Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Ahoj maminky. Dáme hlavy dohromady a nějakou tu radu? :)
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
Ahoj holky, tak jsem si dovolila tak sem vlezt. Carka sili, posledni ms 28.2., takze jsem teprve 4+1, jsem prave na vážkách kdy jit na kontolu, mam doma dcerku dva a pul cisarem, ale.na.konte mam i jeden nepruchodny vejcovod a take bohuzel v listopadu revizi kvuli zamlklemu těhotenství. Na jednu stranu bych sla az po velikonocich, na druhou stranou bych nadupala uz pristi tyden..
@ivalinka ahoj
to myslím, ze by už mohlo srdíčko být
já měla poslední MS 25.2. A doktorka mě schválně objednala na 10.4. Aby to už bylo dystak vidět ![]()
Cauky holky, tak ja mam kocarek po dcerce-patron, byla jsem moc spokojena. Jinak ka se cítím uplne netehotne-zadne nevolnosti, zadne boleni prsou, nalady.. Proste noc, divne. Snad bude vse ok. Nechci se ted hned brzo k dr, chci rovnou na srdicko. Posledni ms byla 23.2. K Dr chci jit za 14 dni v utery ????
@Petriseek Jee, tak to mas super. Moje to bude první
aspoň víš co te čeká
to já furt hledám nějaké info ![]()
Tak u mě to bude třetí mimčo, tak by je mohlo taky trefit
A já i minule oznamovala ve 14tt, tak nějak to bylo i lepší, už byla krásná fotka ![]()
@Dady20 já taky nemám problémy zatim, tak asi to tak má no..aspoň vim že je prcek v děloze..ono i tak to čekání je tak nebo tak, jestli bude jak má být všechno ![]()
@Petriseek já jsem dnes 4+3 a mě si pozvala až za těch 14 dni, aby bylo vidět už srdíčko. Já teda ale nekrvacim ani nespinim zatím ![]()
Ja to teda mamce řekla hned a tatkovi pak taky, protože jsem k němu jela v sobotu a mu se zrovna minule úterý narodila ovce, tak jsem mu to raci řekla, ze tam z tohoto důvodu nepůjdu, abych náhodou nechytla listeriozu od nich.
Si říkám, vás všechny si dr zve až tak za 14 dni a já tam musela napochodovat včera ve 4+4
Radši to má pod kontrolou hned ze začátku, ale říkám si, jak každý DR je jiný opravdu ![]()
Můj taťka taky tak divně naznačoval na mimčo, jako by to na mě viděl..ale ujistila jsem ho, že fakt ne
Chceme to říct až po genetice první ![]()
Holky, tak ja se pridavam
Na kontrolu se chystam az za 14dni, mela bych byt 6+4, tak snad bude rovnou srdicko ![]()
@Mišulka1994 no to jsou
jenže já mu ani náznakem nic neřekla nebo tak něco
a toto bylo jediný, čeho si mohl všimnout ![]()
@Petriseek
Jen si mě pozvala na 18. 4. a řekla mi, že mi dá i neschopenku. @Dady20
Jak jsou ti chlapi domýšlivý… Můj táta to vytušil sám ![]()
Holky, mě je dnes
. Dokonce jak jsem šla s kolegem z oběda, tak se mi mega navalilo, ze oběd malém skončil na ulici na zemi
dokonce se mě zeptal, jestli nejsem těhotná, což jsem mu teda řekla, ze ne. Nechci to roztrubovat, když to nemám potvrzené a nechci nic zakriknout. Potom to bylo dobre a teď zase večer je mi neskutečné zle ![]()
Návštěvy uživatelů
- lalinka90 , 6.10.23 20:25
- Dady20 , 22.6.20 19:35
- Erkata , 9.4.20 13:18
- Broubrou , 2.11.19 08:17
- Mimis2017 , 7.4.19 13:05
- monovera , 2.10.18 18:25
- Marinkaa , 2.9.18 09:15
- chelsinka1988 , 4.5.18 03:55
- hannah13 , 26.3.18 23:21
- Terezice15 , 30.1.18 08:48
- VeronikaHo , 18.10.17 13:30
- diacon , 13.8.17 23:01
- kama27 , 2.8.17 18:00
- Petriseek , 2.8.17 10:25
- Magdalena3DVS , 2.8.17 07:43
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Nedostatek sexu partnerka odmítá
- 23.6.26 16:07
- Niki550
- 7
Americký staford a dítě
- 23.6.26 16:06
- Snopy123
- 4
Lze mít dva hlavní pracovní poměry najednou?
- 23.6.26 15:51
- Anonymní
- 6
Rozchod, nevera, deti, navrat
- 23.6.26 15:06
- Anonymní
- 1
Zadržování stolice ze strachu
- 23.6.26 15:54
- Aurellia77
- 8
Bulovka – ortopedie
- 23.6.26 14:22
- Brita83
- 7
Kadeřnictví v Praze, kde opravdu...
- 23.6.26 15:11
- Anonymní
- 15
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 16:03
- albertka132
- 57
Přítel přijel včera z práce a choval se...
- 23.6.26 15:12
- andiedvorakova
- 47
Nechráněný styk za peníze
- 23.6.26 10:23
- admin
- 25
Nové příspěvky
Uklízečka ve školce
- 23.6.26 16:13
- Snopy123
- 154
Nátlak na rodinnou dovolenou
- 23.6.26 16:12
- Keyllah
- 210
Americký staford a dítě
- 23.6.26 16:12
- JancaS84
- 5
Nedostatek sexu partnerka odmítá
- 23.6.26 16:12
- arinecka
- 8
Ztracená kartička pojišťovny a dovolená
- 23.6.26 16:11
- lucad77
- 34
Bilance ČT - nízká porodnost
- 23.6.26 16:07
- Anna766
- 595
Co nosíte, když nenosíte podprsenku?
- 23.6.26 16:06
- Silverine247
- 57
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 16:03
- albertka132
- 57
Se sluchátky nemluvím
- 23.6.26 16:02
- Zumpa
- 91
Milenky sem nová diskuze
- 23.6.26 16:02
- M_Vladim
- 113673