Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Ahojte maminky, založila jsem novou skupinu pro holky, co mají termín v listopadu, jelikož ostatní skupiny nikoho nepřijímají a toto je otevřená skupina :-)
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
Ahoj holky
já jsem tu do příštího pátku a pak jdu taky. A musím říct, že se těším. Jak jsem měla ten týden volno, i když jsem uklízela, myla okna, dveře atd., bylo mi super a nic mě nebolelo. Předtím mě pořád bolela záda. Teď jsem zase v práci a hrůza. Jak celý den sedím u počítače, trpím. Záda necítím, nohy otékají a o prckovi nemluvím…ten mě kope a různě se vzpírá. Ptala jsem se kolegy, je trenér, tak říkal, že to je normální, že jak dlouho sedím, mám pánev v nepřirozené poloze, což se teď mně ani prckovi vůbec nelíbí. A navíc tady usínám ![]()
Jinak jsme byli na měření a vážení a malý měl ve 31. týdnu 1,6 kg a cca 40 cm, já nahoře 12 kg. Dostali jsme pochvalu, tak mi to udělalo radost.
Už jsem si balila tašku do porodnice. Teda dvě, porodní a poporodní
a pořád mám pocit, že toho mám málo
co jste si balily vy?
Taky uz se tesim na materskou. Jak se omezil pohyb, uz bych to chtela mit vse za sebou ![]()
Ahoj holky,
od vcera jsem na materske, zacala jsem 34tt. Chtela jsem neschopenku do konce mesice, doktor ze to nejde. Nastesti uz nepribyram, staci tech 20kg
.V noci se moc nevyspim, malej porad tlaci, asi by chtěl uz ven.
L_ee…materskou mas dlouhou pri prvnim miminku 28tt, tj po porodu ti bude materska trvat 28-8,tj 20tydnu. Když pujdu ve 34tt---po porodu materska 28-6,tj.22tydnu ![]()
Je to jen o delce materske pred a po porodu.
Já byla dnes na kontrole u doktora a sestřička mi už taky ukončila marodní a od zítra nastupuji na mateřskou. Končím ale 32tt a řekla mi, že když jsem teď marodila, že musím nastoupit na mateřskou 8 týdnů před porodem. Jaký je v tom rozdíl tedy jestli nastoupím 8 nebo 6 týdnů před?
Ahoj holky,
já dnes nastupuji oficiálně taky na mateřskou, 34. týden
Cítím se skvěle a skoro mě mrzí, že musím skončit…aspoň to parádně uteklo a teď už jen šest týdnů čekání ![]()
My meli ve 30tt 1,5kg, tak jsem zvedava co ted ve 32tt ![]()
Ja teda tasku do porodnice mam nachystanou, ale hlavne proto, ze za 3tydny odjizdim do zahraničí, tak jsem radeji nachystana, ale asi bych tasku mohla jeste o par veci vylepsit… ![]()
Já jsem doma už pomalu 4 měsíce. Ze začátku mě to doma nudilo, raději bych chodila do práce, ale dělala jsem taky dvanáctky a lítala celý den a tím jak mi bylo špatně, tak jsem to už moc nedávala. Teď si ale už tak měsíc připadám jak koule a nedokážu si představit chodit ještě do práce. To jste dobré že jste to vydrželi. Mě přijde, že jím málo, na to že jsem těhotná, chutě také žádné nemám, přesto už mám nahoře 20kg
. Jinak jsem ve 32tt a malá má něco kolem 1890g. Tašku taky ještě zabalenou nemám, jen si to vše tak pomalu připravuji ![]()
S praci vas obdivuji, ale ja do prace dojizdela a mam pomerne z 90%praci ve stoje, takze sem to uz nedavala. Nastesti me doktor poslal na neschopenku. Ale ani kdybych ted mela v praci sedet, tak sezeni na delsi dobu nedam taky ![]()
Materskou zavidim, uz chci, at se to priblizi vse.
Neboj, tasku do porodnice zabalis rychle ![]()
Holky, já ještě minulý týden dělala dvanáctky a lítala celej den
takhle jsem přibrala 11kg a kdybych byla doma, tak bych asi jenom jedla a nehýbala se, tak jsem ráda. Dneska mám třetí den zasloužený mateřský dovolený a pořád mi to nějak nedochází, ale už si to chci pomalu připravit, všichni straší že to může přijít a já nemám ještě ani tašku do porodnice zabalenou ![]()
Mám to přesně tak, pracuji od půl sedmé-sedmé a už mi to strašně leze na nervy. Teď mám týden volno na uklízení atd. a i když vstávám kolem sedmé, jsem spokojená, můžu se kdykoliv natáhnout a odpočinout si a hlavně mě tak příšerně nebolí záda jako když sedím celý den u compu.
L-ee…tak to jsi jen o tyden napred
my cekame zase kluka, ale zatim mu moc do obličeje nebylo videt, uvidite co v utery ![]()
Jinak ja mam v noci zapnuty tablet - obcas si pustim film, jindy ctu…stejne manzela nic nevzbudi ![]()
Vubec ted nezavidim maminkam, co jeste chodi do prace, ja jsem na neschopence, vstavani a fungování v praci bych nedala.
Ahoj holky, tak já spím celou noc, malej řádí tak od deseti do jedenácti a pak se jde spát
Přijde mi, že má režim už teď
Jediný, co mě v noci vzbudí je přeležená kyčel, tak se jen obrátím a spim zase. Už se mi, ale nechce ráno moc vstávat do práce. Naštěstí už příští týden nastupuji na mateřskou. Jupííí ![]()
Ahoj holky,
to jsem na tom stejne, v noci se moc nevyspim, kazdou hodinu jsem vzhuzu. Nevím uz jak mam lezet, vecne me kope na boku. Nechce se otocit, porad ma hlabicku nahore
,to budu uz 34tt.Za tyden jdu na ultrazvuk, jestli se otoci, jinak musim na cisare.
@Makyna K.
tak to jsi napsala přesně, koukám do tmy a hledám polohu
přítel spokojeně spí, se divím, že ho tím mím věčným otáčením nebudím ![]()
Já jsem teď ve 32tt, dnes jedu na ultrazvuk, tak se těším až malou uvidím ![]()
Návštěvy uživatelů
- Verbka , 27.5.25 10:25
- Sovička 30 , 2.11.21 22:25
- Lizine , 1.1.19 18:31
- Svetluska_30 , 26.9.18 08:39
- makacek , 18.6.18 00:22
- barboravon , 20.5.18 13:43
- mrav , 8.3.18 14:44
- walsice , 1.4.17 20:53
- alzaček , 13.1.17 22:40
- Hannahandpitbulls , 20.10.16 23:10
- Lucinka0304 , 13.8.16 21:19
- Ifa007 , 3.6.16 13:59
- Anett91 , 2.6.16 12:27
- MarťulaG. , 1.6.16 20:22
- klarazitova , 31.5.16 12:16
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Uklízečka ve školce
- 22.6.26 06:46
- Mimoň94
- 1
Kempování na divoko ústecký kraj
- 21.6.26 23:07
- Te449
- 1
2 leté dítě hysterické záchvat
- 21.6.26 23:48
- Weia
- 7
Jedináček nebo ne?
- 22.6.26 06:48
- Aspera
- 5
Žiadna menštruacia počas pauzy
- 21.6.26 21:10
- Júlia002
- 3
Norethisteron a menstruace dříve
- 22.6.26 05:58
- Anonymní
- 10
Foto: Zvětšená krční mandle
- 21.6.26 19:21
- Koshot
- 2
Dělení nákladů na dovolenou s dětmi
- 22.6.26 06:32
- Semtex
- 136
Soulmate nevhodný pro vztah, znáte to?
- 22.6.26 06:41
- Lil Kitkatt
- 17
Brno – doporučíte lékaře na kyselinu...
- 21.6.26 17:07
- ambrozinka
- 1
Nové příspěvky
Milenky sem nová diskuze
- 22.6.26 06:58
- M_Vladim
- 113333
Nemáme rádi léto
- 22.6.26 06:55
- Titty
- 9637
Co se skrývá za nechutí k sexu?
- 22.6.26 06:53
- Niki550
- 937
Nefunkční vztah - jak dál
- 22.6.26 06:53
- Anonymní
- 72
Jedináček nebo ne?
- 22.6.26 06:48
- Aspera
- 5
Hudební skupiny podle abecedy
- 22.6.26 06:46
- mrav
- 6602
Uklízečka ve školce
- 22.6.26 06:46
- Mimoň94
- 1
Knihy podle abecedy
- 22.6.26 06:44
- mrav
- 10369
Zeměpisné názvy podle abecedy
- 22.6.26 06:43
- mrav
- 69086
Zvířata podle abecedy
- 22.6.26 06:42
- mrav
- 10175