Vyhledávání v diskuzi

  • Otevřená skupina

Ahoj maminky. Dáme hlavy dohromady a nějakou tu radu? :)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)

Bylo nalezeno:

Vyhledané příspěvky

58
29.3.17 16:16

@Mišulka1994 Učitelku v MŠ :) ale dala mi neschopenku kvůli tomu, že jsem měla růžový výtok, tak aby bylo vše v pořádku :)

692
853
29.3.17 15:36

@VeronikaHo Já začala 6. týden. A co děláš za práci?

58
29.3.17 15:31

@Mišulka1994 jsem v 5tydnu :) @Dady20 vycházky mám od 13:00 do 19:00, já doufám že tu neschopenku mám jen na chvilku :) doma bych se unudila.

853
29.3.17 15:14

@Dady20 No, alespoň se nebudu nudit a až skončím v baráčku, tak můžu pokračovat na zahrádce :lol:

692
853
29.3.17 15:10

@Dady20 @VeronikaHo Holky my se o víkendu stěhujeme, takže já budu mít co dělat :lol: :lol:

853
29.3.17 15:09

@VeronikaHo Já půjdu na neschopenku od 18. 4. Páni, zmrzka… tak na to chuť nemám a to v mrazáku máme :mrgreen: A v kolikátém jsi?

692
29.3.17 15:09

@VeronikaHo a máš aspoň vycházky? Mě by doma asi kleplo celých 9 měsíců :/

58
29.3.17 15:01

@Mišulka1994 tak záda a bradavky mě bolí taky :D už jsem 2 dny na neschopence a nudím se pořád něco uklízím, ale už nemám co :D
Z vitamínů beru Pregnafolin (ten beru už měsíc) - obsahuje kyselinu listovou atd.
Jak říkáte, mám na něco chuť a když na to dojde chuť mě přejde :D máme vlastní cukrárnu, takže zmrzlina to jistí :oops:
Máme doma odšťavňovač tak si dělám z ovoce a zeleniny šťávy, protože v celku na ně nemám ani pomyšlení. :)

853
29.3.17 13:50

@Dady20 Už takhle brzo? Já nevycházím z úžasu, ten prďolka nejde ještě pořádně vidět a už tohle :lol: A to nemluvím o bolesti zad a bradavek :zed:

692
29.3.17 13:45

@Mišulka1994 :D to je prý také normální, prý jak se děloha zvětšuje, tak tlačí na všechno okolo :D. Já to tak mám také, tak žádný strach :)

853
29.3.17 13:40

@Dady20 Tak to abychom si na to zvykli co? Já mám pocit, že musím čůrat a přitom jsem byla před 5 minutama :lol:

692
29.3.17 13:37

@Mišulka1994 to břicho mě právě bolelo celý minulý týden. O víkendu to přešlo z ničeho nic a od včerejšího sexu zase na novo, tak já už nevím no :nevim:, ale kamarádka říkala, že ji břicho bolelo celé těhotenství.

853
29.3.17 13:35

@Dady20 Jo? Tak to já už neměla. Mě jen pořád bolí břicho, jako když odeznívá mrcha :( Jak dlouho to tak bude?

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny