Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Ahoj maminky. Dáme hlavy dohromady a nějakou tu radu? :)
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
@Mišulka1994 Děkuji, ja já testovala až kdyby nedošla ms, už jsem takhle vyplytvala hodně testů, tak musím doufat a čekat…To je to nejhorší ![]()
@kaculka91 Tak to je ještě brzy. Ale každá to má jinak
Někomu se ukáže 5dní před MS, mě se ukázala 1 den. Zkoušela jsem 3 dny a nic) Uvidíš. Každopádně držím pěsti ![]()
@Dady20
Tak to budeme mít + - stejně staré děti ![]()
@kaculka91 Tak to nevím
promiň. A kdy máš MS?
@Mišulka ahojky, No já jsem 4 dny po ovulaci, pokud opravdu proběhla.
Jinak jsem po laparoskopii, kde mi našli srůsty a vzali slepák, jinak prý po gynekologické stránce prý ok, tak nějak tajně doufám, že se zadařilo
. Žádné příznaky nemám, jen se mi občas objeví výtok, dneska měl takovou žlutou barvu, ale bylo to jen drobet a mám trochu bolení v boku vpravo a jde mi to nahoru, kdybych nevěděla, že mi vzali slepák, tak možná vyvadim
.
Nemáte s tím někdo zkušenost? ![]()
@Mišulka1994 Aho, tak to jsi přesně i týden napřed predemnou
já mám kontrolu až 10.4. To bude sedmý týden neboli 6+2tt
@Dady20 Poslední MS byla 18. 2.
Takže 5.? Nového nic. Také mě bolí podbřišek a sem, tam nějaký výtok. K tomu bolest bradavek a zad. To všechno je normální. S tělem se něco děje a je více prokrvené
@kaculka91 Jasaaan ![]()
Holky kdy máte kontroly?
@Mišulka1994 u mě nic
akorát podbrisek stále tlačí, ale to kamoska, co porodila v únoru, tak říkala, ze to je běžné. Ze se deloha zvětšuje
Co nového u tebe? Jak se citis? A poslední MS byla u tebe kdy( kolikaty jsi týden).
Táákže, jelikož si nepamatuji, kdo přidával dvě // Tak jsem založila tuhle skupinku. Snad se tu brzy sejdeme všechny ![]()
Začínáme s těhotenstvím
Úplný začátek našich dálnic // ![]()
Návštěvy uživatelů
- lalinka90 , 6.10.23 20:25
- Dady20 , 22.6.20 19:35
- Erkata , 9.4.20 13:18
- Broubrou , 2.11.19 08:17
- Mimis2017 , 7.4.19 13:05
- monovera , 2.10.18 18:25
- Marinkaa , 2.9.18 09:15
- chelsinka1988 , 4.5.18 03:55
- hannah13 , 26.3.18 23:21
- Terezice15 , 30.1.18 08:48
- VeronikaHo , 18.10.17 13:30
- diacon , 13.8.17 23:01
- kama27 , 2.8.17 18:00
- Petriseek , 2.8.17 10:25
- Magdalena3DVS , 2.8.17 07:43
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Seznamka Eforta
- 23.6.26 10:45
- Iveta1991e
- 1
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 10:54
- MartinL45
- 2
Přítel přijel včera z práce a choval se...
- 23.6.26 10:54
- pikola
- 28
Nechráněný styk za peníze
- 23.6.26 10:23
- admin
- 25
Mobilní klimatizace
- 23.6.26 10:54
- aledud
- 41
Krém na opalovaní pro děti
- 23.6.26 10:53
- Žanetka_Tuky
- 35
Jak urychlit hojení po spaléní od slunce?
- 23.6.26 10:36
- M_Vladim
- 21
Jenda - evidence na pracáku a VZP
- 23.6.26 09:23
- anisek123
- 8
Cestovní ruch nebo obchodka?
- 23.6.26 10:53
- Žanetka_Tuky
- 16
Nátlak na rodinnou dovolenou
- 23.6.26 10:54
- Anonymní
- 161
Nové příspěvky
Milenky sem nová diskuze
- 23.6.26 10:58
- M_Vladim
- 113504
IVF - ET/KET 2026
- 23.6.26 10:57
- Lotyyy
- 5215
Bilance ČT - nízká porodnost
- 23.6.26 10:57
- Anna766
- 571
Přejmenování dítěte ve 3 měsících
- 23.6.26 10:57
- Snopy123
- 104
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 10:56
- Weia
- 4
Přítel přijel včera z práce a choval se...
- 23.6.26 10:54
- pikola
- 28
Nátlak na rodinnou dovolenou
- 23.6.26 10:54
- Anonymní
- 161
Mobilní klimatizace
- 23.6.26 10:54
- aledud
- 41
Krém na opalovaní pro děti
- 23.6.26 10:53
- Žanetka_Tuky
- 35
Cestovní ruch nebo obchodka?
- 23.6.26 10:53
- Žanetka_Tuky
- 16