Vyhledávání v diskuzi

  • Otevřená skupina

Ahoj maminky. Dáme hlavy dohromady a nějakou tu radu? :)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)

Bylo nalezeno:

Vyhledané příspěvky

692
30.3.17 12:43

@Mišulka1994 no ono je to prý na genetických předpokladech jestli se ti udělají nebo ne. Ten olejíček nebo krém to asi jen trošku zmírní, ale nezabrání tomu úplně. Já jsem tady s tím fakt ale moc spokojená, protože já na sobě nesnesu moc mastné věci a tento je takový, že se fakt dobře vstřebá a je příjemný na kůži. Mažu se s ním celá :D a fakt dobrý, hned jsem taková hebčí :D

1528
30.3.17 12:41

@Dady20 Druhátko… chtěli jsme, aby měli k sobě blíž… Na první jsme čekali téměř rok, a teď šup po 2 měsících se zadařilo, ani nevím jak… Myslela jsem úplně na jiné věci (trable se synem), tak to tomu hodně pomohlo, že jsem neměla čas myslet na to, že by se mohlo zadařit… Takže na jednu stranu fakt překvápko, na druhou jsem moc za to ráda… Ale zároveň chvílema obavy, abych zvládla všechno… Synovi jsou necelé 2 roky, ale chodíme bohužel trochu po doktorech…

853
30.3.17 12:40

@Kajapeja Převexluj :lol: :lol: @Dady20 OK zkusím. Ještě jsem přemýšlela na tím Elasti-Q? Já si myslím, že taky popraskám i tak :(

692
30.3.17 12:39

@Kajapeja :) jojo, tak pak dej vědět co a jak :) a bude to první nebo už máš doma nějaké dítko?

1528
30.3.17 12:37

@Dady20 Doktůrka zastihnu v úterky, tak si to tam zamířím až ten další týden 11.4., aby už bylo něco vidět :)

692
30.3.17 12:35

@Kajapeja Ahoj, vítej a gratuluji :) kdy jdeš k doktorovi? :)

692
30.3.17 12:34

@Mišulka1994 Já už dokonce mám a mažu se. Koupila jsem v DM tento http://www.dm-drogeriemarkt.cz/…ni-olej.html holky tady na diskuzi si ho hodně chválily a je fakt příjemnej, vůně taková jemná a stál nějakých 70 nebo 80 Kč, už nevím přesně. Mají dýštak i krém. Jinak co mi kámoška říkala, která si kupovala ten Bi-oil, tak říkala, že vyhozené peníze. Mazala 2× denně břicho stejně popraskalo a tak každý měsíc vyhozených 500.

1528
30.3.17 12:33

Tak jo, převexluju také sem :) Zdravíííím :dance: Já jsem dnes 5+0 podle teda mého výpočtu…

853
30.3.17 12:29

Holky už jste přemýšlely o krému / olejíčku na strie? Prý je lepší krém, tak nevím a ani nevím, jakou značku :nevim:

853
30.3.17 10:12

@Kayty Cože? Tak na tokovou doktorku bych se z vysoka :cert:

692
30.3.17 09:58

@Kayty ježiš, co to je za výmluvu? :/ Jak pro tebe nemůže mít místo? Musí tě tam prostě někam vecpat, ať se jí to líbí nebo ne a holt si bude muset pohnout trošku, dyť to tak nejde. Přece kdyby jsi měla něco akutního, tak taky nemůžeš čekat tři týdny třeba. :cert:

57
30.3.17 09:54

Tak doktorka pro me nema misto, mam si zavolat koncem pristiho tydne nebo zacatkem dalsiho nebo mezi pacientkami na cekacku, tak pokud partner bude pristi ctvrtek odpo doma zajedu si tam odpoledne, abych mohla bez dcery, protoze hrozi delsi cekani..

57
29.3.17 19:15

@VeronikaHo ucitelka zdravi ucitelku a tez MS :)

853
29.3.17 18:52

Holky asi budu mít holčičku. Mám obličej i celé tělo jak puberťák :lol: :lol:

853
29.3.17 16:23

@VeronikaHo Jo takhle. Já prodavačku v OC :lol:

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny