Mražáček je na světě !!!

Těhotenství
  • 20.04.03

Milé dámy a pánové, tak se musím pochlubit.4.4. se narodila ve 20,35 dceruška ADRIANA. Narodila se o 3 dny dříve,nemůžu říct ,že porod by byl něco na co budu vzpomínat.

3.4 ve tři odpoledne mi začala odtékat plodová voda.Musím potvrdit,to opravdu nepřehlédnete.Tak jsem vyrazila do porodnice.Jinak žádné bolesti.Nechali si mně tam na pozorování.Přes noc opět nic ,co by nasvědčovalo porodu.Tak 4.4. ráno v 10 začali porod vyvolávat.Asi do 17 hodin to docela šlo,akorát jsem se otevřela jen na 1 cm.Od 17 do 19,30 nastaly takové bolesti,že jsem myslela ,že to bude můj poslední den.Už jsem propadla beznaději.Bolesti k nepřežití,dole se nic neotvíralo a miminko muselo být do půlnoci z bříška venku.Ve 20 OO ale primář ohlásil nález otevření 8 cm.Věděla jsem ,že konec se blíží.A tak jsem zmobilizovala síly a ve 20.35 se holčička narodila.A tím je seriál mražáček u konce.

Můj velký dík patří personálu Pronatalu,díky nim se narodilo moje štěstíčko.

Dále musím poděkovat personálu tj porodním asistentkám,lékařům a hlavně primáři kladenské porodnice.Za jejich trpělivost se mnou.

Přeji dalším maminkám i čekatelkám ,aby se dočkaly taky takového uzlíčku.Je to ten nejkrásnější zážitek na světě a nic se mu nevyrovná.

Jedno negativum ale mám.Díky dřívějšímu porodu jsem se nestačila rozloučit s bříškem a jeho ztrátu jsem doma obrečela.

Musím jít kojit,tak ahoj.Brzy se ozvu s pokroky miminka.
 SUNNY


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Šárka
Kecalka 418 příspěvků 21.04.03 20:37

Krásnou a zdravou holčičku a vám oběma hodně zdravíčka
přeje celé EMIMINO

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 21.04.03 20:43

Sunny, posílám velikananánskou gratulaci tobě, Adriance i manžílkovi. Konečně jste rodinka. Sama mám doma již 2letého Tomáška a vím, že je to největší štěstí světa. Přeji Vám hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky. Petra

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.03 16:11

Sunny, predevsim moc a moc gratuluji k narozeni zdrave holcicky, preji hodne zdravi stesti, pohody…
Jsem z Kladna, tak bych se Te rada zeptala na podrobnosti ohledne kladenske porodnice. Napis mi, prosim, podrobnosti: co Te potesilo, co naopak treba neprijemne prekvapilo… Muze se behem porodu treba pit, jake to je na odd. sestinedeli, pece sestricek o novorozence, smim mit svoje vlastni pradlo a nocni kosili…? Delam totiz vyberove rizeni porodnic a nemuzu se rozhodnout mezi por. v Kladne nebo Slanem, takze veskere Tvoje postrehy a rady by mi velice pomohly.
Dekuji predem a mej se moc a moc hezky

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.03 16:13

Jsem hrozna, zapomnela jsem se prihlasit a pote dokonce i podepsat, takze zdravi Renata

 
SUNNY1
Nováček 6 příspěvků 22.04.03 22:56

Jestli máš zájem o informace ohledně Kladenské porodnice tak napiš kontakt ,kam ti mohu zavolat.Jsem totiž liná to všechno rozepisovat.
Ve stručnosti.
Porodní asistentky,lékaři včetně primáře jsou super.Sestry ze šestinedělí až na dvě ježibaby a jednu uklizečku dobrý.Dětské sestry ochotné s mrňousem vždy poradit.
ahoj Sunny

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.03 21:31

Ahojky SUNNY!!¨Samozrejme moc gratuluji. I ja jsem z Kladna a v lednu se mi tez arodil „mrazacek“ Barborka.
Take musim jen a jen dekovak kladenske porodnici a klinice ISCARE v Praze.
ANASTACIA

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama