Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Najde se nějaká maminka s brna? Jsem v brně nová a s prckem se nudíme :(
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
Zde jsou naše maličkosti, starší Míša a menší Kačka ![]()
@fazolka2014 @verufres
Tak to vypada, ze nas zachvilu bude cela banda ![]()
Uz aby se udelalo hezky ![]()
Posilam fotku moji rodiny. (At vite, s kym mate tu cest
) A vy holky/dámy taky posilejte ![]()
@verufres píše: Čau maminky,ráda bych se k vám přidala. Bydlíme v Kohoutovicích od září, ale zatím moc příležitostí k seznámení s maminkama a dětičkama nebylo. Dcerka bude mít brzy rok a já mám 29, tak kdyby jste někdy chtěly někam vyrazit, rády se přidáme
@verufres Ahoj. No to bude super! Ja du Sarka(25) a moje mala Verunka ted oslavila rok. Urcite se rady seznamime ![]()
Čau maminky,
ráda bych se k vám přidala. Bydlíme v Kohoutovicích od září, ale zatím moc příležitostí k seznámení s maminkama a dětičkama nebylo. Dcerka bude mít brzy rok a já mám 29, tak kdyby jste někdy chtěly někam vyrazit, rády se přidáme ![]()
@Nikoletaa Jo, pravda. Ono to pocasi ted stoji za starou backoru. Uz aby zacalo poradne jaro
Litat nekde s destnikama by asi nebylo zrovna super rande
A nebo nejaka hernicka?
@Nikoletaa Tak treba nekdy? To zni jak kdyby jsme to nemohly ovlivnit. Muzeme se domluvit a jit se proste projit. A kdyz to bude na prd, zacnem se na emiminu.cz proste ignorovat.
Delam si srandu, ono to pujde. Ja su optimistka ![]()
@Nikoletaa
Jj, Tuřany jsou kousek. To mam radost, ze pisete devcata, uz se tesim az zajdeme ven nebi na kafco.
A tobe je Niko kolik? ![]()
@ŠárkaPeřina bydlím jakoby přes kopec, v brněnských ivanovicích(turany) mám roční holčičku a druhá má 4.5roku ![]()
@fazolka2014
Tak me je 25 a manzelovi 27.
Ja se stehovala uz po seste a naposledy to bylo z dediny na jihu moravy cca 40km od Brna.
Návštěvy uživatelů
- R137 , 2.2.26 21:42
- kesaibot , 17.12.25 05:53
- Elisabeth111 , 19.3.25 10:12
- Verr2 , 29.1.25 10:22
- Sienim , 14.10.24 14:54
- Bobina87 , 24.9.23 16:17
- KFL , 12.6.23 07:07
- Hanka7207 , 18.2.23 23:42
- Melounek0 , 12.11.22 07:26
- vajka00 , 27.9.22 22:07
- sara-k , 13.7.22 13:26
- keirinka , 18.5.22 22:23
- VeroF , 15.4.22 21:53
- michavw , 5.3.22 17:48
- Did6 , 8.12.21 21:19
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Cestování nezletilého po EU bez rodičů
- 24.6.26 11:22
- Kelsey1
- 4
Jaké cviky na posílení pánevního dna?
- 24.6.26 11:23
- Bialkla
- 4
Jak pečovat o jemné dětské vlasy
- 24.6.26 11:14
- Menton
- 7
Bolesti v podbřišku úplně dole a přesah...
- 24.6.26 11:11
- Okta
- 2
Je tento e-shop bezpečný?
- 24.6.26 10:51
- korast
- 11
Společná péče - jak to funguje v praxi?
- 24.6.26 11:04
- 50xastalepoprve
- 8
Undercut s dlouhými vlasy - mám do toho...
- 24.6.26 11:47
- Yasmina21
- 26
Slovenka ziada o cesku matersku
- 24.6.26 11:50
- Apolena05
- 35
PMDD - co vám pomohlo?
- 24.6.26 06:42
- ALIPELI
- 3
Změny rodidel po 3. porodu
- 24.6.26 06:20
- Anonymní
- 3
Nové příspěvky
Nefunkční vztah - jak dál
- 24.6.26 11:57
- Josef_t
- 94
Uklízečka ve školce
- 24.6.26 11:57
- Hanča1234
- 224
Snažení 2026
- 24.6.26 11:56
- Veru514
- 2033
Nedostatek sexu, partnerka se mu vyhýbá
- 24.6.26 11:56
- Diagnoza2
- 79
Milenky sem nová diskuze
- 24.6.26 11:56
- Luxusnixicht
- 113901
IVF - ET/KET 2026
- 24.6.26 11:52
- Marcela_dogmom
- 5247
Co dělat dál v manželství?
- 24.6.26 11:51
- Anonymní
- 130
Slovenka ziada o cesku matersku
- 24.6.26 11:50
- Apolena05
- 35
Undercut s dlouhými vlasy - mám do toho...
- 24.6.26 11:47
- Yasmina21
- 26
Dělení nákladů na dovolenou s dětmi
- 24.6.26 11:45
- martinsip
- 318