Vyhledávání v diskuzi

  • Otevřená skupina

Ahojte maminky, založila jsem novou skupinu pro holky, co mají termín v listopadu, jelikož ostatní skupiny nikoho nepřijímají a toto je otevřená skupina :-)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)

Bylo nalezeno:

Vyhledané příspěvky

26.10.15 17:15

@Svetluska30

Tak to je super. Já jdu poprvé za týden. Tak to snad taky bude všechno ok. :-)

855
26.10.15 16:31

Dnes jsem byla poprvé v porodnici na ozvech. Ležela jsem přímo na malém porodním pokoji asi 30 minut a natáčeli mi srdeční ozvy. Pak mě prohlídla doktorka a všechno je v pohodě. Miminko váží asi 2700g a má se čile k světu. :)

25.10.15 21:31

Ja to mam stejne jako @Lucinka0304

59
25.10.15 19:17

Já chodila na začátku po třech týdnech, pak po dvou a teď chodím po týdnu. Ale mám soukromého lékaře, tak nevím. Do poradny do porodnice se budu hlásit zítra.

25.10.15 13:22

Já chodila po měsíci, pak od 30tt po 14 dnech. Za týden jdu poprvé do porodnice, tak uvidím.

235
22.10.15 21:01

Ja chodila od 20tt po 14dnech v cr, no myselala sem, ze od materske se o nas zajimaji kazdybtyden :))))) asi kazdy lekar, jine fungovani

98
22.10.15 20:38

@Makyna K.
ja do 32tt chodila po třech týdnech, pak po 14 dnech a od 36tt každý týden, ale třeba to tam máte jinak.

235
22.10.15 20:29

Holky asi blby dltaz, ale je tu :) na materske se chodi kazdy tyden k lekari nebo je to individualni?? Tj.od 34tt…

98
22.10.15 18:19

@Danical
Já teda na záchod nelítám, ale bolí mě kyčle, takže taky nevím jak si lehnout. Zrovna před pár dny jsem se vzbudila po dvanácté a usla až v pět ráno. 8o
Doufám že příště tam nebudu trčet takovou dobu. Už jsem nevěděla jak si sednout, bylo to nekonečný.

206
22.10.15 16:58

Ahoj holky, tak čím víc se to blíží, tím víc začínám být nervozní. Už se v noci ani pořádně nevyspím, protože když zrovna nejdu na záchod, tak mě hrozně bolí záda v kříži a já nevím jak si lehnout :roll:
@L-ee já jsem byla v poradně už 3×, vždycky tam jdu už před 8 ráno a pokaždé mi návštěva - natáčky i vyšetření v ambulanci trvalo necelou hodinu, to si nedovedu představit tam dřepět 3,5 hodiny

98
22.10.15 14:56

Přítel chce taky Agamu, ale až bude větší byt. Ja tak do roka bych chtěla mít malou v ložnici, ale pokud nebude větší byt, tak to bude možná i déle.
Jinak aniball taky nemam.

Dnes jsem byla prvne v poradne. Nevím tedy jak u Vás, ale ja v ty naší cekala vic jak 3,5 hodiny :( Bylo nas tam hodně. Aspoň že natáčení brali po dvou.

62
22.10.15 14:48

Ahojky,
dnes mi prisel kočarek konečne, jen perinka není, musi ji usit. V sobotu budem skládat postýlku do loznice, jinou mistnost nemame, stejne by jinde nebyl.

235
22.10.15 14:01

Klarazitova -zatim neni co obdivovat cekam prvni miminko a jen vim, jak bych to chtela udelat. Stejne me pry hormony ovlivni a kdo vi, jak to bude.

Jinak ja aniball nemam, necvicim.

841
22.10.15 12:43

@Makyna K. Obdivuji tě :P Dcerce jsou 3 roky a stále spíme v jedné ložnici - ona na své postýlce… V noci jsem se k ní budila při jakýmkoli zakašlání atd. představa, že chodim o pokoj vedle… no.. pořiď si do pokoje rozkládací gauč a uvidíš, že pak budeš spát místo s chlapem v posteli na gauči :D já bych to nedala :-)
Jinak cvičíte s Aniballem?

235
22.10.15 12:18

V pondeli drzim palce, asi opravdu budes prvni vbtehle skupine, ktera uz bude se svym miminkem, urcite se mooc tesis :*

Postylka uz v loznici, ale destsky pokojik zaridim vedle-po sestinedeli bych rada, aby mimco spalo vedle, ve svem pokojicku :*

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny