Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Ahoj maminky. Dáme hlavy dohromady a nějakou tu radu? :)
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
@YesVeverka to je mi jasný
Musím to s ni vyřešit jednou pro vždy, ale vůbec nemám chuť se s ni bavit.
@Petriseek moje rodiče mi to taky vynahrazuji, jen jsem opět naletela, když říkala jak by strašně rada něco koupila
. Ale chybami se člověk učí a teď už vím, ze po ni nemám noc chtít, ikdyz se nabídne : ![]()
@Dady20 neřešit,když jsem byla ještě se svým bývalým manželem a narodil se nám syn a pak dcerka, v životě jim nic nekoupila, ani nedala k narozeninám..já tohle neřeším..uvidíme co moje nová tchýně pořídí svému prvnímu vnoučeti
Je fajn, ale jak se zachova netušim a když nic nedá tak se nedoprošuju když nechce nic dát ať nedává..mě tohle vynahrazuji moje rodiče
![]()
@Dady20 píše:
@YesVeverka jo, tak to je přesně ta moje a i můj přítel. Kočár mi slíbil taťka, že koupí. Řekl mi, že ať si vyberu a on to zaplatí. Řekl to hned na začátku těhu. Takže když ona začala řešit kočár, tak jsem jí řekla, ať se o to nestará, že mi ho koupí taťka a ona i přesto mi pořád posílala odkazy na bazary ne. Už s tím mě naštvala, tenkrát jsem jí slušně řekla, že nechci pro své dítě bazarové věci, když i v akcích se v obchodech nové dají sehnat za super ceny a jako teĎ to ve mě fakt bublá a mám sto chutí ji říct, ať mě nekontaktuje do porodu, protože z ní mám fakt akorát neervy
No nemáš to lehké, ale radši jí hned na začátku říct co a jak, ujasnit si to - protože pokud ji teď necháš, tak věř, že až se Ti miminko narodí bude to mnohem horší.. to Ti bude tchýně předávat neskutečná moudra a rady
![]()
@YesVeverka jo, tak to je přesně ta moje a i můj přítel. Kočár mi slíbil taťka, že koupí. Řekl mi, že ať si vyberu a on to zaplatí. Řekl to hned na začátku těhu. Takže když ona začala řešit kočár, tak jsem jí řekla, ať se o to nestará, že mi ho koupí taťka a ona i přesto mi pořád posílala odkazy na bazary ne
. Už s tím mě naštvala, tenkrát jsem jí slušně řekla, že nechci pro své dítě bazarové věci, když i v akcích se v obchodech nové dají sehnat za super ceny a jako teĎ to ve mě fakt bublá a mám sto chutí ji říct, ať mě nekontaktuje do porodu, protože z ní mám fakt akorát neervy ![]()
@Dady20 píše:
Ahoj holky jsem ze všeho na mrtvici doma :/. V pondělí volala přítelova babička, že u nich je pro nás ten nábytek, tak jsme tam jeli no a hrůza a děs. Bylo to starožitné, přebalovací pult nebyla komoda, jak tvrdili, ale jen regál no a barva přebalováku a postýlky byla tmavě hnědá. Přišlo mi to, že když bych tam dávala to miminko, že to bude jak kdybych ho dávala do rakve, takže jsem rovnou řekla, že to nechci. No a večer jsme jeli do kina a tak jsme se stavili do pár obchodů s nábytkem po cestě. Našli jsme úplně super komodu s přebalovákem a i se zabudovanou vaničkou, která se dá ale vyndat a potom jak nebude potřeba přebalovací podložka, tak ta se dá taky oddělat a místo ní dát deska a je z toho normální komoda (třeba na dalších 5 let). Dle mě i přítele super věc. Říkal teda, že řekne své matce, která se pořád ptala, co má koupit, tak říkám, že OK. V úterý jsem našla, že když se v tom obchodě nakoupí do neděle nad 6000, tak je 2000 sleva, tak říkám, že super, že to by jsme měli stihnout no a najednou se tchýnička zasekla. Komoda je drahá, je to zbytečný, je to jen na rok a kdesi cosi (ona má plnou prdel peněz a jsou to pro ni drobný) a že máme koupit komodu použitou na bazaru. Jako to, že nechápala, že je to ze dřeva, že je tam ta vanička i přebalovací podložka, to už jí nijak nedošlo, ale viděla jen to, že komody na bazaru sou za 2500. Nezapočítala si do toho co bude stát navíc ty další věci. Takže super, já to zase celé úterý probrečela (ne, protožeže jsem musela mít nutně tu komodu, ale proto, že je to moje první dítě, její první vnouče a ona na něm bude pořád šetřit, ikdyž to nemá zapotřebí). Nakonec jsem se včera sbalila a jela si tu komodu koupit sama. Vyšla mě nakonec na 4000 a k tomu jsem dostala bonus v podobě peřinky a duchny do postýlky za 400 Kč, ikdyž původní cena byla 1200. Fakt ju za toto nesnáším a hlavně, že ona mi bude pořád posílat odkazy na články, jak má být maminka v klidu, aby bylo i miminko. Nakonec jsem řekla i příteli, ať jí řekne, že má teda pro miminko koupit dudlíky za 200, když se jí všechno zdá drahý a už po ní fakt nic chcít nebudu. Nebudu se jí doporošovat :/
jéé to mi připomíná moji tchýni… naslibovala hory doly a pak nic.. Nejhorší bylo, když řekla, že nám koupí s tchánem kočárek (tenkrát na prvního syna).. měla limit max. 10.000.- když jsem řekla, že mám vybraný jiný (dražší) ať nám těch 10.000 dá, že si ještě k tomu přidáme a koupíme, tak řekla, že ani náhodou.. vybrala kočár sama a pak nám volala super překvapení.. že máme kočárek koupený už u nich doma.. já myslela, že mě jebne!!
A manžel jako poslušný synáček samozřejmě nemohl maminku odmítnout.. a tak jsme musel mít ten kočárek od ní.. to že jsme ho už po 3 měsících reklamovali.. to že se tam syn už ve 4. měsících nevešel apod už raději nerozepisuju.. No jo.. byla jsem mladá a blbá.. teď má tchýnička útrum a ona to moc dobře ví ![]()
Takže přeji pevné nervy a hlavně NEDEJ SE!! ![]()
Omlouvám se, ale musela jsem si na ni někde postěžovat, protože už ji opravdu nezvládám, jak do všeho mluví
a tváří se strašně velkoryse, tak ju člověk pak o něco požádá a on je to hned problém ![]()
Ahoj holky jsem ze všeho na mrtvici doma :/. V pondělí volala přítelova babička, že u nich je pro nás ten nábytek, tak jsme tam jeli no a hrůza a děs. Bylo to starožitné, přebalovací pult nebyla komoda, jak tvrdili, ale jen regál no a barva přebalováku a postýlky byla tmavě hnědá. Přišlo mi to, že když bych tam dávala to miminko, že to bude jak kdybych ho dávala do rakve, takže jsem rovnou řekla, že to nechci. No a večer jsme jeli do kina a tak jsme se stavili do pár obchodů s nábytkem po cestě. Našli jsme úplně super komodu s přebalovákem a i se zabudovanou vaničkou, která se dá ale vyndat a potom jak nebude potřeba přebalovací podložka, tak ta se dá taky oddělat a místo ní dát deska a je z toho normální komoda (třeba na dalších 5 let). Dle mě i přítele super věc. Říkal teda, že řekne své matce, která se pořád ptala, co má koupit, tak říkám, že OK. V úterý jsem našla, že když se v tom obchodě nakoupí do neděle nad 6000, tak je 2000 sleva, tak říkám, že super, že to by jsme měli stihnout no a najednou se tchýnička zasekla. Komoda je drahá, je to zbytečný, je to jen na rok a kdesi cosi (ona má plnou prdel peněz a jsou to pro ni drobný) a že máme koupit komodu použitou na bazaru. Jako to, že nechápala, že je to ze dřeva, že je tam ta vanička i přebalovací podložka, to už jí nijak nedošlo, ale viděla jen to, že komody na bazaru sou za 2500. Nezapočítala si do toho co bude stát navíc ty další věci. Takže super, já to zase celé úterý probrečela (ne, protožeže jsem musela mít nutně tu komodu, ale proto, že je to moje první dítě, její první vnouče a ona na něm bude pořád šetřit, ikdyž to nemá zapotřebí). Nakonec jsem se včera sbalila a jela si tu komodu koupit sama. Vyšla mě nakonec na 4000 a k tomu jsem dostala bonus v podobě peřinky a duchny do postýlky za 400 Kč, ikdyž původní cena byla 1200. Fakt ju za toto nesnáším a hlavně, že ona mi bude pořád posílat odkazy na články, jak má být maminka v klidu, aby bylo i miminko. Nakonec jsem řekla i příteli, ať jí řekne, že má teda pro miminko koupit dudlíky za 200, když se jí všechno zdá drahý a už po ní fakt nic chcít nebudu. Nebudu se jí doporošovat :/
@Mišulka1994 mimi má vždy nejvíc věci, taky je třeba i 5× za den převlékáš
Jinak mám taky slíbené oblečky od kamošky a známé, tak se mi to začne kupit..Když něco vidím tak koupím i teď
Jinak pupik mi snad každý den skače o centimetr, už si lidi všímají a nemám co na sebe
![]()
@YesVeverka Tak ju, raději se zmíním
Děkuji ![]()
Tak co je nového holky? Já jsem byla na návštěvě u tety a dovezla jsem si spoustu věcí ( golfky, autosedačku vajíčko, houpací sedátko, nějaké látkové pleny, hračky, lahvičky, chůvičku, odsávačku na nudlinky…) a když se potvrdí, že to bude holčička, tak tam mám dvě plné krabice oblečení. To naše mimčko bude mít víc věcí, než my s přítelem dohromady
Už teď to nemám kam dát
Jak jste na tom vy?
@YesVeverka tak to joo pak bude pupik zavazet, my budem mít mimi v ložnici takže ji udelam akorát koutek kde bude postýlka a cca ve 2 tetech půjde do pokojiku ![]()
@YesVeverka tak to joo pak bude pupik zavazet, my budem mít mimi v ložnici takže ji udelam
@Petriseek píše:
@YesVeverka já začínám něco málo nakupovat co se týče oblečku, ty větší věci tak nějak jak bude čas, ale je fakt že u dcery jsem uz měla v 19týdnu kočarek, teď jaksi mám na vše časAle asi to bude tim, že chodim do práce a jsem ráda že jsem, ale ještě 5 dni a končím tak se do chystáni pustím
Je fakt že se přehoupnou prázdniny a už to pojede rychle a budeme rodit
Já jsem sice doma, ale jsem OSVČ, takže pracuji z domova
No právě, prázdniny utečou rychle a pak to poletí rychlostí blesku
Já přes víkend malovala pokojík a jsem z výsledku nadšená, ale měla jsem toho tak akorát.. v září bych si pokojík už sama nevymalovala.. ![]()
@Mišulka1994 píše:
@ivalinka JeeeTo je k naštvaní. Musí se to zlepšit
@YesVeverka Tak já nikde nic. Myslíš, že to mám hlásit u doktora? Někdy si říkám, že je krásné být těhotná a někdy už bych to miminko chtěla držet v náručí
Jak to máte vy?
Možná bych se raději zmínila.. ![]()
@YesVeverka já začínám něco málo nakupovat co se týče oblečku, ty větší věci tak nějak jak bude čas, ale je fakt že u dcery jsem uz měla v 19týdnu kočarek, teď jaksi mám na vše čas
Ale asi to bude tim, že chodim do práce a jsem ráda že jsem, ale ještě 5 dni a končím tak se do chystáni pustím
Je fakt že se přehoupnou prázdniny a už to pojede rychle a budeme rodit ![]()
Návštěvy uživatelů
- lalinka90 , 6.10.23 20:25
- Dady20 , 22.6.20 19:35
- Erkata , 9.4.20 13:18
- Broubrou , 2.11.19 08:17
- Mimis2017 , 7.4.19 13:05
- monovera , 2.10.18 18:25
- Marinkaa , 2.9.18 09:15
- chelsinka1988 , 4.5.18 03:55
- hannah13 , 26.3.18 23:21
- Terezice15 , 30.1.18 08:48
- VeronikaHo , 18.10.17 13:30
- diacon , 13.8.17 23:01
- kama27 , 2.8.17 18:00
- Petriseek , 2.8.17 10:25
- Magdalena3DVS , 2.8.17 07:43
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Bulovka – ortopedie
- 23.6.26 14:22
- Brita83
- 7
Kadeřnictví v Praze, kde opravdu...
- 23.6.26 14:43
- andiedvorakova
- 14
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 13:25
- Temnástranasíly
- 51
Přítel přijel včera z práce a choval se...
- 23.6.26 14:28
- 884135
- 46
Nechráněný styk za peníze
- 23.6.26 10:23
- admin
- 25
Mobilní klimatizace
- 23.6.26 11:02
- Kelsey1
- 42
Krém na opalovaní pro děti
- 23.6.26 12:21
- Konys
- 36
Jak urychlit hojení po spaléní od slunce?
- 23.6.26 10:36
- M_Vladim
- 21
Jenda - evidence na pracáku a VZP
- 23.6.26 09:23
- anisek123
- 8
Cestovní ruch nebo obchodka?
- 23.6.26 12:00
- sysi
- 17
Nové příspěvky
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 14:57
- andiedvorakova
- 52
Bilance ČT - nízká porodnost
- 23.6.26 14:56
- Anna766
- 590
Nemáme rádi léto
- 23.6.26 14:56
- vokishka
- 9658
Milenky sem nová diskuze
- 23.6.26 14:55
- sirikit
- 113649
Je sklo non toxic?
- 23.6.26 14:55
- IcePlanet7
- 74
IVF - ET/KET 2026
- 23.6.26 14:55
- Ifka19
- 5228
Výsledky sona břicha/lekařská zprava
- 23.6.26 14:54
- vokishka
- 22
Zadržování stolice ze strachu
- 23.6.26 14:52
- Aurellia77
- 1
Znáte dobrý vtip? Sem s ním!
- 23.6.26 14:44
- IcePlanet7
- 43409
Kadeřnictví v Praze, kde opravdu...
- 23.6.26 14:43
- andiedvorakova
- 14