Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Ahoj maminky. Dáme hlavy dohromady a nějakou tu radu? :)
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
@Dady20 píše:
@Mišulka1994to věřím, musí to být krásný
mě to čeká až toho desátýho no
[/citac
Ja jdu 11.4.domluvila jsem se ze segrou. Ta je taky tehule, tak pujdeme spolu
Ja nic navic nez listovku brat nebudu. nebrala jsem ani u dcery. Dle meho vyhozene penize… Jinak mam abnormalni chut na kafe
vetsinou piju max 2 denne a dneska uz mam jedno za sebou a mam porad chut… to jsem u dcery nemela.. a ani nemam zadne priznaky… prsa, podbrisek, nevolnost, zaha.. nic… no snad je vsechno ok. A kazde tehotenstvi je jine a treba ta mam toho chlapecka
Co vy si prejete za pohlavi?
@Dady20 Kdybych si to já blbá zapsala víš
Hned, jak mi dala do ruky fotku jsem trošku vypla a čučela na tu malou fazolku se slzama v očích
Až tam půjdu toho 18. 4. tak se ji ještě jednou zeptám. Myslím si, že to taky začínalo na F… ![]()
@Mišulka1994 Já beru ten Femibion jak jsem psala nahoře. A nevíš co ti doktorka říkala přesně za ty vitamíny? On totiž u listovky bývá problém, že některé ženy ji nedokážou přijmout a zpracovat a právě třeba ten Femibion tam má nějakou látku na podporu toho vstřebávání nebo tak něco ![]()
@Dady20 @Petriseek
Děkuji holky. Těším se na to, až budu doma a užiji si přípravy v novém
Stejně bych byla doma a peníze řešit nemusím. Nějak bylo, nějak bude, hlavně, ať jsme zdraví ![]()
A kdo už bere nějaké vitamíny? Já zatím jen kyselinu listovou. Doktorka mi sice radila ještě nějaké, ale přemýšlím, jestli to vůbec brát, když nám nic není a všeho mám dostatek. Jinak mě šíleně bolí brafavky a záda
Co vy?
@ivalinka
já začala hned jak jsem objevila // brát Femibion, ten byl taky na podporu otěhotnění a i na první trimestr. A teď zase řeším čaje
žáha mě z nich už nepálí, ale jsem strašně zavodněná a nemůžu se toho zbavit :/
@Dady20 dobiram nejake vitaminy na podboru otehotneni a zacatek tehotenstvi a pak dam jen kyselinu listovou
@Mišulka1994 přesně tak neřešila bych to a nastoupila na neschopenku, budeš v klidu..ráda vzpomínám kdy jsem čekala syna a byla už od 5 tt na neschopence
Takže nereš práci, nějak bylo, nějak bude a užívej si to a hlavně ať jste v pořádku
Ještě se napracuješ v životě dost ![]()
@Mišulka1994 Ahoj, já bych se tím asi už netrápila. Když by ti tu smlouvu neprodloužili, tak tvůj pracovní poměr skončí dnem uplynutí té doby, na kterou byla sjednána a i když budeš na neschopence, tak to skončí tím dnem. Přemýšlet nad tím jestli jsi jim to měla nebo neměla teď říkat je už jedno. Stejně jsi psala, že to máš v práci náročné, tak by jsi musela na neschopenku.
Co si o tom myslíte?
Ahojky holky. Potřebuji radu. Sice jsem to v práci nechtěla říct, ale řekla a šefka mi na to řekla, že jsem to měla ještě chvíli s tím odchodem vydržet, že by mi tu smlouvu určitě prodloužili. Ale já vím, že asi ne, protože se jim nelíbilo, že jdu tak daleko. No teď už nic nezměním, prostě 18. 4. dostanu papír a půjdu marodit. Myslíte si, že na tom budu blbě? Stále na to myslím, i když vím, že už to nezměním. Pro mě je teď mnohem důležitější, aby to malé bylo v pořádku ![]()
@Kayty Ahoj, pokud mas po problemech, tak radeji skoc hned pristi tyden
Ja vzhledem k tomu, ze prvni tehotenstvi i porod bez problemu, nasledne kontroly taky, tak me nic nezene. Jen jsem se byla poradit zda dal brat duphaston a dr rikal, ze kliden muzu, ze je na podporu, ale stejen se mi do sebe nechce cpat hormony.. tak uvidim, jeste rozmyslim…
Návštěvy uživatelů
- lalinka90 , 6.10.23 20:25
- Dady20 , 22.6.20 19:35
- Erkata , 9.4.20 13:18
- Broubrou , 2.11.19 08:17
- Mimis2017 , 7.4.19 13:05
- monovera , 2.10.18 18:25
- Marinkaa , 2.9.18 09:15
- chelsinka1988 , 4.5.18 03:55
- hannah13 , 26.3.18 23:21
- Terezice15 , 30.1.18 08:48
- VeronikaHo , 18.10.17 13:30
- diacon , 13.8.17 23:01
- kama27 , 2.8.17 18:00
- Petriseek , 2.8.17 10:25
- Magdalena3DVS , 2.8.17 07:43
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Nedostatek sexu partnerka odmítá
- 23.6.26 16:07
- Niki550
- 7
Americký staford a dítě
- 23.6.26 16:06
- Snopy123
- 4
Lze mít dva hlavní pracovní poměry najednou?
- 23.6.26 15:51
- Anonymní
- 6
Rozchod, nevera, deti, navrat
- 23.6.26 15:06
- Anonymní
- 1
Zadržování stolice ze strachu
- 23.6.26 15:54
- Aurellia77
- 8
Bulovka – ortopedie
- 23.6.26 14:22
- Brita83
- 7
Kadeřnictví v Praze, kde opravdu...
- 23.6.26 15:11
- Anonymní
- 15
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 16:03
- albertka132
- 57
Přítel přijel včera z práce a choval se...
- 23.6.26 15:12
- andiedvorakova
- 47
Nechráněný styk za peníze
- 23.6.26 10:23
- admin
- 25
Nové příspěvky
Uklízečka ve školce
- 23.6.26 16:13
- Snopy123
- 154
Nátlak na rodinnou dovolenou
- 23.6.26 16:12
- Keyllah
- 210
Americký staford a dítě
- 23.6.26 16:12
- JancaS84
- 5
Nedostatek sexu partnerka odmítá
- 23.6.26 16:12
- arinecka
- 8
Ztracená kartička pojišťovny a dovolená
- 23.6.26 16:11
- lucad77
- 34
Bilance ČT - nízká porodnost
- 23.6.26 16:07
- Anna766
- 595
Co nosíte, když nenosíte podprsenku?
- 23.6.26 16:06
- Silverine247
- 57
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 16:03
- albertka132
- 57
Se sluchátky nemluvím
- 23.6.26 16:02
- Zumpa
- 91
Milenky sem nová diskuze
- 23.6.26 16:02
- M_Vladim
- 113673