Jak správně vybrat vůni do bytu? Vyzkoušeli jsme několik osvěžovačů od Glade

Hledáte způsob, jak osvěžit svůj byt, dům nebo třeba kancelář? Objevte novou vůni Exotic Tropical Blossoms od Glade a provoňte s ním svůj domov i život. Je k dostání v několika variantách podle typu osvěžovače. Otestovali jsme hned tři, od nejmenšího do elektriky, po největší automatický – který z nich je ten pravý pro vás?

Jak se Janče zalíbil GLADE® SENSE & SPRAY™?

Tento kousek stačí postavit do místnosti, kterou potřebujete provonět nejvíc. Vůně je intenzivní, takže se rozšíří i do okolních částí domova. My ho máme v chodbě, kde je hodně výhodné to, že reaguje na pohyb, má totiž inteligentní sensor pohybu. Provoní tak prostor, když se v něm zrovna někdo pohybuje, a přitom neplýtvá náplní, pokud tam nikdo není. Tropická vůně je sladká, ale ne tolik, aby byla tzv. bolehlavem. Naopak. Je příjemná.

TIP: Pokud chcete, aby byl osvěžovač nenápadný, nebo dokonce tvořil zajímavý doplněk ve vašem bytě, sáhněte po Glade Sense & Spray.

Janča kromě vůně oceňuje i nadčasový design Glade.Janča kromě vůně oceňuje i nadčasový design Glade.

Co říkaly Andy a Bunny na náplň do GLADE® LARGE AUTOMATIC?

Se psem jsme se museli vzdát tekutých vůní a vonných tyčinek, protože neustále končily někde rozlité nebo rozkousané. Glade pro nás byl skvělým kompromisem. Design je moderní a čistý. Automatický osvěžovač má časovač, který se může nastavit na 9, 18 nebo 36 minut. Zároveň je zezadu strojku tlačítko, které můžete použít pro extra osvěžení, a to nezávisle na zvoleném čase. My jsme pouze chtěli osvěžit předsíň, kde má pelíšek naše fenka Bunny. Tam stačila nejnižší intenzita, která zvládla krásně provonět i navazující obývák. Při tomto nastavení vydržela náplň zhruba dva měsíce. Na léto je vůně tropů skvělá, v zimě ji vyměním za santalové dřevo.

TIP: Jestliže máte domácího mazlíčka, ale zároveň se nechcete vzdát příjemné vůně v bytě, doporučujeme právě Glade Large Automatic.

Andy se pomocí Glade zbavila psího zápachu u pelíšku Bunny.Andy se pomocí Glade zbavila psího zápachu u pelíšku Bunny.

Vyhovoval Lucce GLADE® ELECTRIC SCENTED OIL?

Nenápadný, ale designově přesto hezký Glade do elektriky zajistí, že budete mít domov příjemně provoněný. Nám doma stačí nejnižší intenzita, protože máme rádi, když osvěžovač dodává jen lehkou vůni. Momentálně máme tropickou vůni, která je sladší s květinovými tóny. Návštěvy se občas ptají, co to cítí, takže jim Glade moc ráda doporučuju.

TIP: Výhodou elektrického odpařovače verze je jemné dávkování. Jestli tedy dáváte přednost svíčkám namísto silným parfemovaným vůním, ale bojíte se otevřeného ohně, bude vás Glade electric scented oil bavit.

Lucka má raději jemné vůně, proto jí k provonění menšího bytu stačila vůně do zásuvky.Lucka má raději jemné vůně, proto jí k provonění menšího bytu stačila vůně do zásuvky.

Chcete novou vůni Glade také vyzkoušet? Vyhrajte jeden z 5 balíčků v naší soutěži »

Vůně Exotic Tropical Blossoms se prodává zvlášť jako náplň a také dohromady v balení s elektrickým odpařovačem.

Článek byl vytvořen ve spolupráci se značkou Glade.

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Přečtěte si také

Jak docílit zdravé domácnosti bez zbytečné chemie?

  • 29.10.18
  • komerční sdělení
Jak docílit zdravé domácnosti bez zbytečné chemie?

Říká se, že čistota je půl zdraví. Ale platí toto české přísloví i pro malé děti, které ještě nemají vyvinutou imunitu? Ne tak docela. Pokud se jako novopečená maminka rozhodnete vyhlásit válku...

Váš příspěvek

Odesílám...