Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Ahoj maminky. Dáme hlavy dohromady a nějakou tu radu? :)
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
@ivalinka Mmmm, je to možné. To mě od minulého týdne, krom prsou, ty mě drží déle
bolí celý člověk a nejvíc po ránu. Ještě včera jsem měla radost, že nezvracím a dneska ráno jsem rozdýchávala, jak při porodu ![]()
@Mišulka1994 vubec nic, dnes se mi jen obcas zamota hlava, ale to.je asi z toho celodenniho lezeni..
@Mišulka1994 píše:
@Dady20 Tak bych stále jen sapla![]()
Já díky tomu našemu raubířovi také často únavou nevidím, ale co se dá dělat
Mám tu bordel jak v tanku, ale nechce se mi uklízet… Dopoledne jsme si s Daníkem dali zase 6 km (on teda tak polovinu), ale už krásně vydrží chodit.
@ivalinka píše:
Tak hlavne, ze je takovy vyber kocarku a kazda si vybereme ???? jinak ja dnes 5+0 a zadn priznaky…
Tak to jsme na tom stejně, také jsem 5+0
A příznaky? No, je to takové, že když se dlouho nenajím, začne mi být divno, jinak nějak extra nic a semtam mě bodne v podbřišku… Ale jinak si připadám úplně netěhotně ![]()
@ivalinka Přesně, každý si to ošahá a zjistí, co mu vyhovuje
Já jsem ráno rozdýchávala, ale udržela
A to tě ani nic nebolí? Mě teda nejvíc ráno, když vstávám a večer, když jdu spát ![]()
@ivalinka já jsem 4+5 a taky na sobě nic nepozoruji. Rači pořád chodím kontolovat jestli nedostanu MS
jsem teda akorát unavená.
@Kajapeja No právě. Prachy, prachy, prachy… Kdybychom měli všechno přepočítávat na prachy, tak si nikdy nic nepořídíme, ale bez nich to taky nejde
Hold je taková doba… ![]()
Tak hlavne, ze je takovy vyber kocarku a kazda si vybereme ???? jinak ja dnes 5+0 a zadn priznaky…
@Mišulka1994 To máte super…
No uvidíme do budoucna… Hold v dnešní době kam se člověk podívá, tak jde jen o peníze peníze peníze… A kde je má člověk jako pořád brát.
@Kajapeja Třeba ne
Třeba tě nechají v klidu. Mě se tam líbí ta zahrada a i když je to ve městě, tak je to kousek do přírody. Což je paráda ![]()
@Mišulka1994 I to je paráda… Nojo, na stará kolena snad se také dočkám… Ale to už mě budou chtít děti hodit do důchoďáku, než bude domeček ![]()
@Kajapeja My teď jdeme do služebního, ale je celý pro nás. Přítel dostal výbornou práci a až do důchodu má bydlení zajištěné. Mezi tím si našetříme na svůj a snad půjdeme na stará kolena také do baráčku ![]()
@Mišulka1994 Já právě také. Otočná mi nevyhovují. Jeee závidím. Také bych ráda domeček. My jsme v paneláku. Ale to bychom museli vykrást banku.
Návštěvy uživatelů
- lalinka90 , 6.10.23 20:25
- Dady20 , 22.6.20 19:35
- Erkata , 9.4.20 13:18
- Broubrou , 2.11.19 08:17
- Mimis2017 , 7.4.19 13:05
- monovera , 2.10.18 18:25
- Marinkaa , 2.9.18 09:15
- chelsinka1988 , 4.5.18 03:55
- hannah13 , 26.3.18 23:21
- Terezice15 , 30.1.18 08:48
- VeronikaHo , 18.10.17 13:30
- diacon , 13.8.17 23:01
- kama27 , 2.8.17 18:00
- Petriseek , 2.8.17 10:25
- Magdalena3DVS , 2.8.17 07:43
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Nedostatek sexu partnerka odmítá
- 23.6.26 16:07
- Niki550
- 7
Americký staford a dítě
- 23.6.26 16:06
- Snopy123
- 4
Lze mít dva hlavní pracovní poměry najednou?
- 23.6.26 15:51
- Anonymní
- 6
Rozchod, nevera, deti, navrat
- 23.6.26 15:06
- Anonymní
- 1
Zadržování stolice ze strachu
- 23.6.26 15:54
- Aurellia77
- 8
Bulovka – ortopedie
- 23.6.26 14:22
- Brita83
- 7
Kadeřnictví v Praze, kde opravdu...
- 23.6.26 15:11
- Anonymní
- 15
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 16:03
- albertka132
- 57
Přítel přijel včera z práce a choval se...
- 23.6.26 15:12
- andiedvorakova
- 47
Nechráněný styk za peníze
- 23.6.26 10:23
- admin
- 25
Nové příspěvky
Nátlak na rodinnou dovolenou
- 23.6.26 16:12
- Keyllah
- 210
Americký staford a dítě
- 23.6.26 16:12
- JancaS84
- 5
Nedostatek sexu partnerka odmítá
- 23.6.26 16:12
- arinecka
- 8
Ztracená kartička pojišťovny a dovolená
- 23.6.26 16:11
- lucad77
- 34
Bilance ČT - nízká porodnost
- 23.6.26 16:07
- Anna766
- 595
Uklízečka ve školce
- 23.6.26 16:06
- renduli
- 153
Co nosíte, když nenosíte podprsenku?
- 23.6.26 16:06
- Silverine247
- 57
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 16:03
- albertka132
- 57
Se sluchátky nemluvím
- 23.6.26 16:02
- Zumpa
- 91
Milenky sem nová diskuze
- 23.6.26 16:02
- M_Vladim
- 113673