Vyhledávání v diskuzi

  • Otevřená skupina

Najde se nějaká maminka s brna? Jsem v brně nová a s prckem se nudíme :(

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Bylo nalezeno:

Vyhledané příspěvky

1522
4.3.15 16:53

Zde jsou naše maličkosti, starší Míša a menší Kačka :)

3.3.15 21:42

@fazolka2014 @verufres
Tak to vypada, ze nas zachvilu bude cela banda :mrgreen:
Uz aby se udelalo hezky :dance:
Posilam fotku moji rodiny. (At vite, s kym mate tu cest :jazyk: ) A vy holky/dámy taky posilejte :mavam:

1445
3.3.15 17:14
@verufres píše: Čau maminky, :mavam: ráda bych se k vám přidala. Bydlíme v Kohoutovicích od září, ale zatím moc příležitostí k seznámení s maminkama a dětičkama nebylo. Dcerka bude mít brzy rok a já mám 29, tak kdyby jste někdy chtěly někam vyrazit, rády se přidáme :dance:
:palec: :mavam:
3.3.15 16:54

@verufres Ahoj. No to bude super! Ja du Sarka(25) a moje mala Verunka ted oslavila rok. Urcite se rady seznamime :kytka:

245
3.3.15 15:40

Čau maminky, :mavam: ráda bych se k vám přidala. Bydlíme v Kohoutovicích od září, ale zatím moc příležitostí k seznámení s maminkama a dětičkama nebylo. Dcerka bude mít brzy rok a já mám 29, tak kdyby jste někdy chtěly někam vyrazit, rády se přidáme :dance:

1522
2.3.15 22:47

@ŠárkaPeřina herny by také šli ale v těch městech mi příjdou stále plné :( dost

2.3.15 21:58

@Nikoletaa Jo, pravda. Ono to pocasi ted stoji za starou backoru. Uz aby zacalo poradne jaro :) Litat nekde s destnikama by asi nebylo zrovna super rande :mrgreen: A nebo nejaka hernicka?

1522
1.3.15 13:54

@ŠárkaPeřina :D to jo mylsela jsem jako počasí a děti skloubit :)

28.2.15 21:35

@Nikoletaa Tak treba nekdy? To zni jak kdyby jsme to nemohly ovlivnit. Muzeme se domluvit a jit se proste projit. A kdyz to bude na prd, zacnem se na emiminu.cz proste ignorovat. :D Delam si srandu, ono to pujde. Ja su optimistka :dance:

1522
28.2.15 21:26

Tak třeba se někdy sejdem :)

28.2.15 19:41

No tak to je uplne super, jsme i cca stejna vekovka(vsechny) @Nikoletaa @fazolka2014 :)

1522
28.2.15 12:37

Mě už táhne na 26 v dubnu

27.2.15 21:04

@Nikoletaa
Jj, Tuřany jsou kousek. To mam radost, ze pisete devcata, uz se tesim az zajdeme ven nebi na kafco. :) A tobe je Niko kolik? :kytka:

1522
27.2.15 20:56

@ŠárkaPeřina bydlím jakoby přes kopec, v brněnských ivanovicích(turany) mám roční holčičku a druhá má 4.5roku :)

27.2.15 18:11

@fazolka2014
Tak me je 25 a manzelovi 27. :) Ja se stehovala uz po seste a naposledy to bylo z dediny na jihu moravy cca 40km od Brna.

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny