Naivní káčátko I

Těhotenství
  • Naivní káčátko
  • 04.04.02

Těhotenský deníček jedné z vás. Právě skončil 13. týden a celý svět již ví tu ohromnou novinku naivní káčátko je v tom!!!

Tak je to konečně tady! Je to opravdická pravda, jsem fakt v jiným stavu!
Konečně to vím stopro, protože jsem už toho našeho drahouška viděla!!! :) A byl hrozně roztomilej, ufounek jeden maličkej, mrskal se a mával na nás ? teda skoro hihi.
Manžel můj byl na ultrazvuku se mnou, i když doktorka prohlásila, že není příznivkyní toho cirkusu, co se kolem dělá.. ale stejně, i fotku nám udělala (což ocenily hlavně babičky, který okamžitě žhavily telefony a vykládaly si, jak se jim drobeček líbil).
Vlastně toho manžel viděl víc než já, protože měl lepší polohu k monitoru. A bylo to moc dobře, že obětoval den dovolený a dvě hodiny se mnou trčel v čekárně ? do tý doby se sice na miminko těšil, ale tak nějak .. chlapsky :)
Teď jsem sice byla nejdřív na rozpacích, jak se bude tvářit, až mě tam uvidí v tý velepříjemný poloze, ale zíral jen na obrazovku a hihňal se, kdykoliv se maličkej pohnul.
A najednou mě nenechá nosit ani kabelku, mastí mi břicho, mluví na něj a dokonce mu začal zpívat (sice Tři sestry, ale prohlásil, že z mladýho nechce mít žádnýho diskofila, že mu bude zpívat pořádnej nářez hehe).

No, takže to byl opravdu superiorní začátek 13. týdne.. vlastně celej ten týden probíhal ještě v takový euforii, protože jsme ho pořád viděli před sebou :)
I nevolnosti se trošku upravily.. teda blinkám pořád (zá:,–(ně večer, těsně před spaním), ale už mám docela chuť k jídlu, takže obědvám normálně.
Jen teda asi večeřet bych neměla. Ono to není nic moc, když se k sobě s manžílkem večer pěkně přitulíme, popřejeme si dobrou noc.. a já mu škytnu do vlásků a utíkám na záchod :)
Ale je mi divný, že jsem ještě nic nepřibrala. Protože břicho teda už se mi docela dělá a už je skoro vidět i přes ty mý vytahaný mikiny.
Nojo, proto jsem se vlastně rozhodla, že už je asi pravý čas začít s maštěním :) Švagrová mi dala nějakej arnikovej olejíček, co jí zbyl a manžel se s radostí chopil role hlavního maséra, tak máme každej večer intimčo v koupelně hihihi :)
Akorát.. se tu zase projevuje ta moje infantilní nevědomost naivního kačátka.. totiž (já nevim, jestli to mám vubec říct? chi) mastím si břicho a prsa (ehm, prsíčka) a nevím, jestli si mám mazat i zadek a boky? Asi mi taky poporostou.. A taky nevím, jestli to nevadí, když mám mastný i bradavky? Aby se mi třeba nějak nezanítily? Jééééé to je asi blbý, no ale co nadělám, to jsem prostě já :)

Jinak byl ten týden teda fakt příjemnej, navíc počasí samý sluníčko, všechno bylo krásný a měla jsem dobrou náladu.
Teda většinou ? jednou jsem se pohádala se šéfem, protože prohlásil, že co jsem těhotná, tak mu furt cpu nějaký zdravý věci. Což přehnal! Jenom jsem mu dala do čaje med (no, možná že se to nehodilo, protože tam chtěl i rum) a dva dny předtím jsem mu nabídla jabko. Tak jsem na něj byla vulgární (joooo fakt jsem mu řekla, že mě tím ?nasral? hihihihi) a že příště nedostane nic! Tak se začal smát a v pátek mě pustil dřív domů. Hehe asi ty svý hormonální výlevy budu praktikovat častěji :)

Takže na závěr milé dámy a případní pánové ? přeji všem takový krásný časy jako teď prožíváme my :)

Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.02 07:41

Ahoj naivní kačátko,
moc Ti gratuluju ! Jinak musím říct, že jsi mi svým psaním moc sympatická. Odkud jsi a kdy máš termín porodu? Mám pocit, jestli na tom nejsme zhruba stejně. Já zatím 8.10.02 a jsem kousíček od Prahy.
Těším se na pokračování Tvého milého vyprávění.
 Jiřina

naivnikacatko
Kecalka 140 příspěvků 05.04.02 09:12

úúúúúúúú dekuji tiii jirinkooo :-)) a vis ze jooo ja to mam taky na 8.10! :) a kdybys vedela jak uz se na to tesiiiiim!!! kdyztak mi napis na xebece@excite.com, abysme dali trosku delsi reci chichi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.02 13:06

Ahoj káčátko, blahopřejeme k „ufounkovi“ a přejeme Ti, aby Ti veselá nálada a pohoda dlouho vydrželi. Užívej si - týdny strašně rychle utíkají. Klubíčko a mamika
 http://zajic.webz.cz/

Vložit nový komentář