Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Ahojte maminky, založila jsem novou skupinu pro holky, co mají termín v listopadu, jelikož ostatní skupiny nikoho nepřijímají a toto je otevřená skupina :-)
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
Tak to je super. Já jdu poprvé za týden. Tak to snad taky bude všechno ok. ![]()
Dnes jsem byla poprvé v porodnici na ozvech. Ležela jsem přímo na malém porodním pokoji asi 30 minut a natáčeli mi srdeční ozvy. Pak mě prohlídla doktorka a všechno je v pohodě. Miminko váží asi 2700g a má se čile k světu. ![]()
Já chodila na začátku po třech týdnech, pak po dvou a teď chodím po týdnu. Ale mám soukromého lékaře, tak nevím. Do poradny do porodnice se budu hlásit zítra.
Já chodila po měsíci, pak od 30tt po 14 dnech. Za týden jdu poprvé do porodnice, tak uvidím.
Ja chodila od 20tt po 14dnech v cr, no myselala sem, ze od materske se o nas zajimaji kazdybtyden
asi kazdy lekar, jine fungovani
@Makyna K.
ja do 32tt chodila po třech týdnech, pak po 14 dnech a od 36tt každý týden, ale třeba to tam máte jinak.
Holky asi blby dltaz, ale je tu
na materske se chodi kazdy tyden k lekari nebo je to individualni?? Tj.od 34tt…
@Danical
Já teda na záchod nelítám, ale bolí mě kyčle, takže taky nevím jak si lehnout. Zrovna před pár dny jsem se vzbudila po dvanácté a usla až v pět ráno. ![]()
Doufám že příště tam nebudu trčet takovou dobu. Už jsem nevěděla jak si sednout, bylo to nekonečný.
Ahoj holky, tak čím víc se to blíží, tím víc začínám být nervozní. Už se v noci ani pořádně nevyspím, protože když zrovna nejdu na záchod, tak mě hrozně bolí záda v kříži a já nevím jak si lehnout ![]()
@L-ee já jsem byla v poradně už 3×, vždycky tam jdu už před 8 ráno a pokaždé mi návštěva - natáčky i vyšetření v ambulanci trvalo necelou hodinu, to si nedovedu představit tam dřepět 3,5 hodiny
Přítel chce taky Agamu, ale až bude větší byt. Ja tak do roka bych chtěla mít malou v ložnici, ale pokud nebude větší byt, tak to bude možná i déle.
Jinak aniball taky nemam.
Dnes jsem byla prvne v poradne. Nevím tedy jak u Vás, ale ja v ty naší cekala vic jak 3,5 hodiny
Bylo nas tam hodně. Aspoň že natáčení brali po dvou.
Ahojky,
dnes mi prisel kočarek konečne, jen perinka není, musi ji usit. V sobotu budem skládat postýlku do loznice, jinou mistnost nemame, stejne by jinde nebyl.
Klarazitova -zatim neni co obdivovat cekam prvni miminko a jen vim, jak bych to chtela udelat. Stejne me pry hormony ovlivni a kdo vi, jak to bude.
Jinak ja aniball nemam, necvicim.
@Makyna K. Obdivuji tě
Dcerce jsou 3 roky a stále spíme v jedné ložnici - ona na své postýlce… V noci jsem se k ní budila při jakýmkoli zakašlání atd. představa, že chodim o pokoj vedle… no.. pořiď si do pokoje rozkládací gauč a uvidíš, že pak budeš spát místo s chlapem v posteli na gauči
já bych to nedala ![]()
Jinak cvičíte s Aniballem?
V pondeli drzim palce, asi opravdu budes prvni vbtehle skupine, ktera uz bude se svym miminkem, urcite se mooc tesis ![]()
Postylka uz v loznici, ale destsky pokojik zaridim vedle-po sestinedeli bych rada, aby mimco spalo vedle, ve svem pokojicku ![]()
Návštěvy uživatelů
- Verbka , 27.5.25 10:25
- Sovička 30 , 2.11.21 22:25
- Lizine , 1.1.19 18:31
- Svetluska_30 , 26.9.18 08:39
- makacek , 18.6.18 00:22
- barboravon , 20.5.18 13:43
- mrav , 8.3.18 14:44
- walsice , 1.4.17 20:53
- alzaček , 13.1.17 22:40
- Hannahandpitbulls , 20.10.16 23:10
- Lucinka0304 , 13.8.16 21:19
- Ifa007 , 3.6.16 13:59
- Anett91 , 2.6.16 12:27
- MarťulaG. , 1.6.16 20:22
- klarazitova , 31.5.16 12:16
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Kempování na divoko ústecký kraj
- 21.6.26 23:07
- Te449
- 1
2 leté dítě hysterické záchvat
- 21.6.26 23:48
- Weia
- 7
Jedináček nebo ne?
- 22.6.26 00:44
- Černá Madonna
- 4
Žiadna menštruacia počas pauzy
- 21.6.26 21:10
- Júlia002
- 3
Norethisteron a menstruace dříve
- 21.6.26 21:21
- ka2ka
- 9
Foto: Zvětšená krční mandle
- 21.6.26 19:21
- Koshot
- 2
Dělení nákladů na dovolenou s dětmi
- 22.6.26 05:32
- Semtex
- 132
Soulmate nevhodný pro vztah, znáte to?
- 21.6.26 23:01
- Anonymní
- 16
Brno – doporučíte lékaře na kyselinu...
- 21.6.26 17:07
- ambrozinka
- 1
Pálení, bolest a nutkání na močení
- 22.6.26 03:24
- Lollitka
- 24
Nové příspěvky
Dělení nákladů na dovolenou s dětmi
- 22.6.26 05:32
- Semtex
- 132
Bydlení u tchánovců, psychicky to nezvládám
- 22.6.26 05:18
- K. Rocánková
- 50
Přijímačky na osmiletá gymnázia 2026
- 22.6.26 05:05
- zuzu224
- 2645
Hudební skupiny podle abecedy
- 22.6.26 03:31
- Betty MacDonald
- 6601
Pálení, bolest a nutkání na močení
- 22.6.26 03:24
- Lollitka
- 24
IVF/KET 2025
- 22.6.26 02:05
- Janee19
- 9996
Milenky sem nová diskuze
- 22.6.26 00:59
- jege
- 113327
Jedináček nebo ne?
- 22.6.26 00:44
- Černá Madonna
- 4
Co se skrývá za nechutí k sexu?
- 22.6.26 00:39
- jege
- 935
Co dnes vaříte?
- 22.6.26 00:32
- KalamityJohn
- 65554