Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Ahojte maminky, založila jsem novou skupinu pro holky, co mají termín v listopadu, jelikož ostatní skupiny nikoho nepřijímají a toto je otevřená skupina :-)
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
@Makyna K. píše:
Ja jsem ve 30tt a dnes na ultrazvuku nam rekli vahu1,5kg takze malej je poměrně velikej
no uz se na nej těšíme. A mam uz 12kg navic, ani bych to nerekla, ale bricho mam obrovský
Neřekla bych, že ve 30. týdnu je 1,5 kg na mimčo moc. Já měla taky 1,5 kg a paní doktorka mi řekla, že to naprosto odpovídá danému týdnu. ![]()
Ja jsem ve 30tt a dnes na ultrazvuku nam rekli vahu
1,5kg takze malej je poměrně velikej
no uz se na nej těšíme. A mam uz 12kg navic, ani bych to nerekla, ale bricho mam obrovský ![]()
@Makyna K.
Známé řekli ve 30tt že půjde na císaře, že je mimčo velké, že ho neporodí. Pak si to rozmysleli, chtěli jí nechat rodit normálně, ale nakonec na toho císaře stejně šla. Tak to asi záleží na náhodě. Mě taky doktor straší císařem. Malý skoro vždy leží naopak, ale říkal že si to může ještě stokrát rozmyslet.
Moc děkuji za podporu, snad něco sežene. Snažím se být v klidu, ale je to jak na houpačce.
@Lucinka0304
Určitě to bude v pohodě, nějakou práci najde. Hlavně ty buď v klidu
ať jste s mimčem v pohodě ![]()
Lucinka0304…to zvladnete, dulezite je, abys ty byla v pohode. Naopak ty svou rodinku miminkem potesis a zlepsis jim naladu. Jiste zase zacne svitit i.jim na lepsi casy. S usmevem hlavne ![]()
Jinak dik k cisari. Kamaradce to rekli 3tydny dopredu, ze jde na cisare, myslela sem, ze se to planuje spise. Ale jestli se mimco umi za jeden den otocit, tak to opravdu moc planovat nejde ![]()
Tak asi začínám mít nějakou těhotenskou depku. Poslední dobou jde všechno slušně řečeno do kopru. Ne že se zasekla rekonstrukce pokojíku pro malého, to bych ještě zvládla, zatím se vejdeme, jak to máme, jen to nebude tak pohodlné. Včera přišel přítel z práce s tím, že už ho nepotřebují a v neděli končí. Bohužel pracuje na DPP, takže nějaká výpovědní lhůta není. Vzala jsem to sportovně, s tím že to bude ok. Večer přišel mamky přítel ( žijeme s mamkou v domku), že přišel po dovolené do práce a vyhodili ho. Opravdu mi začíná docházet optimismus. Snažím se být v klidu, ale nějak mi to nejde. Vím, že vás to asi moc nezajímá, ale já si potřebovala postěžovat. Přítel je z toho dost špatný, tak se mu ještě nechci hroutit. Jen opravdu nevím, jak to zvládneme ![]()
@Makyna K. jestli myslíš kvůli poloze mimča, tak nám primář porodnice, kde chci rodit říkal, že to není jistý až do dne porodu, že se mu stalo několikrát, že se dítě otočilo těsně před tím, než měl dělat operaci, a proto, že dělá ultrazvuk vždycky těsně před císařem, právě z tohohle důvodu. Ovšem, to že se to domlouvá dopředu, tak nevím odkdy.
Holky mám dotaz. V poslední době jsem zpozorovala takové zvláštní, velmi pravidelné Ťukání miminka. Trvá to třeba 2 minuty, jakoby bušil rukou nebo sebou tikal. Připomíná mi to tlukot srdce. Je to pravidelné ťukání, které trvá 2 minuty a pak je klid. Mám to jednou za 2 - 3 dny. Bojím se, ať mimčo nemá nějaké záchvaty nebo tak něco…
jsem z toho trošku nervózní.
Na 100% to určit nelze. Kamarádka šla na císař a hodinu před porodem se najednou mimčo otočilo a porodila ho normálně. Moje sestra jde na císař zítra, snad vše dopadne dobře a byla ho plánovat ve 37. týdnu. Rodí se pak ve 38. týdnu, o něco dříve než normálně.
Holky, mam dotaz v jakem tydnu se na 100% pozná, ze bude císař nebo ne??
My jdeme v úterý
jsem zvědavá, jak je velký a teda doufám, že nebude stávkovat. Normálně je už akční celý den, jen občas si dá šlofíka, tak ať ho vidíme ![]()
Návštěvy uživatelů
- Verbka , 27.5.25 10:25
- Sovička 30 , 2.11.21 22:25
- Lizine , 1.1.19 18:31
- Svetluska_30 , 26.9.18 08:39
- makacek , 18.6.18 00:22
- barboravon , 20.5.18 13:43
- mrav , 8.3.18 14:44
- walsice , 1.4.17 20:53
- alzaček , 13.1.17 22:40
- Hannahandpitbulls , 20.10.16 23:10
- Lucinka0304 , 13.8.16 21:19
- Ifa007 , 3.6.16 13:59
- Anett91 , 2.6.16 12:27
- MarťulaG. , 1.6.16 20:22
- klarazitova , 31.5.16 12:16
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Bulovka ortopedie
- 23.6.26 12:02
- xkamilkax
- 1
Kadeřnictví kde ustřihnou jen 1cm opravdu
- 23.6.26 12:30
- 884135
- 9
Seznamka Eforta
- 23.6.26 12:15
- 884135
- 4
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 12:31
- Keyllah
- 38
Přítel přijel včera z práce a choval se...
- 23.6.26 12:40
- 884135
- 39
Nechráněný styk za peníze
- 23.6.26 10:23
- admin
- 25
Mobilní klimatizace
- 23.6.26 11:02
- Kelsey1
- 42
Krém na opalovaní pro děti
- 23.6.26 12:21
- Konys
- 36
Jak urychlit hojení po spaléní od slunce?
- 23.6.26 10:36
- M_Vladim
- 21
Jenda - evidence na pracáku a VZP
- 23.6.26 09:23
- anisek123
- 8
Nové příspěvky
Bojíte se, že vám AI sebere práci?
- 23.6.26 12:42
- rmot
- 102
Milenky sem nová diskuze
- 23.6.26 12:41
- jege
- 113588
Nátlak na rodinnou dovolenou
- 23.6.26 12:40
- ircav
- 174
Vztah s přítelem – je to takhle normální?
- 23.6.26 12:40
- normalni zena
- 52
Přítel přijel včera z práce a choval se...
- 23.6.26 12:40
- 884135
- 39
IVF - ET/KET 2026
- 23.6.26 12:38
- jedna_píšťalka
- 5223
Co dnes vaříte?
- 23.6.26 12:35
- Venetia
- 65569
Nefunkční vztah - jak dál
- 23.6.26 12:33
- vulpes
- 82
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 12:31
- Keyllah
- 38
Slovní fotbálek
- 23.6.26 12:31
- 884135
- 378282