Vyhledávání v diskuzi

  • Otevřená skupina

Pro maminky miminek narozených na začátku roku, které nikde nechtějí :)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Bylo nalezeno:

Vyhledané příspěvky

95
29.5.11 11:51

Ahoj, já už ani nedoufala, že se někdo přidá :) A jak se jmenuje holčička? My máme doma Adámka a je to pěknej rošťák

141
28.5.11 16:00

ahoj mam taky miminko co se narodilo v unoru a mam holcicku :-D

95
10.5.11 22:06

únor 2011

Ahoj holky, letos v únoru se mi narodil chlapeček a chtěla sem si pokecat s maminkama stejně starých dětí, ale už jsou většinou skupinka a nepřibírají, tak doufám, že se snad některá přidáte :-)

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny