Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Ahojte maminky, založila jsem novou skupinu pro holky, co mají termín v listopadu, jelikož ostatní skupiny nikoho nepřijímají a toto je otevřená skupina :-)
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
Taky mam obavy, ale asi vice premyslim o porodu nez pote o mateřství. Premyslim,jaky.bude porod a jak se dopravim do nemocnice;) Snažím se na to moc nemyslet a nestresovat se.
Holky vím, že sem téměř nepříspívám, ale ohledně toho císaře… jednoho mám za sebou. Určitě jsem za spinální anestezii a do porodního přání si napište, že žádáte o přiložení miminka ihned po vytažení z dělohy… moderní medicína už to umožňuje, pokud nebudou žádné komplikace… Já to takto neudělala a zadělala jsem si na to, že hormon mateřství se u mě probouzel asi tak 3-4 týdny… je to jako když Vám přinesou cizí miminko a řeknou vám, to je vaše a starejte se o něj… opravdu to, že vám to miminko přiložej, budete mít v sobě na celý život, než abyste šly do celkové narkózy a s miminkem se viděly až po x hodinách. O psychice miminka nemluvím už vůbec…
@Hannahandpitbulls
ja docela mam obavy, tak bude to úplně něco nového, ale myslím že za par dní přejdou, aspoň doufám ![]()
Ahoj holky, tak ja uz si taky uzivam materskou od rijna. A muzu rict, ze zatim jsem se nestihla nudit
Jinak jedine co mi zbyva je vyprat plenky a mam vse nachystane, teda alespon myslim. Malej me tlaci hlavne na zebra, ale neni se co divit, mista uz tam moc nema a to si myslim, ze mam uz megabricho
Jinak se blizim pomalu a jiste taky k 20kg. Je to des, vzdycky kdyz mam vstavat z postele nebo gauce, tak hekam jak kdybych uz mela rodit
Zitra posledni kontrola po 14 dnech, a pak uz kazdy tyden az do terminu. Manzel uz se moc tesi, ja taky, ale obcas mam takovy obavy, jak to pak vsechno bude. Mate to taky tak?
Me teda ruce taky brni, neni to zadna sláva, ale po porodu to prejde. Mělo by ![]()
@Makyna K.
dekuji, budu to mit o 2tydny dřív. Spatne se mi chodi a hlavne ruce jak me porad brni, je to neprijemny, doufam ze to pak prejde.
Alzacek…at to vse dopadne a uz si muzete uzivat miminka:)
Me take odstartovala mateřská, takze jeste ten mesic a kousek, aktualne sem se prestehovala do zahraničí, za manzelem, takze mam o zabavu postarano
vybalovani a dokonceni zařízení bytu ![]()
L-ee
díky, trochu se bojim, nevim jestli celkovou narkózu. Asi to bude lepsí. Ja budu mít kluka, chtela jsem holcicku, uz jsem se s tim smirila
,hlavne aby byl zdravý ![]()
@alzaček
tak držím palečky ať vše dobře dopadne
Ja nabrala taky přes 20 kg.
Jinak příští týden začínám take navštěvovat poradnu v nemocnici
uz se na malou moc těším ![]()
Ahoj holky,
v utery jdu na kontrolu, uz mam naplanovany termin.Za tyden v nedeli mam nastup a v pondělí operace, uz se neotoci. Aspon to budu mit dřív za sebou,24kg je tíha nosit, doufám ze to schodím. Uvidim jak dopadne krev, jinak si me tam nechaj uz v utery.
Ahoj holky, tak se nám to všem pomalu blíží. Jak se těšíte? Já moc. Jsem hlavně zvědavá, co to bude… máme to s manželem jako překvapení, ale už jsme hodně netrpěliví.
Na kontrole u paní doktorky bylo vše v pořádku, miminko je pořád otočené hlavou dolů a je pěkně akční. Od příštího týdne už budu chodit do nemocnice, kde chci rodit, na pravidelné kontroly spojené s poslechem srdíčka. Doma už mám skoro vše nachystané. Akorát postýlku chybí smontovat, ale to nechám na konec října. Oblečení, kosmetiku, plínky už mám nachystané a uložené ve skříni. ![]()
Ahoj, tak jak se máte? Jak prožíváte pro některé už jen chvilku do porodu? Já si počkám ještě 6 týdnů. Také jsem už na mateřské. Malý mě pomalu, ale jistě ničí. Už týden mám poslíčky. Včera jsem byla na kontrole a všechno fajn. ![]()
@calistoo
ja byla na neschopence 4 měsíce. Ze začátku mě to hrozně desilo. Nejsem zvykla byt doma, ale zabavila jsem se. Taky už řeším vanoce, at toho pak není tolik. Připravuji si věci pro malou a tak. Hlavně se Nám to už blíží, tak se nemusíš bát, že by ses nudila ![]()
Calistoo- ja jsem uz chvili i na neschopence, od utery na materske. Volny cas vyplnis, neboj.
Ja nejvic plavani, prochazky (plavani ale ted uz nedavam, docela me to unavuje), jinak jsem porad nekde za rodinou, kamarady. Ted uz taky resim darky na Vanoce, abych to pak uz jen s mimcem dala pod stromecek, cukrovi me nenapadlo, ale to asi mecham na mamce a tchyni, ty mi upecou:),cekam prvni mimco, takze jsem i dost prala, zehlila.
Nenoj, on si ten volny cas najde svoje cinnosti ![]()
Alzacek -neboj, to bude dobry. Vsechno zvladnes
ja jsem sama zvedava, jak budu rodit.
Ahojky,
byla jsem na kontrole v Neratovicích, za tyden jdu znova, asi mi uz naplanujou cisare.Budu se muset pomalu zbalit.Ke vsemu mam streptokopa, budu pak brat antibiotika ![]()
Návštěvy uživatelů
- Verbka , 27.5.25 10:25
- Sovička 30 , 2.11.21 22:25
- Lizine , 1.1.19 18:31
- Svetluska_30 , 26.9.18 08:39
- makacek , 18.6.18 00:22
- barboravon , 20.5.18 13:43
- mrav , 8.3.18 14:44
- walsice , 1.4.17 20:53
- alzaček , 13.1.17 22:40
- Hannahandpitbulls , 20.10.16 23:10
- Lucinka0304 , 13.8.16 21:19
- Ifa007 , 3.6.16 13:59
- Anett91 , 2.6.16 12:27
- MarťulaG. , 1.6.16 20:22
- klarazitova , 31.5.16 12:16
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Kempování na divoko ústecký kraj
- 21.6.26 23:07
- Te449
- 1
2 leté dítě hysterické záchvat
- 21.6.26 23:48
- Weia
- 7
Jedináček nebo ne?
- 22.6.26 00:44
- Černá Madonna
- 4
Žiadna menštruacia počas pauzy
- 21.6.26 21:10
- Júlia002
- 3
Norethisteron a menstruace dříve
- 21.6.26 21:21
- ka2ka
- 9
Foto: Zvětšená krční mandle
- 21.6.26 19:21
- Koshot
- 2
Dělení nákladů na dovolenou s dětmi
- 22.6.26 05:32
- Semtex
- 132
Soulmate nevhodný pro vztah, znáte to?
- 21.6.26 23:01
- Anonymní
- 16
Brno – doporučíte lékaře na kyselinu...
- 21.6.26 17:07
- ambrozinka
- 1
Pálení, bolest a nutkání na močení
- 22.6.26 03:24
- Lollitka
- 24
Nové příspěvky
Dělení nákladů na dovolenou s dětmi
- 22.6.26 05:32
- Semtex
- 132
Bydlení u tchánovců, psychicky to nezvládám
- 22.6.26 05:18
- K. Rocánková
- 50
Přijímačky na osmiletá gymnázia 2026
- 22.6.26 05:05
- zuzu224
- 2645
Hudební skupiny podle abecedy
- 22.6.26 03:31
- Betty MacDonald
- 6601
Pálení, bolest a nutkání na močení
- 22.6.26 03:24
- Lollitka
- 24
IVF/KET 2025
- 22.6.26 02:05
- Janee19
- 9996
Milenky sem nová diskuze
- 22.6.26 00:59
- jege
- 113327
Jedináček nebo ne?
- 22.6.26 00:44
- Černá Madonna
- 4
Co se skrývá za nechutí k sexu?
- 22.6.26 00:39
- jege
- 935
Co dnes vaříte?
- 22.6.26 00:32
- KalamityJohn
- 65554