Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Ahojte maminky, založila jsem novou skupinu pro holky, co mají termín v listopadu, jelikož ostatní skupiny nikoho nepřijímají a toto je otevřená skupina :-)
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
Mě jsou svršky snad zatím všechny, jen některý upnutější. Spíš začínám mít problém s podprsenkami, všude mě tlačí, tak jsem si koupila takovou obyč látkovou a je to super.
Holky já jsem teď 18tt a bříško mi začíná taky pěkně vykukovat. S váhou jsem u prvního těhotenství přibrala 18kg tak jsem si tak říkala, že by bylo fajn mít teď o něco míň, ale asi to nejde úplně ovivnit
Mám schované nějaké věci, ale spíše letní
Přes léto to bude fajn, ale jak budu chodit oblečená v říjnu a listopadu to si nedokážu představit.. - rodila jste už nějaká takhle na zimu? ![]()
Tak já jsem na tom stejně ženy, moje kalhoty mě škrtí, takže nosím legíny, kalhoty na gumu a těhu tepláky a vršky obléknu skíro všechny, ale mám problém s bundama atd…nezapnu nic přes prsa
takže hrůza, nemůžu sehnat plavky ani podprdu ![]()
Já se porodu bojím, ale říkám si že to zvládlo tolik ženskej, tak já musím taky. Nic jiného mi nezbude
. Taky bych chtěla holčičku, ale když to bude chlapeček, tak stejně budu šťastná.
Já čekam první ditě, tak trochu se bojim.Snad to přežiju
, jsem uz 19tyden.Ted to docela utika, jenom ze nemam moc s kym pokecat, vsichni znamidelaj, nebo bydli daleko ![]()
My se dozvime co cekame snad pristi patek
na velkem screeningu to videt nebylo… Viktorka si dava odpoledni siestu ale ja jsem oproti prvimu tehotenstvi silene unavena. Jestli to je tim, ze mi tu bwha spuntik a do toho jeste pes… Vubec si nedokazu predstavit nejakej 8 a 9 mesic
jak to mate s porodem? Tesite se nebo bojite? Ja se tesim, chci si to konecne prozit, dceru jsem rodila cisarskym rezem a kdyz mi to rekli hrozne jsem to obrecela, tak ted uz to snad vyjde ![]()
Uz tak brzy to poznaj, az tak ve 20tydnu.Ja jdu 17.6.na kontrolu, pak me objedna na ultrazvuk, tak snad uz budu vedet co to bude, abych mohla pomalu zacit nakupovat oblečky
.Chtela bych holcicku, hlavne aby to bylo zdravý
.
Tak já to mám super, přítelova sestra porodila v únoru chlapečka a přítelově bratrovi se narodila v listopadu narodila holčička, takže už mám doma 2 balení malých plen, nějaké oblečky, vložky do podprsenky atd. Mě ve 12 týdnu řekli, že to bude asi holčička, ale t nic nekupuji, že to není jistý a pak na kontrole po 2 týdnech řekli, že to je asi kluk
, tak musím čekat do 7.7., prý už to bude jasný
Tak čekáme, ale poslední týden se tam nějak začíná roztahovat, prý hodně roste a přibírá a já taky. Když čekala mamka bráchu, tak přibrala 28kg, tak doufám, že to není dědičný ![]()
To se mas, ja nemam po kom dědit
.Uz budu mit pulku za chvili za sebou, brzy se uz dozvim co to bude, abych mohla nakupovat oblecky
.
Já jsem taky doma, takže tepláky to jistí
Pár těhotenských košilí jsem podědila a už mám i kalhoty, ale ty jsou zatím velké ![]()
Ahojky, taky je mi dost veci tesnych, tehotensky zadny nemam.Jen jsem si koupila vetsi velikost tílek, saty budu nosit, to bude pohodlneji, nez se mackat v leginach.Jsem doma, nekdy to je otrava, nikoho tu neznam, prestehovala jsem se kousek za Cakovice ![]()
Já jsem připbrala zatím jen tři kila, ale příjde mi, že se zvětšuju co půl hodiny ![]()
nás taky napínají, Andělín ne a ne ukázat pinďu nebo fifinku ![]()
S tím oblečením máte pravdu. Skoro do ničeho se už nevejdu
. Mám pár těhotenských kousků, ale to mi je pro zatím zase velké
, holt svoje 34 už neobleču
Jinak jsem po kontrole u dr. a říkal, že to vypadá na kluka ( před tím říkal holčičku), tak nás ještě bude napínat. ![]()
@SjuX Tam jsem se chtěla jít podívat taky, tak uvidím…Máme jediný štěstí že pupek budeme mít relativně v létě, utěšuju se, že budu nosit volný šaty ![]()
Návštěvy uživatelů
- Verbka , 27.5.25 10:25
- Sovička 30 , 2.11.21 22:25
- Lizine , 1.1.19 18:31
- Svetluska_30 , 26.9.18 08:39
- makacek , 18.6.18 00:22
- barboravon , 20.5.18 13:43
- mrav , 8.3.18 14:44
- walsice , 1.4.17 20:53
- alzaček , 13.1.17 22:40
- Hannahandpitbulls , 20.10.16 23:10
- Lucinka0304 , 13.8.16 21:19
- Ifa007 , 3.6.16 13:59
- Anett91 , 2.6.16 12:27
- MarťulaG. , 1.6.16 20:22
- klarazitova , 31.5.16 12:16
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Nedostatek sexu partnerka odmítá
- 23.6.26 16:07
- Niki550
- 7
Americký staford a dítě
- 23.6.26 16:06
- Snopy123
- 4
Lze mít dva hlavní pracovní poměry najednou?
- 23.6.26 15:51
- Anonymní
- 6
Rozchod, nevera, deti, navrat
- 23.6.26 15:06
- Anonymní
- 1
Zadržování stolice ze strachu
- 23.6.26 15:54
- Aurellia77
- 8
Bulovka – ortopedie
- 23.6.26 14:22
- Brita83
- 7
Kadeřnictví v Praze, kde opravdu...
- 23.6.26 15:11
- Anonymní
- 15
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 16:03
- albertka132
- 57
Přítel přijel včera z práce a choval se...
- 23.6.26 15:12
- andiedvorakova
- 47
Nechráněný styk za peníze
- 23.6.26 10:23
- admin
- 25
Nové příspěvky
Uklízečka ve školce
- 23.6.26 16:13
- Snopy123
- 154
Nátlak na rodinnou dovolenou
- 23.6.26 16:12
- Keyllah
- 210
Americký staford a dítě
- 23.6.26 16:12
- JancaS84
- 5
Nedostatek sexu partnerka odmítá
- 23.6.26 16:12
- arinecka
- 8
Ztracená kartička pojišťovny a dovolená
- 23.6.26 16:11
- lucad77
- 34
Bilance ČT - nízká porodnost
- 23.6.26 16:07
- Anna766
- 595
Co nosíte, když nenosíte podprsenku?
- 23.6.26 16:06
- Silverine247
- 57
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 16:03
- albertka132
- 57
Se sluchátky nemluvím
- 23.6.26 16:02
- Zumpa
- 91
Milenky sem nová diskuze
- 23.6.26 16:02
- M_Vladim
- 113673