger

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Hodně energie na sestry!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Kupte si pleny Happy 0 pro MUDr. Zajdovou (nepříjemná a přechytralá).

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - LenkaSt1 20.07.13 napsala :

Dne 28.6. 2013 jsem v této porodnici přivedla na svět císařským řezem (ve spinální analg.) z důvodu polohy KP a velké hmotnosti miminka syna Honzíka.

Co se týče samotného zákroku, tak paráda. Sehraní doktoři, velmi příjemné sestřičky a anestezioložka - anděl. :-) Úplný koncert.

Na šestinedělí také velmi ochotné sestřičky, se vším pomáhaly, stále se ptaly, zda něco nepotřebujeme. Velmi ochotné.

Novorozenecké super. Vysvětlovaly, co a jak s miminky, pomáhaly s kojením (což se úplně parádně rozjelo, ač jsem z toho měla strach kvůli císaři).
Co se týče personálu, nemám výtky.

Samozřejmě kdybych byla „nimra“, tak bych řekla, že uklízečky strašně spěchají na tácy od jídla, takže člověk to do sebe vždy rychle naházel. :-) Ale to byla fakt maličkost. Jinak udržovaly na pokojích čistotu a byly fajn. Jediné co je nepohodlné, tak to, že nejsou na pokojích koupelny a záchody. Myslím, že právě na šestinedělí by měly být tyto věci samozřejmostí. No a jídlo nic moc. Ale to je zase prkotina, jelikož pro nás novopečené maminky, si myslím, že je nejdůležitější přístup personálu a ten tu byl na jedničku!

Prvního syna jsem rodila v Ostrově a říkala jsem si, jak to bylo super. Teď mám srovnání a jednoznačně ve Varech lepší!

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Vůbec se ničeho nebojte. Vždy vám tu ochotně poradí.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Anonymní 30.05.13 napsala :

19.5. se mi zde narodil druhý syn. Prvního syna jsem přivedla na svět ve FN v Plzni a porod druhého syna jsem tam také plánovala, ale bohužel porod se rozjel velmi rychle, takže bychom to nestihli. Každopádně vzhledem k tomu srovnání s Plzní, je to velký rozdíl. Nejen v zařízení, ale i v profesionalitě a přístupu.

Přijela jsem otevřená na 8-10 prstů, jak dr. zkonstatoval, přesto jsme ještě půl hodiny úřadovali, než píchli vodu a mohla jsem zatlačit. Malého odnesli do vedlejší místnosti, kde ho vážili, atd., takže jsem ho ani neviděla. Nepřiložili mi ho, jen mi ho ukázali (cca 10 sekund). Po porodu mě odvezli za 2,5 hodiny - zrovna dávali hokej.
Sestra na šestinedělí, která mě doprovázela do sprchy, nebyla vůbec nadšená z mé euforické a vtipkovací nálady (byla jsem šťastná, že je po všem).

Jak jsem očekávala, u malého se vyskytly komplikace a byl nutný převoz do Mostu (Plzeň byla plná). O převozu mě informovali o půlnoci s tím, že mě budou nadále informovat. Do 11 hodin dopoledne za mnou nikdo nepřišel, musela jsem se sama ozvat. A třešinka na závěr - vzhledem k tomu, že malý byl v Mostě a můj porod až na 3 stehy byl bez komplikací, mě ve 12,30 - 15 hodin po porodu - propustili!

I když to tak možná vypadá, na porodnici ve Varech si nějak extra nestěžuji, jedná se o takový standard. Po druhé bych sem ale už rodit nešla.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Brát vše s humorem, nebát se.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Nabíječku, vložky musíte mít jejich.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Anonymní 03.04.13 napsala :

Personál na porodním sále i na oddělení novorozenců a šestinedělí je profesionální, vstřícný a pomůže za všech okolností.

Lékaři i sestřičky odvádějí kvalitní práci a péči o rodičku i miminko. Nemůžu si na nic stěžovat.

A obávaná Dr. Zejdová je naprosto úžasná lékařka. Neměla jsem s ní jediný konflikt. Vysvětlí, co potřebujete vědět a že jsou věci, které nerada vidí, tak k tomu má jistě pádné důvody.

Karlovy Vary doporučuji.

Personál: Porodní asistentky: Rausová, Pajková, Henclová, MUDr. Nesyba, Duda, Zejdová, Chlapovičová Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Bobulka26 02.02.13 napsala :

V nemocnici ve Varech jsem původně rodit nechtěla. Ale náš malý se rozhodl, že vykoukne na svět už v 35. týdnu.

Porod proběhl bez problémů, porodní asistentky i doktoři byli profesionální. Jen jsem vůbec nevěděla, že je možné mít nadstandartní předporodní pokoj. Ale naštěstí jsem byla v pokoji sama, tak se mnou mohl být poslední hodiny manžel.Sestry i doktoři byli příjemní, jen myslím,že by mohli mít trochu více empatický přístup.
S oddělením šestinedělí zkušenosti nemám. Byla jsem na nadstandartním pokoji na gynekologickém oddělení a každé tři hodiny běhala do 4. patra na novorozeneckou JIP.

JIP pro novorozence musím jen pochválit. 95% sestřiček bylo velice ochotných a trpělivých a myslím, že hlavně díky nim jsem kojila 8 měsíců a byla jsem velice dobře připravená na samostatnou péči o miminko. Paní doktorka Zejdová je sice ráznější, ale byla vždy ochotná a jako jediná doktorka nám vysvětlila, jak jsou na tom naše miminka zdravotně a příčinu předčasného porodu.

Výtka patří stravě v nemocnici. Složení stravy: každý den půl litru kravského mléka, salámy, čerstvé pečivo, neoloupaná jablka, klobása k obědu. Při první večeři jsem si myslela, že si dělají srandu. Chudáci miminka! Měla jsem díky nadstandartu lednici, tak jsem měla vlatní zásoby potravin a pečivo jsem si brala vždy až druhý den.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Na JIP radí každá sestra trochu něco jiného. Proto bych si vyslechla jejich rady a zvolila si to, co bude nejvíc vyhovovat mamince a miminku.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Dětský plavecký kruh na sezení, vlastní plenky pro miminko (preferují Happy 0), noční košili musíte mít nemocniční a vložky dostanete také.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Hudcová 28.01.13 napsala :

Dne 19.října 2012 jste mi pomohli přivést na svět mého nádherného syna Tobiáška. Touto cestou by jsem chtěla ze srdce poděkovat všem, kteří se na porodnickém oddělení na tomto krásném skutku podíleli. Musím za sebe říci, že jsem byla velmi spokojena s péčí při převozu na porodní sál, se sestrami, které mě přijaly na ambulanci porodního oddělení, a také s těmi, kteří se o mne starali po císařském řezu. S každým, s kým jsem se setkala, byl velmi milý, příjemný, snaživý. Mám na tu krásnou chvíli a hospitalizaci v nemocnici krásné vzpomínky, nejraději bych je vrátila. :)

Jen jedna věc mě překvapila, a to byl to první nebo druhý den po císařském řezu, již si nepamatuji. Byla jsem na pokoji č. 1 ještě s jednou holčinou. Dostávala jsem čípky na bolest a jednoho večera kolem osmé jsem dostala bolesti a chtěla si přivolat sestru. Vzhledem k tomu, že jsem u své postele neměla vypínač na přivolání sestry, ale sousedka ano, poprosila jsem jí, aby vyslala pomocí stisknutí signál, že poprosím sestru buď o injekci na uklidnění nebo čípek. Jenže když vypínač zmáčkla asi už 10×, stále nikdo nepřicházel. Na pokoji jsme si všimly s kolegyní, že nás snad někdo vidí, když je tam naistalovaná kamera přímo naproti, kde jsme ležely. Jenže asi nefungovala stejně jako vypínač. Tak jsem volala sestřičko, sestřičko asi 7× a i přesto, že pokoj je hned vedle kanceláře a dveře byly pootevřené stále, nikdo nepřicházel. Nakonec sestra přišla asi hodinu poté, a tak jsem to s tou bolestí nějak přežila.

Snad tato má jediná nemilá zkušenost bude do budoucna nějak vyřešena. Nedovedu si totiž představit, kdyby se tam někomu udělalo opravdu špatně a nikoho se nedovolal, jak by to dopadlo.

Kromě této nemilé zkušenosti musím ale znovu napsat, že jsem jinak byla s hospitalizací a péčí velmi spokojena a děkuji ještě jednou všem sestřičkám, které se o mne staraly na pokojích, tak i sestřičkám a porodníkovi na porodním sále. DĚKUJI.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - kandyta 19.01.13 napsala :

Rodila jsem ve Varech 18.12. a musím říct - klobouk dolů. Přijeli jsme do porodnice na příjem cca v 6 ráno, a přivítala nás PA s velmi milým úsměvem - jméno si bohužel nevybavuji, ale často jsem jí potkávala na ozvách s dr.Přikrylovou. Byla jsem nadšená. Byla tam ještě jedna PA a vrchní sestra - Sychravová. Bohužel v 7 se střídala směna. Dorazili PA Pajková a Lasáková. Jelikož jsem měla už hodně odteklé vody, tak se malá nechtěla moc hýbat, takže jsem strávila dost času napojená na monitor. Příjem jsem strávila na monitoru a zatím mě „vyzpovídaly“. :) Ale vše tak nějak s mírnými bolestmi. Jediné, co mě zamrzelo bylo, že PA manželovi řekla, že nemám kontrakce - ehm, celou dobu jsem měla ty samé bolesti (ač teda potom se stupňovaly), ale měla.

Porod vedl doktor Duda a byl u toho primář Šváb. Oba byli skvělý. Všichni tam byli skvělý. Ač jsem občas ulétla, občas zakřičela, byli skvělí, snažili se mě uklidnit a stačil opravdu „jeden povel“ a byla jsem v pohodě. Na mé otázky mi bylo odpovězeno bez okolků. Vše vysvětleno a byla jsem dost uklidňována. Zachránili nám vlastně malou. Protože se narodila a nedýchala. Začala až po resuscitaci 8 minut po porodu. Vždy, když byl problém, tak mi ho pomohli vyřešit.

Na šestinedělí byli všichni moc milí, radili mi, pomáhali a všechno tak nějak v přátelské rovině. Na to si v žádném případě nemohu stěžovat. Hodně chválily jak mě, tak malou. Sice jsem byla na nadstandartu, ale myslím si, že takhle je to i na normálních pokojích. Jen jediné, co mi teda vadilo byly mladé holčiny na praxích. Litovala jsem, že jsem zaškrtla při příjmu, že souhlasím, aby byly u vyšetření atd. Teda u vyšetření nikdy nebyly, ale chodily „radit“, vyptávat se atd., což bylo někdy dost obtěžující. Když přišly poslední dvě a ptaly se. jestli není nějaký problém, řekla jsem, že ne. Že jsme se jen ještě nerozkojily, že až se rozkojíme, že to bude v pohodě. A ony, že to řeknou sestřičkám, aby nám pomohly. A i přesto, že jsem jim řekla, že s rozjetím laktace nám těžko pomohou, tak to řekly a sestřička, která s nimi přišla mi. Tak jsem jí vysvětlovala, že jsem o pomoc nežádala a holkám řekla to samé. Ale jinak karlovarská nemocnice jednoznačně.

Personál: Procházková, Přikrylová, Martinková, Šváb, Duda, Lasáková, Pajková, Macečková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nebát se, přijít úplně v klidu a strach nechat doma (já na to neměla vůbec čas :).
Jen bych se možná trošku více dožadovala něčeho na bolesti. První injekce zabrala na cca hodku a druhá už vůbec nezabrala.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Určitě ty plenky happy 0, síťovaný kalhotky jednorázové, dudlík.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Karlovy Vary - ostlužina 27.11.12 napsala :

V této porodnici jsem rodila vyvolávaným porodem svou prvorozenou dceru 2.11.2009. Na hekárně byli skoro všichni milí, na šestinedělí to bylo tak 50 na 50.

Jako prvorodička jsem byla dost vyplašená, měla jsem problémy s kojením, vadilo mi noční světlo. A hlavně tam byla jedna sestra s dost necitlivým přístupem. Už bych tam nerodila.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - lexik.1 17.08.12 napsala :

Rodila jsem 24.5.2012 dceru Karolínku a na personál, jak na porodnici tak i na šestinedělí, si nemohu stěžovat ba naopak.

Rodila jsem císařským řezem a porodníci a i všichni na sále - úžasní. Na šestinedělí až na jednu sestru ,která tu pověst všem zřejmě zbytečně kazí,mají všichni jedničku s hvězdičkou. Sestřičky jsou velmi ochotné pomoci a poradit. Každá má pro vás krásný úsměv a jsou vždy příjemně naladěné.

A tak je to i se sestrami na novorozeneckém. Všichni straší p. doktorkou Zajdovou, ale i ta, ačkoliv je velmi odměřená, tak je doktorka a velkym D. Dětem se velmi věnuje a nezanedbá jedinou věcičku. A ačkoliv je při jejích službách každý v pozoru, tak ji mohu jen pochválit a poděkovat za jeji pečlivost k dětem. Paní doktorka upřednostňuje pro miminka plenky 0 Happy a po mém vyzkoušení je mohu doporučit. Miminkám perfektně sedí a nepřekáží pupíčku. I doma jsem je velmi dlouho používala.

Mrzí mě, že si nepamatuji jména sestřiček, ale i tak jim všem děkuji. Nesmím zapomenout poděkovat svému doktorovi p. Malimánkovi, byl úžasnej. Děkuji. Takže maminky jestli ještě některá máte pochybnosti a váháte, nemáte žádný důvod k obavám.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Plenky Happy-0, kalhotky -jednorázové.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Nikypiky 13.07.12 napsala :

Ahojky, já rodila ve varech 30.07.2009 nečekaně brzy, tak jsem musela tam kvůli JIPce.

Nad moje očekávání jsem byla velice překvapená, ač nemá tato porodnice dobrou pověst právě kvůli dr. Zajdové. Já jí tam neměla celý týden - byla na dovolené, takže 100% spokojenost.

Dr. příjemní, starostlivý a velké dík sestrám na JIPce, které byly velmi příjemné a ochotné.

Personál: Dr. Klikar, ostatní si nepamatuji, bohužel..

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nebrat si některé řeči sester a doktorů osobně, i když je to někdy těžké, po týdnu půjdete domů a už je třeba nikdy neuvidíte :-).

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Já moc věcí nepotřebovala, malinkej byl týden nahatý v inkubátoru, vložky jsme dostávali. Jo plínky Happy 0 jsme kupovali. Jinak svoje osobní věci…

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Anonymní 06.06.12 napsala :

V Karlových Varech jsem rodila v březnu 2012.

Na porodním sále byli všichni velice příjemní a ochotní.

To co následovalo na novorozeneckém oddělení, už ale nechci znovu zažít. Převážná většina sester byla velice neochotná a nepříjemná. Při problémech s kojením mi bylo mladou bloňďatou sestřičkou ,,vysvětleno,,, že mám divný dítě, když se není schopno přisát, dále že je evidentě velice vzteklé a že s ním budu mít v budoucnu problémy. Pokud si chcete z narození svého potomka přinést ty nejhezčí vzpomínky, tak se této porodnici obloukem vyhněte, i když zdravotnické péči není co vytknout.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - pavcza 03.06.12 napsala :

V Karlových Varech jsem rodila v únoru 2011 plánovaným císařským řezem kvůli KP. Vše probíhalo příjemně od nástupu den před císařem na oddělení gynekologie až do propuštění po týdnu. S lékařskou péčí jsem byla spokojená, doktoři - převážně doktorky byly velmi milé, na šestinedělí příjemné sestry, jen na novorozeneckým se našly dvě výjimky (jména neznám, starší ročníky), které neměly nejvhodnější chování, ale dalo se to přežít.

Císařský řez se spinální anestezií prováděl MUDr. Klikar s MUDr. Hofmannovou, as. Krejčová a as. Sychravová, vše probíhalo jak má v poklidu, bez komplikací, s lehkým humorem, díky částečné anestezii, jsem malého viděla již na sále.
Veškerá pooperační péče i pobyt na šestinedělí probíhal bez problémů, ráda bych vyzdvihla i MUDr. Přikrylovou, která přímo nebyla sice během porodu a mého pobytu přítomna, ale často jsem na ní měla štěstí, když jsem jezdila do porodnice, ať už s problémem na začátku těhotenství či ke konci i na kontroly, paní doktorka je velmi milá a příjemná.

Obávanou MUDr. Zejdovou jsem zažila přímo osobně jeden den a jelikož jsem znala její pověst, snažila jsem se být nad věcí, ale je vidět, že i sestřičky jsou při jejích kontrolách „v pozoru“, ale miminku věnuje všechnu péči a když řekla, že vyšetření, které na miminku provádí, se dělá při propuštění, bylo mi už vše naprosto jedno :). Jí doporučované plenky Happy 0 nám v poho vyhovovaly, používaly jsme je cca do 3500 g (porodní váha 3120 g).

Porodnici jsem si vybrala, protože k doktorům v ní mám větší důvěru, v případě komplikací je tam dětské oddělení JIP a protože jsem věděla, že miminko je polohou zadečkem dolu, je bezpečnější rodit prvorozené miminko císařským řezem než-li přirozeně, jak by bylo ve vedlejším městě. Jediné mínus je, že porodnice a sprchy nejsou zrovna nejmodernější, ale pro mne byla důležitější ta lékařská péče.

Personál: MUDr. Klikar, MUDr. Hofmannová, MUDr. Přikrylová, as. Krejčová, as. Sychravová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Dobrou náladu, jedeme si tam přeci pro to nejkrásnější, co nás v životě potkává, pro miminka, takže i přes to, že můžem potkat nepříjemné lidi, neberme si je k srdci a radujme se z našich dětí.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Anonymní 25.04.12 napsala :

Ahoj rodila jsem v porodnici v Karlových Varech v únoru 2012 a musím říct, že od kontrol před porodem, porodu do odchodu z šestinedělí jsem byla naprosto spokojená. Všichni byli naprosto skvělí. Před paní dr. a porodníma asistentkama klobouk dolů, jsou trpělivé a hlavně příjemné. Na novorozeneckém sestřičky až na malé „výkyvy“ naprostá špica. Měli jsme problém s kojením a sestra byla ochotná u mě hodinu a půl sedět a pomáhat. Jídlo chutné a porce dostačující (někdy i moc). Mohu jen doporučit.

Personál: dr. Martinková, por. asistentka Š. Haraštová, L. Hriňáková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nadhled kvůli paní doktorce Zajdové

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Anonymní 07.02.12 napsala :

ahojky vsem maminkam 4.8.011 jsem ve varsky porodnici porodila sve 4te detatko sice jsem rodila kp ve 37tydnu ale diky uzasnimu personalu jsme to zvladli na jednicku,bala jsem se ze pujdu cisarem.tim to chci podekovat panu doktoru MARTIKANOVI a vsem asistentkam na porodnim sale ze me toho usetrily a ja mohla svou dcerku po porodu hned videt moc krat vam dekuji…

Personál: Dr.Martikan,porodni asistentka pajkova

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Aby byly bez stresu.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Marcela29 18.09.11 napsala :

Já mohu jenom chválit. Sice jsem rodila císařským řezem, ale poperační péče byla výborná. Některé dětské sestřičky by zasloužili metál jiné tak akorát… Ale mohu jen doporučit

Personál: Mudr Poustka, Přikrylová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nadstandart

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Hanina888 01.09.11 napsala :

Výborná porodnice, hlavně co se týká lékařů a porodních asistentek. Díky nim můžu říct, že porod proběhl na jedničku. A nejen porod, protože jsem sem chodila od 36 týdne na pravidelné kontroly, můžu říct, že jsem se nesetkala se špatným přístupem kohokoliv. Tímto bych chtěla vyjádřit velký dík paní doktorce Přikrylové, manžel byl z ní nadšený a pár dní po porodu ji donesl puget :-)Oddělení šestinedělí je též v pohodě, člověk má tedy práci hlavně s mimčem a sám se sebou a ne moc studovat chování druhých, ale opět můžu s klidným svědomím říct, že vše bez problémů. Hanka

Personál: Mudr. Přikrylová, as. Plemeníková (?)

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Zamluvit se nadstandardní pokoj - hlavně na odd.šestinedělí.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Katuska1983 09.07.11 napsala :

Ahoj, moje zkušenosti jsou také velmi dobré. Obě své dcerunky (r. 2002 a 2011) jsem rodila ve Varské nemocnici a nemůžu si personál a lékaře se sestřičkami vynachválit. Jediné, co je asi negativní je Mudr. Zajdová. Chybí jí takt, ale je to kádr přes děti. O mé druhorozené dcerce, která měla porodní váhu 4030g řekla, že je na hranici obezity, což mě opravdu dostalo. První dceru jsem v porodnici obrečela, mudr si mě vzala do parády, ale u druhé dcery to bylo v poho. Takže maminkám přeji pevné nervy, dá se to zvládnout.

Personál: Mudr. Poustka, Jana Pajková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

plenky happy 0, které Mudr. Zajdová preferuje, mají výkrojek na pupíček, nám jako 4-kilovým však byly malé :-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Zuzka K. 27.05.11 napsala :

Dne 3.5 2011 jsem rodila v karlovarské porodnici.Nejdříve jsem z toho měla strach a to proto,co se zde negativního píše!!!Já jsem zažila pravý opak,všichni byli milý,vstřícní,obětaví…jak na porodním,ale hlavně sestry na šestinedělí !!!I dětské sestry byly super,tímto chci poděkovat všem v KV porodnici a poradit budoucím maminkám,aby se nebály rodit v K.Varech.Zuzana&Zuzanka

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - lumpajda 23.05.11 napsala :

Ahoj, rodila jsem v porodnici K. Vary dvakrát a musím moc pochválit porodní odd.,lékaři i porodní asistentky byli perfektní, prostředí pohodové a pěkné. Odd. šestinedělí by si zasloužilo velkou rekonstrukci a to i personální, i když musím říct, že hodně záleželo na koho člověk narazil a nejde házet všechny setry do jednoho pytle.Jak setřičky ze šestinedělí tak i novorozenecké sestry byly,jak milé a vstřícné, tak i otrávené a arogantní. Škoda, že ty druhé kazí reputaci celého oddělení. Co se týká Mudr. Zejdové ke mě se chovala slušně,chybí jí takt a cit pro jednání s lidmi, což je u toho to povolání hodně důležité, je škoda, že právě v tom to citlivém období se musí maminky bát, kdo přijde na vizitu a co jim zase paní doktorka řekne.Vím, že je to vzájmu dítěte, ale dá se to říct i slušně, bez arogance a ponižování.Ale pokud si maminka dá poradit není paní doktorka zase tak příšerná, jak se o ní říká.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Pleny Hapy 0, pani doktorka je preferuje(nám nevyhovovali, malej se oprudil a malá se do nich nevešla)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Partnera a pevné nervy

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Karlovy Vary - Dana1980 14.02.11 napsala :

Rodila jsem v této porodnici v prosinci 2010,na porodním sále u mě naprostá spokojenost,přístup hlavně PA Plemeníkové,které tímto velice děkuji za milé a vstřícné jednání,totéž se týká i ošetřujících lékařů.
I když nakonec porod musel být ukončen císařským řezem,opravdu si na celých 16h na porodním sále nemůžu na nic stěžovat.
Měli jsme s manželem nadstandartní porodní pokoj,kde jsem mohla být ve vaně,na míči,ze začátku jsme koukali i na TV :-)
Velice tímto všemu personálu děkuji a doporučuji.

Ovšem co se týká šestinedělí,dětských sester a jejich šéfové MUDr.Zejdové,je ovšem ostuda celého oddělení.Většina sester je arogantních a nepříjemných.A paní doktorka Zejdová se chová neprofesionálně,urážlivě a mě tedy osobně zdeptala tak,že jsem se chtěla sebrat a odejít.Trhla mi s hlavou,několikrát mě ponížila,no prostě hrůza,pro matku těsně po porodu,je to docela síla :-(

Takže shrnutí,rodit ano v Karlovarské porodnici,ale na šestinedělí už nikdy.Další naše miminko se zde určitě nenarodí.

Personál: MUDr.Přikrylová,MUDr.Malimánek,porodní asistentka p.Plemeníková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Co bych doporučila,spíš bych jim přála,aby MUDr.Zejdová měla dovolenou a pár dobrých dětských sestřiček sloužilo 24hod. :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

plenky Happy 0,aby paní doktorka Zejdová byla spokojená,protože ostatní pleny jsou asi radioaktivní …

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karlovy Vary - HankaB 23.09.10 napsala :

Ahoj, ráda se podělím o své zkušenosti s porodnicí v K.Varech. Krátce - jsou jen dobré. Možná jsem měla štěstí, nicméně mohu říci, že většina doktorů i sestřiček/asistentek jsou bezva. Rodila jsem celkem 3×, z toho jednou žel mrtvá dvojčátka v 16tt - zážitek to byl těžký, ale přístup paní doktorky (Hoffmanová, snad to píši správně) byl skvělý. Respektovala i mé přámí děti vidět a rozloučit se s nimi, byla vstřícná, chápající.
Při porodech s dobrým koncem si též nemohu stěžovat. Lékaři i akceptovali mé sdělení, že dolsin (proti bolesti) na mne nezabírá a dali mi něco jiného. Nikdo nekřičel, asistentky i lékař mě vždy podrželi, po porodu se i žertovalo - prostě spokojenost. A to jsem nebyla úplně vzorná rodička a manžel sestřičky otravoval, když za nimi pořád chodil :-)
Jediné, co se mi moc nelíbilo byl fakt, že když jsem žádala epidurál (po vyvolávaném porodu), tak mi jej nedali proto, že anesteziolog byl prostě na jiném oddělení. Což je možná dáno nedostatkem lékařů…
Na šestinedělí si ve Varech leckdo stěžuje, já však zkušenosti nějak špatné nemám. Sestřičky pro maminky jsou naprosto skvělé! Vstřícné, chápající … Mají moji poklonu. Sestřičky pro děti jsou tedy krapet horší, alespoň ty, na které jsem narazila já (některé, samozřejmě). Křičet na mimi, aby „neřvalo“ či spící dítě unavené žloutenkou strkat pod studenou vodu, to mi přijde děsné. Tak jen pro maminky - nedejte se, je to vaše dítě a ani sestra ho trápit nesmí :-)
Pokud to vyjde, jdu sem rodit zase :-)
 Hanka

Nahlásit

Fotky z porodnice

nadstandard pokoj č.8

moje největší zlatíčko

Nadstandartní pokoj

Přidejte Vaše fotky k porodnici Karlovy Vary.>

Děti z porodnice Karlovy Vary

Maminka Město Dítě Míry Narozeno
Děti, které se narodí v porodnici Karlovy Vary
Kačka94 Karlovy Vary Laura ,Matyáš neznámé 20.07.2019
Niki112 kalovy vary Miroslav/Viktorie neznámé 17.08.2019
Ajovka Karlovy Vary Prcek neznámé 12.10.2019
Peťulína C. Viky / jonaš neznámé 08.12.2019
Děti narozené v porodnici Karlovy Vary
hanicka-201 Karlovy Vary Lukáš 48 cm, 3490g 18.04.2019
Veronika5656 Karlovy Vary Laura 49 cm, 2785g 15.04.2019
Elik28 Nevim neznámé 05.02.2019
Kami41 Karlovy Vary Jan
51 cm, 3540g 04.01.2019
SárinaMia Mia Martina 51 cm, 3480g 08.11.2018
Petra Pazderova Amélie
46 cm, 2659g 14.09.2018
Monafox7 Karel
neznámé 11.08.2018
danielka 123 pavlinka gergelova
45 cm, 2700g 08.08.2018
Gábi 77 Michaelka
44 cm, 2030g 28.07.2018
Mikes11234 Amalka
51 cm, 3400g 26.07.2018
Nikola Cimbalova Karlovy Vary Gabrielka
46 cm, 2760g 20.07.2018
Raduska92 Románek 51 cm, 3440g 17.07.2018
Klára188 Honzík
neznámé 15.07.2018
Ewickaa14 Rotava Martínek 50 cm, 3000g 14.07.2018
Terka69 Sebastian
43 cm, 1705g 09.07.2018
Bellaagnes Anna dolezalova
50 cm, 3670g 08.07.2018
Vena2018 Václav
50 cm, 3560g 29.06.2018
Silvia2018 Silvia
45 cm, 2070g 26.06.2018
Lucie9318 Martin Beneš
49 cm, 3300g 11.06.2018
Adela Halaxova Adam Halaxa 49 cm, 3210g 31.05.2018

Rodily v porodnici Karlovy Vary

Chystají se rodit v porodnici Karlovy Vary

Diskuse o této porodnici

Rodila jste v porodnici Karlovy Vary?