Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Ahojte maminky, založila jsem novou skupinu pro holky, co mají termín v listopadu, jelikož ostatní skupiny nikoho nepřijímají a toto je otevřená skupina :-)
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
Jojo, spím většinou na boku a když se chci otočit, vzbudí mě to
každopádně spaní na břiše miluju. Ještě před dvěma týdny to šlo, teď to dělám tak, že si lehnu na břicho-pravý bok a pokrčím levou nohu. Tím pádem na mladým neležím a i mně je fajn ![]()
Smetana, mleko..ani jedno mi nepomohlo dlouhodobe, ted zkousim Rennie.
Taky se mocnevyspim, moje nejoblíbenější poloha byla na břiše, coz ted nejde. Boky mam uz prelezeky, v noci se prevaluji taktez..a to nemluvim o vedrech ![]()
Pálení žáhy vůbec neznám. Nikdy jsem na to netrpěla a ani teď mě to netrápí. Zato v poslední době už se mi špatně usíná. Spím na boku, na zádech, pořád se převaluju… mimčo mě tlačí na žebra.
No jeje, žáha mě sice pálí tak jednou za týden, ale za to pořádně. To mám pocit, že exploduju. Ale pomáhá mi na to naštěstí smetana. A roztahují se Vám žebra? Mě to občas pobolívá, ale o víkendu jsem myslela, že to nevydržím. Teď musím zaklepat, už je asi tři dny klid, tak doufám, že se už dostatečně roztáhly a dají pokoj ![]()
Tak to zni dobre, pokud te předporodní veci zajimaji. Ja byla nabjednou předporodním kurzu a myslim, ze mi to stačilo.
Taky vas vsechny uz pali zaha? Ja uz s tim mam problémy tak mesic ![]()
Není to vlastně jen plavání, ale jsou to hodiny předporodní a poporodní přípravy (příprava na porod, péče o novorozence, kojení…) a po hodině teorie následuje plavání. Je to celkem 6 lekcí a poslední 7. lekce je prohlídka porodních boxů a pokojů šestinedělí v nemocnici, kde chci rodit. Ty kurzy jsou fajn a hodně si je chválí. Navíc mi je proplatí pojišťovna. ![]()
O plavání jsem nepřemýšlela, ale myslím, že by to mohlo stačit individuálně, jak je člověk zvyklý…nevím, jak se dá plavat „těhotně“
já teda začínám Pilates pro těhotné, ale to je přeci jen trochu jiné.
Taky v podstate pravidelne ochlazuji telo. V byte taky tech 30, jinak to nedavam.
Uz aby to skoncilo.
Nad plavanim pro tehotne uvazuji, otazka je jestli nestaci chodit sama plavat stejne jde hlAvne onejaky pohyb, ne?;)
Já to tedy také střídám, když mám volno celý den, jsem schovaná pod stromem a v bazénu, když jsem v práci, tak je dobře, máme klimu. A pak doma si zase dávám vlažné sprchy několikrát denně. Sice nevím, jak to je nebo není zdravé, ale bez toho bych určitě nepřežila. Doma máme 32 stupňů a to se bez pravidelného ochlazování zvládnout nedá. No a do toho hodně vody a pomerančový fresh ředěný vodou s trochou ledu.
My chodíme na večerní koupání a je to super. Vždycky si hodinku poplavu a pak odpočívám na lavičce. Je to příjemné ochlazení v těchto vedrech a voda není tak studená. Od září budu chodit na pravidelné plavání pro těhule. ![]()
Jak to delate teď v tech vedrech. Chodite plavat nebo doma sprcha ci vana? Ja tak vse napul, ale zase nevim, zda chladná voda je ideal.
At uz ty vedra skonci ![]()
Na bolesti břicha a nadýmání mi pomáhají bylinkové těhotenské čaje, jsou výborné. Vždycky mi po nich bříško změkne.
Pokud mám bolesti, pnutí a nejsem zrovna doma, abych si ho uvařila, dám si tabletku magnezia. Taky to zabírá.
Taky si myslím, že na velikosti prsou nezáleží
navíc se ti můžou nalít až po porodu ![]()
Holky, takový „jiný“ dotaz…nebo spíše, jestli máte některá zkušenosti, co by mi pomohlo. Prcek se poslední cca týden „usadil“ asi někde na střevech nebo nevím, ale trpím permanentní bolestí břicha a jsem nafouklá jak balón. Když si třeba lehnu a nějak ho dostanu do jiné pozice, uleví se mi, jak tlak, tak bolest. Ale v práci se přeci jen nemůžu válet na zádech a upouštět plyny
navíc se mi vždycky břicho nafoukne do dvojnásobné velikosti a to taky bolí, jak to pne. Včera už jsem byla tak zoufalá, že jsem si vzala Espumisan, ale ten do sebe nemůžu cpát pořád. A už ráno jsem se budila s bolestí.
Já teď začínám 23tt a mám nahoře 11KG, všichni mě chválí jak mám pěkný bříško. Podprsenky mám o necelé číslo větší, ale ten obvod se zvětčuje ![]()
@Tiburon ja si myslim, ze je to uplne jedno jake mas prsa…malo mléka muze mit i holka s šestkama, takz
Návštěvy uživatelů
- Verbka , 27.5.25 10:25
- Sovička 30 , 2.11.21 22:25
- Lizine , 1.1.19 18:31
- Svetluska_30 , 26.9.18 08:39
- makacek , 18.6.18 00:22
- barboravon , 20.5.18 13:43
- mrav , 8.3.18 14:44
- walsice , 1.4.17 20:53
- alzaček , 13.1.17 22:40
- Hannahandpitbulls , 20.10.16 23:10
- Lucinka0304 , 13.8.16 21:19
- Ifa007 , 3.6.16 13:59
- Anett91 , 2.6.16 12:27
- MarťulaG. , 1.6.16 20:22
- klarazitova , 31.5.16 12:16
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Vinted -neodeslané zboží kdy přijdou peníze
- 23.6.26 17:36
- Anonymní
- 1
Nedostatek sexu partnerka odmítá
- 23.6.26 17:36
- rmot
- 11
Americký staford a dítě
- 23.6.26 17:25
- Rosebery
- 17
Lze mít dva hlavní pracovní poměry najednou?
- 23.6.26 15:51
- Anonymní
- 6
Rozchod, nevera, deti, navrat
- 23.6.26 17:26
- Anonymní
- 5
Zadržování stolice ze strachu
- 23.6.26 17:22
- Beria
- 11
Bulovka – ortopedie
- 23.6.26 14:22
- Brita83
- 7
Kadeřnictví v Praze, kde opravdu...
- 23.6.26 15:11
- Anonymní
- 15
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 16:03
- albertka132
- 57
Přítel přijel včera z práce a choval se...
- 23.6.26 16:26
- Anonymní
- 48
Nové příspěvky
Se sluchátky nemluvím
- 23.6.26 17:46
- vokishka
- 102
Americký staford a dítě
- 23.6.26 17:45
- lucad77
- 18
Nedostatek sexu partnerka odmítá
- 23.6.26 17:44
- em488
- 14
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 17:44
- Tarena
- 58
Milenky sem nová diskuze
- 23.6.26 17:43
- Ephemeral
- 113732
Uklízečka ve školce
- 23.6.26 17:40
- Snopy123
- 162
Vyndání nádoru se slezinou - pes
- 23.6.26 17:39
- Jirulinka3006
- 6
Znáte dobrý vtip? Sem s ním!
- 23.6.26 17:39
- M_Vladim
- 43413
Nátlak na rodinnou dovolenou
- 23.6.26 17:37
- Pe.M.1
- 218
Vinted -neodeslané zboží kdy přijdou peníze
- 23.6.26 17:36
- Anonymní
- 1