Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Ahojte maminky, založila jsem novou skupinu pro holky, co mají termín v listopadu, jelikož ostatní skupiny nikoho nepřijímají a toto je otevřená skupina :-)
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
Ahoj holky, čekám také první miminko. Jsem v 19. týdnu. Na prvním screeningu ve 13. týdnu říkali, že to bude holčička. Uvidíme, jestli to na dalším screeningu potvrdí. Jinak jsem už také doma, ale raději bych něco ještě dělala. Doma se dost nudím.
Tak jsem byla na kontrole. Asi pet minut se doktor snazil vyzjistit co to vlastně čekáme
čtyři minuty to vypadalo jako holčička a pak zase jako klučík, takže my stále nevíme
TP mi posunul na 28. 11. Podle utz
tak uvidime
nikdo tu asi nemá pozdější termín porodu než já že?
vám budu pa závidět porody a ještě budu kinder vajíčko
SjuX:
Tak ať je to kluk jako buk:-) Gratuluju. Máte už jméno?
Třeba mi ho u Apolináře ukážeš, jestli se tam v listopadu potkáme:-)
Ahoj holky, tak se taky přidávám do této skupiny. Čekám první mimi, jsem v 19. týdnu, termín je 17. listopad. Od začátku těhotenství nemá žádné problémy, nezvracím, jen jsem mírně unavenější. Pracuji jako učitelka tělocviku, takže prázdniny mi teď bodnou. Od začátku jsem zatím přibrala 2,5kg. Džíny už nedopnu, takže nosím volnější a vzdušnější kalhoty na šňůrku nebo gumu. Za týden odjíždíme s manželem na světební cestu do Francie, tak snad to zvládnu. Jinak se nikterak zatím neomezuju, akorát už jsem přestala jezdit na kole a chodím radši na bazén. ![]()
Gratuluju k holčičce:-) A jméno máte? Byla jsi na velkém UTZ?
Ahojte maminy
![]()
Tak už to konečně víme
budeme mít holčičku ![]()
Sjux:
Ahojky, vcera v noci az do rana me taky bolelo v brichu, jeste nikdy to tak nebolelo.Rano jsem citila pohyby, ve ctvtek jdu na ultrazvuk, tak se snad uz dozvim co to bude
.
Zdravím také po dlouhé době. Vrátila jsem se z třítýdenní dovolené, při které jsme s manželem procestovali jihovýchodní Evropu. Objevili jsme pár míst, kam se určitě vrátíme i s potomkem (potomky?). Cestování bylo v poho, dokonce jsme v Řecku vylezli na Olymp. Hodně jsme toho nachodili a nalezli po památkách. Vrátila jsem se o kilo lehčí. Narozdíl od většiny mám od začátku těhotenství 4kg dole. Ale začínala jsem na celkem dosti (na mě až moc obludných 85kg
). Chodím skoro každý den pěšky 6km do práce (a někdy i z práce) a nepiju alkohol (víno, pivo). To je znát hned
Už ale neobleču jedny džíny s vyšším pasem. Asi se půjdu podívat po nějakých civilnějších těhotenských. V práci naštěstí nemáme business dress code, takže to snad přežiju v mých oblíbených sportovních kalhotech z Litexu, tílkách a trikách a letních maxisukních a šatech.
Všechny testy zatím dopadají dobře, přestože budu „stará matka“, takže mě v Gennetu ani nenutili na odběr plodové vody. Příští týden jdu na ultrazvuk ve 20.týdnu, tak se už snad konečně dozvíme, co to bude. Zatím nemám nic dětského. U kámošky, která má bazar oblečení pro děti mám vyšetřený pytel oblečků pro holčičku. Zdědila jsem ho po ní, když zjistila, že se jí v září narodí chlapeček. Při mém štěstí ho určitě potřebovat nebudu, ale co kdyby ![]()
Byla jsem včera na 2.velkém UZ, ale miminko je sabotér/ka, takže musím jít příští týden znovu. Tvrdohlavé už v bříšku!!
Bolí mě dnes hrozně okolo pupíku a jakoby vevnitř. Děje se to některé? Díky za info.
Ahoj všichni,
já už kočárek mám
Jen tak jsem koukala po netu, abych měla představu o cenách a narazila jsem na krásný kočárek za super cenu, tak jsem to vzala
. Teď zařizuju postýlku, zatím si asi vypůjčím kolébku od skoro švagrové. ![]()
Ahoj holky, vcera jsem zacala 20tt, myslim že jsem citila vecer první pohyby. Bricho se menilo, kazdou chvili jiny tvar
. Zavim tem co malo pribraly, ja uz 7,5kg. Zacala jsem na 55kg, doufam ze uz moc nepriberu. Kocarek jeste nevybirame, ted koukam po postylce, nevim kde nejlevneji sehnat novou a prebalovací pult.Za tyden jdu na ultrazvuk, to bych se mela dozvedet co to bude, jsem zvedava.CHci uz oblecky nakupovat, Letnany mam nejliz, neznam obchod tady s detskym oblecenim, bydli tu kratce.
Mejte se fajn
.
Návštěvy uživatelů
- Verbka , 27.5.25 10:25
- Sovička 30 , 2.11.21 22:25
- Lizine , 1.1.19 18:31
- Svetluska_30 , 26.9.18 08:39
- makacek , 18.6.18 00:22
- barboravon , 20.5.18 13:43
- mrav , 8.3.18 14:44
- walsice , 1.4.17 20:53
- alzaček , 13.1.17 22:40
- Hannahandpitbulls , 20.10.16 23:10
- Lucinka0304 , 13.8.16 21:19
- Ifa007 , 3.6.16 13:59
- Anett91 , 2.6.16 12:27
- MarťulaG. , 1.6.16 20:22
- klarazitova , 31.5.16 12:16
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Nedostatek sexu partnerka odmítá
- 23.6.26 16:07
- Niki550
- 7
Americký staford a dítě
- 23.6.26 16:06
- Snopy123
- 4
Lze mít dva hlavní pracovní poměry najednou?
- 23.6.26 15:51
- Anonymní
- 6
Rozchod, nevera, deti, navrat
- 23.6.26 15:06
- Anonymní
- 1
Zadržování stolice ze strachu
- 23.6.26 15:54
- Aurellia77
- 8
Bulovka – ortopedie
- 23.6.26 14:22
- Brita83
- 7
Kadeřnictví v Praze, kde opravdu...
- 23.6.26 15:11
- Anonymní
- 15
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 16:03
- albertka132
- 57
Přítel přijel včera z práce a choval se...
- 23.6.26 15:12
- andiedvorakova
- 47
Nechráněný styk za peníze
- 23.6.26 10:23
- admin
- 25
Nové příspěvky
Nátlak na rodinnou dovolenou
- 23.6.26 16:12
- Keyllah
- 210
Americký staford a dítě
- 23.6.26 16:12
- JancaS84
- 5
Nedostatek sexu partnerka odmítá
- 23.6.26 16:12
- arinecka
- 8
Ztracená kartička pojišťovny a dovolená
- 23.6.26 16:11
- lucad77
- 34
Bilance ČT - nízká porodnost
- 23.6.26 16:07
- Anna766
- 595
Uklízečka ve školce
- 23.6.26 16:06
- renduli
- 153
Co nosíte, když nenosíte podprsenku?
- 23.6.26 16:06
- Silverine247
- 57
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 16:03
- albertka132
- 57
Se sluchátky nemluvím
- 23.6.26 16:02
- Zumpa
- 91
Milenky sem nová diskuze
- 23.6.26 16:02
- M_Vladim
- 113673