Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Ahoj maminky. Dáme hlavy dohromady a nějakou tu radu? :)
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
@Dady20 píše:
@Mišulka1994 @ivalinka jak se holky bavíte o těch plenách, tak kamoška v neděli na tom veletrhu Pro dítě kupovala látkové pleny. Vypadaly jako pampersky, ale prostě z bavlny a nebo z bambusu a vypadaly moc hezky, ale teda za 10 plinek dala 5000. Sice podle jejich nějakých tabulek to vycházelo líp než kupovat ty jednorázové, ale zase pořád prát a sušit
nevyjde te to v zaveru ani nahodou levneji.. 10 plen ji stacit nebude.. ty startovaci sady jsou min 10tis… +vody, prasek, erergie… a kolik casu nad tim stravis… radeji ten cas stravim s mimcem.. jedina vec co mi vadi, ze zatezujeme planetu tema latkovyma, ale cim v dnesni dobe, ne?
@Mišulka1994 @ivalinka jak se holky bavíte o těch plenách, tak kamoška v neděli na tom veletrhu Pro dítě kupovala látkové pleny. Vypadaly jako pampersky, ale prostě z bavlny a nebo z bambusu a vypadaly moc hezky, ale teda za 10 plinek dala 5000. Sice podle jejich nějakých tabulek to vycházelo líp než kupovat ty jednorázové, ale zase pořád prát a sušit ![]()
@Mišulka1994 Ano Um-umele mliko (nutrilon, sunar, babylove, bebavita.. aspousta znacek)
Pleny jsme brali z Polska Dady-vyrabene v Cr, prodavane v Pl. Nechapu
Balik vychazi na 180Kc, coz je super cena, bydlime u hranic… Jinak je prodavji i na netu kolem 200kc. Mala z nich nikdy nebyla opruzena… A velikosti.. no jedny jednicky, dva baliky dvojek a konec. Zadne zasoby. To je prave zase zkusenost. Mela jsem baliku a baliku. Jednicky jsem prodavala, protoze jsem je nevyuzily, dvojky jsem prodavala, protoze nesedely a treojky jsem pak taky prodavala, protoze je mala procuravala, talze moje zkusenost.. nedelat zbytecne zasoby, protoze prckovy nemusi sedet
a pak starosti at se toho zbavis… nerikam, ze je to proavidlem, ale muze se stat…ja uz pak Pampersky v zivote nekouila… obcas jsem vzala z Dm, ty taky nebyly spatne
@Mišulka1994
snad uvidím
a myslím, že jedno slabé kafe ti nic neudělá. Kdyby sis dala třeba latté nebo cappucino, tak se ti nic nestane
. Já džusy piju každej den, kupuju 100% a ředím ještě vodou
jinak žádné velké chutě nemám, spíš mě vždy přepadne hlad večer třeba kolem desáté
![]()
Jinak holky, včera jsme měla celý den plačtivou. Brečela jsme kvúli úplným blbostem.
@ivalinka Co je to UM? Umělé mléko? Já spíš přemýšlím nad plenama. Nevím kterou značku a moje mamka mi řekla, že jestli bude po mě, tak nesnese žádnou a bude furt opruzené
A jak to vidíš s velikostma? Dva balíky nejmenších a pak brát větší? Já totiž vůbec nevím, ale od 3. měsíce bych chtěla zásobit.
@Mišulka1994 Taky si to urco nechame rict. Dcera byla videt uz ve 12tt na screeningu.-) tak snad i ted… ja nic moc kupovat nebudu. Jedine co koupim je UM. s kojenim jsme bojovaly dlooouho a trapily jsme se vsichni, zavreli nas ve 2tydnech do nemocnice, protoze mala hubla, curala nejake krystalky s podvyzivy a pod, takze na to seru, nebudu tak striktne bojovat za kojeni a radeji budu mit v zaloze Nutrilon
uz se tesim az spoustu veci budu delat jinak ![]()
@Petriseek Bezvá
Tak alespoň v tom nejsem sama. Jinak mě se o dost zvedl žaludek a srovnává se mi s podbříškem. I když nejsem žádný hubeňour, tak teď se budu pěkně valit a všechno mi jde spíš do boku, než do předu
Přítel mi včera řekl, že jsme hezčí a že mi to moc sluší
@ivalinka Jéé, to by měli pěkné, kdyby holky slavili spolu
Já moc oblečků nemám, koupila jsem si na koncertě MANDRAGE boddyčko a v tombole vyhrála ponožtičky
Jinak moje mamka chtěla mimi a tak si kdysi koupila 2 věcičky, tak mi je dala. Jináč ještě počkám a určitě si nechám říct, co to bude
Co vy holky?
@Petriseek píše:
@Mišulka1994 to máš jak já, na něco příšernou chuť a jen to mám před nosem, už nechci![]()
Šílený stav
Jinak jsem volala DR zkrz cytotest a to sperma
A prej ovlivnit výsledek testu to nemůže, takže se nemám bát
Kdyby náhodou ať vite
co je cytotest?
@Mišulka1994 to máš jak já, na něco příšernou chuť a jen to mám před nosem, už nechci
Šílený stav
Jinak jsem volala DR zkrz cytotest a to sperma
A prej ovlivnit výsledek testu to nemůže, takže se nemám bát
Kdyby náhodou ať vite ![]()
@Mišulka1994 Ja mam prvni dceru 14.11.2014 a ted mi podel kalkulacky vychazi 30.11., takze kdyby to slo o 14 dni drive (dcera sla o 10dni drive), tak by jim vysli narozky stejen, ale aspon budou blizko sobe
segra ma termin v zari. Moc jsem ji prala. Jeden spontalni potrat, jedno mimodelozni, tak ted uz ma po genetice a vse v nejvetsim poradku, tak mam radost ![]()
Jinak my by jsem chteli chlapecka, at mame parrecek
Uvidime, ale z praktickeho hlediska mam vsechno v ruzovem
teda krov tech vetsich, movitejsich veci. ty jsme uz u dcery kupovali v neutralu.. ale obleceni jen a jen ruzove.-D
Já mám doma chlapečka a holčičku, takže je to jedno, ale asi si přejí vic holčičku, ať má malá parťačku
Na kafe mám taky dost chuť, ale pila jsem ho normálně..ale kdybych měla srovnat všechny 3 těhu, tak u syna mi vuubev nic nebylo, kdyby mi nerostlo břicho ani bych nevěděla že jsem těhotná, u malé mi bylo špatně skoro pořád a zvracela jsem kdykoli během dne, pořád jak po opici a teď??Řekla bych tak napůl..chvili dobře a chuť k jidlu a za chodinu totální nechuť, chvílemi se mi chce zvracet, ale rozdycham to, takže něco mezi než jsem měla u těch dvou, takže vuubec nevím, chvíli tipuju holčičku chvíli chlapečka ![]()
@Petriseek Já na ovoce a zeleninu nemám vůbec chuť. Když to vidím, tak bych si dala, ale jakmile si přivoním, tak mě chuť opouští ![]()
@ivalinka Jéééé, to je krásné. Já jsem se dozvěděla, že tátova sestřenice, která je odemne 12 let čeká také první a máme + - společný termíny
Ona ho má předběžně na 18. 11. a já na 21. 11. Kdyby se to povedlo, tak slaví narozeniny s mým tátou, ten je 20. 11.
Ještě, že nebudeme rodit ve stejné nemocnici, by si nás pletli, alespoň příjmením ![]()
Já beru kyselinu listovou už 2 měsíce a rybí olej, kvůli DHA..hodně jsem slyšela, že je to jen lákadlo pro těhulky ty chemický prášky, dřív bych tomu možná věřila i jsem je brala, teď už moc nevěřím, čím dál větší chemická bomba
Sice ovoci a zelenině moc nedám, teď už vůbec, spíš nejim než jim a pokud bych začala brát Femibion tak účinek je až za 4 tydny, což je dost dlouho ![]()
@ivalinka Také mívám hroznou chuť na kávu a to jsem ji nikdy nechtěla. Teď bych ji prala furt a hlavně po ránu, ale nechci. Bojím se, co by to udělala s tím malým, když na to není zvyklé ani moje tělo
Já bych chtěla chlapečka a přítel holčičku. Ať je to, co je to, hlavně aby bylo vše v pořádku. Jinak já mám chuť na brambůrky, džus a čokoládové jogurty
Zatím nevolnosti nemám. @Dady20 Ty už uvidíš srdíčko, viď? U mě ho ještě nenašla
hold si počkám do příště.
Návštěvy uživatelů
- lalinka90 , 6.10.23 20:25
- Dady20 , 22.6.20 19:35
- Erkata , 9.4.20 13:18
- Broubrou , 2.11.19 08:17
- Mimis2017 , 7.4.19 13:05
- monovera , 2.10.18 18:25
- Marinkaa , 2.9.18 09:15
- chelsinka1988 , 4.5.18 03:55
- hannah13 , 26.3.18 23:21
- Terezice15 , 30.1.18 08:48
- VeronikaHo , 18.10.17 13:30
- diacon , 13.8.17 23:01
- kama27 , 2.8.17 18:00
- Petriseek , 2.8.17 10:25
- Magdalena3DVS , 2.8.17 07:43
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Bulovka ortopedie
- 23.6.26 12:02
- xkamilkax
- 1
Kadeřnictví kde ustřihnou jen 1cm opravdu
- 23.6.26 11:57
- Fitsun
- 4
Seznamka Eforta
- 23.6.26 10:45
- Iveta1991e
- 1
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 12:07
- jita22
- 29
Přítel přijel včera z práce a choval se...
- 23.6.26 12:05
- arcanum171
- 34
Nechráněný styk za peníze
- 23.6.26 10:23
- admin
- 25
Mobilní klimatizace
- 23.6.26 11:02
- Kelsey1
- 42
Krém na opalovaní pro děti
- 23.6.26 10:53
- Žanetka_Tuky
- 35
Jak urychlit hojení po spaléní od slunce?
- 23.6.26 10:36
- M_Vladim
- 21
Jenda - evidence na pracáku a VZP
- 23.6.26 09:23
- anisek123
- 8
Nové příspěvky
Kadeřnictví kde ustřihnou jen 1cm opravdu
- 23.6.26 12:11
- iila
- 5
Bilance ČT - nízká porodnost
- 23.6.26 12:10
- Anna766
- 577
Milenky sem nová diskuze
- 23.6.26 12:10
- Venetia
- 113562
Nátlak na rodinnou dovolenou
- 23.6.26 12:09
- Zvedava1
- 170
Proč se ženy zamilují i po letech do...
- 23.6.26 12:09
- kliťák
- 17
Snažení 2026
- 23.6.26 12:07
- Niki550
- 1999
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 12:07
- jita22
- 29
Přítel přijel včera z práce a choval se...
- 23.6.26 12:05
- arcanum171
- 34
Bulovka ortopedie
- 23.6.26 12:02
- xkamilkax
- 1
Kde najít sílu v těžké situaci
- 23.6.26 12:01
- Kamenozrout
- 58