Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Ahoj maminky. Dáme hlavy dohromady a nějakou tu radu? :)
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
@Mišulka1994 no ono je to prý na genetických předpokladech jestli se ti udělají nebo ne. Ten olejíček nebo krém to asi jen trošku zmírní, ale nezabrání tomu úplně. Já jsem tady s tím fakt ale moc spokojená, protože já na sobě nesnesu moc mastné věci a tento je takový, že se fakt dobře vstřebá a je příjemný na kůži. Mažu se s ním celá
a fakt dobrý, hned jsem taková hebčí ![]()
@Dady20 Druhátko… chtěli jsme, aby měli k sobě blíž… Na první jsme čekali téměř rok, a teď šup po 2 měsících se zadařilo, ani nevím jak… Myslela jsem úplně na jiné věci (trable se synem), tak to tomu hodně pomohlo, že jsem neměla čas myslet na to, že by se mohlo zadařit… Takže na jednu stranu fakt překvápko, na druhou jsem moc za to ráda… Ale zároveň chvílema obavy, abych zvládla všechno… Synovi jsou necelé 2 roky, ale chodíme bohužel trochu po doktorech…
@Kajapeja
jojo, tak pak dej vědět co a jak
a bude to první nebo už máš doma nějaké dítko?
@Dady20 Doktůrka zastihnu v úterky, tak si to tam zamířím až ten další týden 11.4., aby už bylo něco vidět ![]()
@Mišulka1994 Já už dokonce mám a mažu se. Koupila jsem v DM tento http://www.dm-drogeriemarkt.cz/…ni-olej.html holky tady na diskuzi si ho hodně chválily a je fakt příjemnej, vůně taková jemná a stál nějakých 70 nebo 80 Kč, už nevím přesně. Mají dýštak i krém. Jinak co mi kámoška říkala, která si kupovala ten Bi-oil, tak říkala, že vyhozené peníze. Mazala 2× denně břicho stejně popraskalo a tak každý měsíc vyhozených 500.
Tak jo, převexluju také sem
Zdravíííím
Já jsem dnes 5+0 podle teda mého výpočtu…
Holky už jste přemýšlely o krému / olejíčku na strie? Prý je lepší krém, tak nevím a ani nevím, jakou značku ![]()
@Kayty ježiš, co to je za výmluvu? :/ Jak pro tebe nemůže mít místo? Musí tě tam prostě někam vecpat, ať se jí to líbí nebo ne a holt si bude muset pohnout trošku, dyť to tak nejde. Přece kdyby jsi měla něco akutního, tak taky nemůžeš čekat tři týdny třeba. ![]()
Tak doktorka pro me nema misto, mam si zavolat koncem pristiho tydne nebo zacatkem dalsiho nebo mezi pacientkami na cekacku, tak pokud partner bude pristi ctvrtek odpo doma zajedu si tam odpoledne, abych mohla bez dcery, protoze hrozi delsi cekani..
Holky asi budu mít holčičku. Mám obličej i celé tělo jak puberťák
![]()
Návštěvy uživatelů
- lalinka90 , 6.10.23 20:25
- Dady20 , 22.6.20 19:35
- Erkata , 9.4.20 13:18
- Broubrou , 2.11.19 08:17
- Mimis2017 , 7.4.19 13:05
- monovera , 2.10.18 18:25
- Marinkaa , 2.9.18 09:15
- chelsinka1988 , 4.5.18 03:55
- hannah13 , 26.3.18 23:21
- Terezice15 , 30.1.18 08:48
- VeronikaHo , 18.10.17 13:30
- diacon , 13.8.17 23:01
- kama27 , 2.8.17 18:00
- Petriseek , 2.8.17 10:25
- Magdalena3DVS , 2.8.17 07:43
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Sportování lze v těhotenství
- 23.6.26 18:39
- Pejseek
- 1
Těhotenské nevolnosti a práce
- 23.6.26 18:34
- Orange098
- 1
Vinted -neodeslané zboží kdy přijdou peníze
- 23.6.26 18:20
- Anonymní
- 3
Nedostatek sexu partnerka odmítá
- 23.6.26 18:38
- annlady
- 29
Americký staford a dítě
- 23.6.26 18:35
- Veveří
- 22
Lze mít dva hlavní pracovní poměry najednou?
- 23.6.26 15:51
- Anonymní
- 6
Rozchod, nevera, deti, navrat
- 23.6.26 18:14
- JancaS84
- 8
Zadržování stolice ze strachu
- 23.6.26 17:22
- Beria
- 11
Bulovka – ortopedie
- 23.6.26 14:22
- Brita83
- 7
Kadeřnictví v Praze, kde opravdu...
- 23.6.26 15:11
- Anonymní
- 15
Nové příspěvky
Milenky sem nová diskuze
- 23.6.26 18:42
- xiaxxx
- 113741
Nedostatek sexu, partnerka se mu vyhýbá
- 23.6.26 18:42
- Robert750
- 31
Lze mít dva hlavní pracovní poměry najednou?
- 23.6.26 18:41
- Menton
- 7
TP červenec / srpen 2026
- 23.6.26 18:40
- Ája2026
- 232
Co s koťaty?
- 23.6.26 18:40
- Jaňule08
- 63
Sportování lze v těhotenství
- 23.6.26 18:39
- Pejseek
- 1
Americký staford a dítě
- 23.6.26 18:35
- Veveří
- 22
Dětský horoskop/astrologie
- 23.6.26 18:34
- Prelesta
- 10
Těhotenské nevolnosti a práce
- 23.6.26 18:34
- Orange098
- 1
Jak oslovuje dítě vašeho nového partnera
- 23.6.26 18:34
- M194
- 37