Vyhledávání v diskuzi

  • Otevřená skupina

Ahoj maminky. Dáme hlavy dohromady a nějakou tu radu? :)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)

Bylo nalezeno:

Vyhledané příspěvky

853
30.3.17 14:42

@ivalinka Mmmm, je to možné. To mě od minulého týdne, krom prsou, ty mě drží déle :( bolí celý člověk a nejvíc po ránu. Ještě včera jsem měla radost, že nezvracím a dneska ráno jsem rozdýchávala, jak při porodu :lol:

1736
30.3.17 14:39

@Mišulka1994 vubec nic, dnes se mi jen obcas zamota hlava, ale to.je asi z toho celodenniho lezeni..

853
1528
30.3.17 14:35
@Mišulka1994 píše:
@Dady20 Tak bych stále jen sapla :lol: :lol:

Já díky tomu našemu raubířovi také často únavou nevidím, ale co se dá dělat :) Mám tu bordel jak v tanku, ale nechce se mi uklízet… Dopoledne jsme si s Daníkem dali zase 6 km (on teda tak polovinu), ale už krásně vydrží chodit.

853
30.3.17 14:32

@Dady20 Tak bych stále jen sapla :lol: :lol:

1528
30.3.17 14:31
@ivalinka píše:
Tak hlavne, ze je takovy vyber kocarku a kazda si vybereme ???? jinak ja dnes 5+0 a zadn priznaky…

Tak to jsme na tom stejně, také jsem 5+0 :-D A příznaky? No, je to takové, že když se dlouho nenajím, začne mi být divno, jinak nějak extra nic a semtam mě bodne v podbřišku… Ale jinak si připadám úplně netěhotně :-D

853
30.3.17 14:31

@ivalinka Přesně, každý si to ošahá a zjistí, co mu vyhovuje :palec: Já jsem ráno rozdýchávala, ale udržela :mrgreen: A to tě ani nic nebolí? Mě teda nejvíc ráno, když vstávám a večer, když jdu spát :lol:

692
30.3.17 14:31

@ivalinka já jsem 4+5 a taky na sobě nic nepozoruji. Rači pořád chodím kontolovat jestli nedostanu MS :D jsem teda akorát unavená.

853
30.3.17 14:29

@Kajapeja No právě. Prachy, prachy, prachy… Kdybychom měli všechno přepočítávat na prachy, tak si nikdy nic nepořídíme, ale bez nich to taky nejde :( Hold je taková doba… :(

1736
30.3.17 14:29

Tak hlavne, ze je takovy vyber kocarku a kazda si vybereme ???? jinak ja dnes 5+0 a zadn priznaky…

1528
30.3.17 14:27

@Mišulka1994 To máte super… :) No uvidíme do budoucna… Hold v dnešní době kam se člověk podívá, tak jde jen o peníze peníze peníze… A kde je má člověk jako pořád brát.

853
30.3.17 14:18

@Kajapeja Třeba ne :lol: Třeba tě nechají v klidu. Mě se tam líbí ta zahrada a i když je to ve městě, tak je to kousek do přírody. Což je paráda :palec:

1528
30.3.17 14:11

@Mišulka1994 I to je paráda… Nojo, na stará kolena snad se také dočkám… Ale to už mě budou chtít děti hodit do důchoďáku, než bude domeček :-D

853
30.3.17 14:09

@Kajapeja My teď jdeme do služebního, ale je celý pro nás. Přítel dostal výbornou práci a až do důchodu má bydlení zajištěné. Mezi tím si našetříme na svůj a snad půjdeme na stará kolena také do baráčku :lol:

1528
30.3.17 14:05

@Mišulka1994 Já právě také. Otočná mi nevyhovují. Jeee závidím. Také bych ráda domeček. My jsme v paneláku. Ale to bychom museli vykrást banku.

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny